מחפש מארז ללוח אם בגודל XL-ATX (קצת דחוף) - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מארז ללוח אם בגודל XL-ATX (קצת דחוף)

ha

Recommended Posts

לצערי עשיתי טעות טיפשית והזמנתי לוח אם בגודל XL-ATX בזמן שהמארז שלי הוא P182 (דיי ענתיקה...), בגלל שאני תקוע כרגע ללא מחשב נורמלי אז רכישת מארז מהירה חשובה לי מאוד.

אני זקוק למארז לפי הפרמטרים הבאים:

1. מתאים ללוח אם בגודל XL-ATX (כמובן...)

2. דומה ל P182 מבחינת גודל. הבנתי כי ה- P182 מוגדר כ large midtower (Antec calls it a “super midtower”) ואני זקוק למארז גדול מספיק לקירור אוויר גדול (120 על 120) לאיכסון 6 קשיחים של 3.5 ועוד 4 בגודל 5.25.

3. מאוורר ומקרר היטב. רכשתי בזמנו את ה- P182 כשנכנסתי עמוק יותר להאצת בורדים ו 4 המאווררים שלו (120 מ"מ) איפשרו לי להגיע להישגים גבוהים עם קירור האוויר שיש לי. אשמח גם לתיכנון של "מנהרת דיסקים" כפי שקיים ב Antec (ארבעת הדיסקים של ה 3.5 מותקנים יחד עם מאורר 120 מ"מ וספק הכוח וארוזים בנפרד בתחתית הקופסא). מכיוון שגם את המערכת הנוכחית אני עומד להאיץ אז חשיבות הקירור גבוהה.

4. שקט. אשמח למארז שלא יעשה יותר מדיי רעש כאשר 4 המאווררים שלו עובדים. עם קירוי/בידוד אקוסטי גם באים בחשבון.

5. זמין במיידית, לא אכפת לי לנסוע ולרכוש אותו היום אם הוא זמין במלאי כי אני חייב לגמור את המערכת (כולל ההאצה והתקנת מערכת ההפעלה וכל האפליקציות מחדש....) עד סופ"ש.

אני לא זקוק לספק כוח ואין לי בעייה לרכוש מארז משומש אם מישהו מוכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז קניתי P280... איזו טעות.

נתעלם לרגע מאיכות בניה, תיכנון וחומרים. במארז הזה ישנן 6 תושבות למגירות לדיסקים של 3.5", הדיסק מוברג למגירה דרך טבעת סיליקון באמצעות בורג מיוחד. ב P182 השתמשו בדיוק באותה שיטה אלא ששם הדיסקים מוברגים לתיבת אלומיניום קשיחה או למובילי מסילות.

פירקתי את החלקים שההיתי צריך מה P182 הישן והתחלתי להרכיב אותם ב P280, הגעתי לדיסקים והתחלתי להרכיב אותם למגירות. הראשון מתברג יופי והדיסק מחובר היטב למגירה, לאחר לא מעט זמן הזדמן לי להרכיב את הדיסק השני ולהפתעתי בסגירת הבורג עד הסוף לא הצלחתי להדק את הדיסק. פירקתי והרכבתי שוב עם מספר ברגים, מספר דיסקים ומספר מסילות והסיפור חוזר על עצמו. פירקתי את הדיסק הראשון שהרכבתי בצורה תקינה והסתכלתי על הברגים, במבט ראשון הם נראו רגילים אבל שמתי לב כי אינם מבריקים כמו הברגים ששלפתי מהשקית שהגיעה עם המארז, הווה אומר, אלו הברגים הישנים שפורקו מה Antec P182 הישן.

השוותי אותם לברגים החדשים מהשקית וגיליתי כי הם קצרים יותר בכחצי מילימטר, כלומר המארז היקר הזה מגיע עם הברגים לא מתאימים! מעניין כמה אנשים טחנו הברגות של דיסקים לפני שהבינו כי הבעייה היא בברגים לא מתאימים כי במבט ראשון קשה לראות את ההבדל, בתמונות הבורג המקורי (והתקין) הוא הבורג הימני. למזלי יכולתי להשתמש בברגים הישנים שהיו לי אחרת כל הדיסקים היו רוקדים לי.

אוקצור, בשבילי Antec כיום היא חברה שמוכרת שם בלבד ולא את המוצרים האיכותיים (והיקרים) של פעם, ברכישה הבאה אשלם מעט יותר ואקנה משהו ששוה את הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז קניתי P280... איזו טעות.

נתעלם לרגע מאיכות בניה, תיכנון וחומרים. במארז הזה ישנן 6 תושבות למגירות לדיסקים של 3.5", הדיסק מוברג למגירה דרך טבעת סיליקון באמצעות בורג מיוחד. ב P182 השתמשו בדיוק באותה שיטה אלא ששם הדיסקים מוברגים לתיבת אלומיניום קשיחה או למובילי מסילות.

פירקתי את החלקים שההיתי צריך מה P182 הישן והתחלתי להרכיב אותם ב P280, הגעתי לדיסקים והתחלתי להרכיב אותם למגירות. הראשון מתברג יופי והדיסק מחובר היטב למגירה, לאחר לא מעט זמן הזדמן לי להרכיב את הדיסק השני ולהפתעתי בסגירת הבורג עד הסוף לא הצלחתי להדק את הדיסק. פירקתי והרכבתי שוב עם מספר ברגים, מספר דיסקים ומספר מסילות והסיפור חוזר על עצמו. פירקתי את הדיסק הראשון שהרכבתי בצורה תקינה והסתכלתי על הברגים, במבט ראשון הם נראו רגילים אבל שמתי לב כי אינם מבריקים כמו הברגים ששלפתי מהשקית שהגיעה עם המארז, הווה אומר, אלו הברגים הישנים שפורקו מה Antec P182 הישן.

השוותי אותם לברגים החדשים מהשקית וגיליתי כי הם קצרים יותר בכחצי מילימטר, כלומר המארז היקר הזה מגיע עם הברגים לא מתאימים! מעניין כמה אנשים טחנו הברגות של דיסקים לפני שהבינו כי הבעייה היא בברגים לא מתאימים כי במבט ראשון קשה לראות את ההבדל, בתמונות הבורג המקורי (והתקין) הוא הבורג הימני. למזלי יכולתי להשתמש בברגים הישנים שהיו לי אחרת כל הדיסקים היו רוקדים לי.

אוקצור, בשבילי Antec כיום היא חברה שמוכרת שם בלבד ולא את המוצרים האיכותיים (והיקרים) של פעם, ברכישה הבאה אשלם מעט יותר ואקנה משהו ששוה את הכסף.

מוזר שאתה מתלונן על המוצר של אנטק לי אין בעיה איתם והאיכות של המוצרים שלהם תמיד ברמה גבוהה מאוד ואני ממליץ הרבה על המוצרים שלהם

חוץ מזה יש להם אחלה של שירות לקוחות אתה יכול לפנות אליהם בפייסבוק והם כבר יעזרו לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצצת בתמונות? אם במארז סיני אז לא נורא (וגם כך הכל שם סטנדרטי וניתן להחליף) אבל בשום פנים ואופן זה לא מקובל במארז פרמיום בכמעט 500 ש"ח.

עד היום קניתי רק שני מוצרים של אנטק, זה השני. הראשון היה P182 ששירת אותי במשך יותר מ7 שנים, גם שם היו תקלות קטנות שהפכו אותו לפחות ממושלם ואורך החיים של הפלסטיקים היה פחות מ 7 שנים אבל המארז המפלצתי, המתכתי והכבד הזה בנוי ומתוכנן היטב ושרד יותר זמן ממכונית מומצעת... שילמתי עליו בזמנו המון, מארז נטול ספק במחיר של מחשב מוכן. אבל הוא היה שווה כל גרוש. אם הייתי נשאר עם לוח ATX לא הייתי מחליף אותו.

ברמות מחיר כאלה מארזי הפרמיום מתחרים אחד בשני ולא בסינים זולים, אנטק הציעו מוצר מעט יותר זול אך באיכות הרבה יותר נמוכה מהמצופה והכשילו את עצמם. אחרי פשלת הברגים אני לא חושב שיש לי מה לחפש אצלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצצת בתמונות? אם במארז סיני אז לא נורא (וגם כך הכל שם סטנדרטי וניתן להחליף) אבל בשום פנים ואופן זה לא מקובל במארז פרמיום בכמעט 500 ש"ח.

עד היום קניתי רק שני מוצרים של אנטק, זה השני. הראשון היה P182 ששירת אותי במשך יותר מ7 שנים, גם שם היו תקלות קטנות שהפכו אותו לפחות ממושלם ואורך החיים של הפלסטיקים היה פחות מ 7 שנים אבל המארז המפלצתי, המתכתי והכבד הזה בנוי ומתוכנן היטב ושרד יותר זמן ממכונית מומצעת... שילמתי עליו בזמנו המון, מארז נטול ספק במחיר של מחשב מוכן. אבל הוא היה שווה כל גרוש. אם הייתי נשאר עם לוח ATX לא הייתי מחליף אותו.

ברמות מחיר כאלה מארזי הפרמיום מתחרים אחד בשני ולא בסינים זולים, אנטק הציעו מוצר מעט יותר זול אך באיכות הרבה יותר נמוכה מהמצופה והכשילו את עצמם. אחרי פשלת הברגים אני לא חושב שיש לי מה לחפש אצלהם.

תשמע מנסיוני אם אנטק לא היה לי בעיות יכול להיות שלצערך נפלת על מוצר פגום שאיכשהו הצליח לעבור את בדיקות איכות בחברה...

אני אגיד לך שוב שאתה יכול לפנות לשירות לקוחות שלהם לעזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...