מקים אירוע למשחקי מחשב, צריך עזרה בציוד - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקים אירוע למשחקי מחשב, צריך עזרה בציוד

sap2221

Recommended Posts

שלום חברים,

אני עושה לאן-פרטי למשחקי מחשב בפסח למשחק: csgo , זאת אומרת שאנשים באים עם המחשב שלהם מהבית ואני מחבר אותם בעזרת ציוד: סוויצים , נתבים וכ'ו

השאלה שלי אם הציוד שלי מספיק חזק, הולך להיות באירוע 120 מחשבים שמחוברים בו-זמנית, עכשיו הזמנתי מבזק 2 קווים פרטיים(כל קו 100 מגה הורדה,3 העלאה)

אני הולך לחבר את הנתב הזה לכל קו:

http://www.vipsales.co.il/Product.asp?aff_a=1&Pid=CPAP-SG680-NGTP-W-ADSL-A-WORLD&Cat2Cat1ID=18&Cat2ID=63&aff=Zap〈=he - זה עד 50 משתמשים

עכשיו אתם בטח שואלים למה דווקא את הנתב הזה....אז ככה התקשרתי לבזק לעסקי , הם אמרו לי שאם אני מזמין קו 40 מהירות הורדה , 4 העלאה, אז אני מקבל תנתב הזה או סיסקו va887w

יעני הם תומכים בנתב הזה....עכשיו אל תשכחו שהזמנתי 2 קווים מהפרטי ולא מהעסקי , אז פשוט חשבתי לקנות לי תנתב של הצ'קפוינט מחנות פרטית

יש משהו שיצא לי לחשוב עליו, אם אני קונה את הצ'קפוינט מחנות פרטית , והטכנאי של יגיע למקום על מנת לעשות לי את ה-2 קווים, מן הסתם שהוא יצטרך להגדיר לי ראשונית את המודמים שאני מקבל

מבזק: DSL-7850U של חברת D-Link(שלא אצטרך אותם) , השאלה שלי 1- אם הוא יוכל להגדיר לי את המודם של צ'קפוינט על הדרך? 2- והאם בכלל המודם של צ'פוינט יתאים לאינטרנט הפרטי של ה-100 מגה?

בנוסף אני הולך לחבר לכל של הצ'קפוינט - 6 סוויצי'ם של - TP-Link TL-SF1016D 16, השאלה שלי , 3 - אם הסוויצים האלה יספיקו לי או שכדי ללכת על משהו כזה:

http://www.vipsales.co.il/product.asp?aff_a=1&Pid=GS724T400&Cat2Cat1ID=18&Cat2ID=64 - זה ללא הגבלת משתמשים

עכשיו עוד משהו אחרון - ראיתי את הנתב הזה:

http://www.vipsales.co.il/product.asp?aff_a=1&Pid=CPSB-1000N-U-ADSL-A&Cat2Cat1ID=18&Cat2ID=63 - זה גם ללא הגבלת משתמשים - אבל אני לא יודע אם תומכים בזה

אני גם לא יודע כמה זה באמת מועיל ה-ללא הגבלת משתמשים,

ככה הולך להיראות הסדר של 2 הנתבים ו-12 הסוויצים:

54fb89b26ac95.png

אז ככה חברים אני אשמח שתעזרו לי ותכוונו אותי

סקייפ - sap2221

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כ"כ מבין את ניתוח הצרכים. איפה ישב השרת של המשחק ? אין לך אפשרות להרים שרת של המשחק ב-LAN ?

אתה צריך לראות אין רוחב פס לכל כיוון צריך כל משתמש ואז לחשב אם התקשורת החוצה מספיקה.

אם זה ארוע בתשלום, הייתי משקיע גם בגיבוי סלולרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לצעוק.

בשביל להזרים וידיאו בכאלו נפחים צריך גם ציוד שיודע הלתמודד עם נפיח תעבורה כזה וגם קו עסקי עם upstream תואם.

אתה צריך לבנות תשתית הרבה יותר רצינית פה. יש לך אנשים שמבינים משהו ברשתות בתוך הארגון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטרים מ-60 מחשבים על קו של 3 מגה העלאה? קשה לי לראות אותך מצליח לעשות את זה.

בשביל מה אתה צריך ציוד כמו צ'קפוינט כשכל מה שעובר דרכו זה סטרים? באמת שאין צורך.

לא בטוח שסוויצים של טיפילינק מהירים ויציבים מספיק לכזאת כמות תעבורה. מה התקציב שלך לכל העניין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטרים מ-60 מחשבים על קו של 3 מגה העלאה? קשה לי לראות אותך מצליח לעשות את זה.

בשביל מה אתה צריך ציוד כמו צ'קפוינט כשכל מה שעובר דרכו זה סטרים? באמת שאין צורך.

לא בטוח שסוויצים של טיפילינק מהירים ויציבים מספיק לכזאת כמות תעבורה. מה התקציב שלך לכל העניין?

אין בדיוק סיבה לעשות סטרים מ-60 מחשבים כשאפשר פשוט לפתוח שרת CSGO TV (או SRCTV איך שלא תקרא לזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בקיא בפתרונות לסטרימינג. אם מדובר על סטרים ממחשב אחד שמנהל את הכל, אז אולי זה אפשרי. יש לא מעט פוסטים בפורום על בעיות בסטרים ממחשב בודד.

אם מדובר על לאפשר לקפוץ בין מחשב למחשב בסטרים ולצפות מנקודת מבט של כל שחקן, זה כבר יהיה בלתי אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...