בעיה עם כניסות USB קדמיות במארז - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם כניסות USB קדמיות במארז

ariel007

Recommended Posts

שלום לכולם,

יש לי בעיה עם כניסות USB שבקידמת המארז. מדובר על לוח אם ASRock H87M, ומארז VSK-4000. במארז יש שני חיבורי מקדימה שאיני בטוח אם הם 2 או 3. הצבע שלהם כחול, אם זה אומר משהו. יש לי גם שני DOK: אחד הוא USB3 של קינגסטון (דאטה טרבלר 100), והוא מזוהה ועובד בשני חיבורי ה-, ואילו ה-DOK השני, סאנדיסק CRUZER שהוא USB2, עובד רק בחיבור אחד מהשניים ולא מזוהה בשני. יש לי גם בעייה עם כמה כבלים של USB שאני מחבר איתם מצלמה או למחשב. גם בכבלים, חלק עובד בשני החיבורים ויש כבל אחד שעובד רק בחיבור אחד מהשניים. איך אני יכול לדעת מה לא תקין פה? מישהו נתקל פעם במקרה כזה?

תודה לעונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

יש לי בעיה עם כניסות USB שבקידמת המארז. מדובר על לוח אם ASRock H87M, ומארז VSK-4000. במארז יש שני חיבורי מקדימה שאיני בטוח אם הם 2 או 3. הצבע שלהם כחול, אם זה אומר משהו. יש לי גם שני DOK: אחד הוא USB3 של קינגסטון (דאטה טרבלר 100), והוא מזוהה ועובד בשני חיבורי ה-, ואילו ה-DOK השני, סאנדיסק CRUZER שהוא USB2, עובד רק בחיבור אחד מהשניים ולא מזוהה בשני. יש לי גם בעייה עם כמה כבלים של USB שאני מחבר איתם מצלמה או טאבלט למחשב. גם בכבלים, חלק עובד בשני החיבורים ויש כבל אחד שעובד רק בחיבור אחד מהשניים. איך אני יכול לדעת מה לא תקין פה? מישהו נתקל פעם במקרה כזה?

תודה לעונים

צבע כחול משמע USB3.

תנסה להיכנס לאתר של הלוח אם שלך ולהוריד של USB3 ללוח אם , לי לפחות זה פתר בעייה דומה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צבע כחול משמע USB3. תנסה להיכנס לאתר של הלוח אם שלך ולהוריד דרייברים של USB3 ללוח אם , לי לפחות זה פתר בעייה דומה
הדרייברים אצלי מעודכנים - התקנתי את כל הדרייברים של לוח האם שלי מהאתר של (אין שם דרייברים מיוחדים ל-USB3). לגבי העצה השניה של QttP: לקראת הסופשבוע יהיה לי זמן ואני אפתח את המחשב ואבדוק את החיבורים של הכבל שהולך למארז
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הדיסקאונקי של usb3 עובד בשניהם איך תיהיה בעייה בחיבור ?

דווקא כן מצאתי דרייבר של יואסבי 3 ללוח שלך

http://www.asrock.com/mb/Intel/H87M/?cat=Download&os=All

רד למטה יש שם דרייבר ששוקל 5 מגה בערך שנקרא usb3 driver. תתקין תעשה ריסטארט למחשב ותעדכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הדיסקאונקי של usb3 עובד בשניהם איך תיהיה בעייה בחיבור ?
בבקרי USB3, הקווים של USB2 וUSB3 הם נפרדים. כבר היו לי מקרים של חיבורים רופפים/פגומים, שגרמו לזה שבפורט מסוים משהו עובד בUSB3 אבל לא בUSB2 וההיפך.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא כן מצאתי דרייבר של יואסבי 3 ללוח שלך

http://www.asrock.com/mb/Intel/H87M/?cat=Download&os=All

רד למטה יש שם דרייבר ששוקל 5 מגה בערך שנקרא usb3 driver. תתקין תעשה ריסטארט למחשב ותעדכן

זה דרייבר שמיועד לוינדוס 7, המערכת שלי היא וינדוס 8.1, אני חושב שהיא באה מהתחלה עם תמיכה ב-USB3

בבקרי USB3, הקווים של USB2 וUSB3 הם נפרדים. כבר היו לי מקרים של חיבורים רופפים/פגומים, שגרמו לזה שבפורט מסוים משהו עובד בUSB3 אבל לא בUSB2 וההיפך.

את זה לא ידעתי, ואני אבדוק אחר כך אם החיבור ללוח האם רופף, או שאולי חדר לשם אבק מכל האובך שהיה לא מזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז פתחתי את המחשב וניתקתי את חיבורי ה- מהלוח, ניקיתי והחזרתי, אבל זה לא פתר את הבעיה.

אחר כך ראיתי שה-DOK הבעייתי שעובד רק בכניסה אחת, עובד גם ב- השניה אם אני לוחץ אותו קצת כלפי מעלה כשהוא מחובר, וכשאני עוזב ומשאיר אותו הוא מתנתק מן המחשב. כנראה שהמגעים בחיבור הזה של ה-USB2 לא בסדר. נראה לי שאני אשאיר את זה ככה. המחשב אומנם באחריות עדיין אבל אני לא יודע אם כדאי להתעסק עם זה כי פרט ל-DOK הבעייתי הכל עובד בשני חיבורי ה-. בשביל לסדר את זה צריך לפי דעתי להחליף את הקונקטור במארז וזה נראה לי מסובך ואני לא יודע אם זה שווה את הטרחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...