יעוץ בנושא ספק ל OC למערכת שברצוני לרכוש - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יעוץ בנושא ספק ל OC למערכת שברצוני לרכוש

mMmSaK

Recommended Posts

קודם כל תודה לכל מי שנכנס ומנסה לעזור ((:

יש ברשותי כבר קירור למעבד שקיבלתי במתנה מאחותי מאילת Noctua NH-D14.

אני רוצה לאט לאט לרכוש מעבד 4790K ולוח אם MSI Z97 GAMIMG 5 וכרטיס מסך msi 970 gamimg.

אין ברצוני לעשות OC לזיכרון RAM. רק למעבד וכרטיס מסך

איזה ספק לדעתכם אני יצטרך?? רמת ה OC תהיה בהתחלה בינונית ומטה.. לאט לאט אלמד איך מתעסקים ואז למתוח את הגבולות (כמה לדעתם יהיה אפשר להגיע עם תדר מעבד?)...

לדעתכם הספק הזה יספיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה לכל מי שנכנס ומנסה לעזור ((:

יש ברשותי כבר קירור למעבד שקיבלתי במתנה מאחותי מאילת Noctua NH-D14.

אני רוצה לאט לאט לרכוש מעבד 4790K ולוח אם MSI Z97 GAMIMG 5 וכרטיס מסך msi 970 gamimg.

אין ברצוני לעשות OC לזיכרון RAM. רק למעבד וכרטיס מסך

איזה ספק לדעתכם אני יצטרך?? רמת ה OC תהיה בהתחלה בינונית ומטה.. לאט לאט אלמד איך מתעסקים ואז למתוח את הגבולות (כמה לדעתם יהיה אפשר להגיע עם תדר מעבד?)...

לדעתכם הספק הזה יספיק?

מעט מידע על ה 4790K.

זה מעבד חם.

עם קירורים מעל 250ש"ח שהם קירורים בעלי מאורר, ההבדל ביניהם הוא 2-3 מעלות ! _ (כולל קירורים קומפלט כגון H100i)

המעבד כבר עובד בתדר המהרה של 4.4GHZ, ורוב הניסיונות שעשו על המעבד הזה הניבו תוספת של 100MHZ - 400MHZ.

כך ש OC על המעבד כמו שהוא לא יתן לך כלום חוץ מכאב ראש.

כן היו שיפורים משמעתיים כפרקו את המעבד והחליפו את המשחה הטרמית (לCOOLLABRATORY) והשתמשו בקירור נוזלי יעודי.

אבל כמו שהוא עכשיו.... חבל על המאמץ! (הוא כבר הכי מהיר מכל המעבדים ישר מהמדף)

ולדעתי אם אתה ומעוניין ב OC , אז מעבד 4690K יהיה יותר מהנה בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לאוברקלוקינג מצטרף לעצה מעליי.

לי יש מעבד i5-2500K קניתי אותו בינואר 2012 ולא עשיתי לו עד סוף 2014 כי הוא פשוט הריץ כל דבר שהפעלתי בצורה מצויינת.

אם הייתי יודעת את מה שאני יודעת היום.... לא הייתי מעיזה למכור את ה2500K שלי.

לדעתי ה4790K יכול לספק רק מי שצורך אותו לעבודה ומתפרנס ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
מעט מידע על ה 4790K.

זה מעבד חם.

עם קירורים מעל 250ש"ח שהם קירורים בעלי מאורר, ההבדל ביניהם הוא 2-3 מעלות ! _ (כולל קירורים קומפלט כגון H100i)

המעבד כבר עובד בתדר המהרה של 4.4GHZ, ורוב הניסיונות שעשו על המעבד הזה הניבו תוספת של 100MHZ - 400MHZ.

כך ש OC על המעבד כמו שהוא לא יתן לך כלום חוץ מכאב ראש.

כן היו שיפורים משמעתיים כפרקו את המעבד והחליפו את המשחה הטרמית (לCOOLLABRATORY) והשתמשו בקירור נוזלי יעודי.

אבל כמו שהוא עכשיו.... חבל על המאמץ! (הוא כבר הכי מהיר מכל המעבדים ישר מהמדף)

ולדעתי אם אתה ומעוניין ב OC , אז מעבד 4690K יהיה יותר מהנה בשבילך.

איך בידיוק I5 4690K יהיה יותר טוב מ 4790K??? אין לי ממש חוויה והנאה מ OC.. אני רוצה את זה לביצועים נטו.. אם אני עושה OC בינוני ל 4690 אני יגיע אולי ל 4.5GHZ וזה עם מעבד I5. אז עדיף לי כבר לקנות I7 שהטורבו שלו עם 4.4GHZ ואז אני בערך עם אותו דבר רק עם I7...

השאלה הכי חשובה פה היא לטווח הארוך... עד כמה באמת אני יצטרך את מה שיש ב I7 למשחקים כבדים בהגדרות גבוהות נטו בעתיד? אני לא עושה תיכנות לא כותב תוכנות ולא מעצב(ן) גרפי ולא עורך . מ ש ח ק י ם כבדים בלבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא יהנה אותך יותר. ברור שלא.

הם חשבו שאתה מעוניין באוברקלוק כמטרה עיקרית ובשביל זה המעבד הזה לא כל כך מתאים.

הספק של ה550W יספיק בהחלט.(ופעם הבאה אתה יכול לסמוך על ליאור (djelectric)בעניים עצומות...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...