האם המדינה עד כדי כך רקובה? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם המדינה עד כדי כך רקובה?

RDvd

Recommended Posts

כל העולם נגוע בשחיתות. תמיד אני שואל איך זה שיש משפחות פשע שכולם יודעים שהם עבריינים אבל אף אחד מהם לא בכלא?

בסוף כולכם תסכימו איתי שכולם חראות וצריך להכחיד את המין האנושי. אין חדש תחת השמש.

אגב יש דוחות עולמיים על שחיתות. לא זוכר באיזה מקום היתה .

(יש מקומות הרבה יותר גרועים לצורך העיניין)

יש פה אבל כמה נושאים...

העלמת מס זה פשע נפוץ. גם אם זה במאות מליוני שקלים.

דבר יותר חמור זה עברות של אלימות, הפחדה ותפירת תיקים.

לגבי העלמת מס אם אני לא טועה ארה"ב ואומות העולם הולכות ליצור שיתוף פעולה עולמי כי עד היום היה קל להעלים מס בזה שאתה העברות בין מדינות כי למדינות אין מידע על אזרחים של מדינות אחרות.

השיתוף פעולה הזה של מדינות העולם יאפשר למנוע את כל מקלטי המס בין המדינות.

מה שיותר מטריד אותי זה משפחות פשע וטייקונים שמנהלים את המדינה מאחוריי הקלעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר בלוגיקה עסקינן, אני דווקא עם DXM. בעוד זכר/נקבה היא תכונה בינארית, כלומר, אתה או זה או זה למעט חריגות זניחות - מרחב בדיד של אפשרויות. כמו כן התכונה היא פיזית - אין לה קשר לזמן, מקום או תרבות.

לעומת זאת 'שחיתות' היא הגדרה הרבה יותר עדינה. אלא אם אתה דוגל במוסר אוניברסלי (גישה ילדותית בעיני), הרי ששחיתות היא דבר יחסי - ניתן להעריך שחיתות של תרבות אחת ביחס לשניה, של מוסדות זו ביחס לזו, של מדינות אחת ביחס לשניה. להגיד על משהו שהוא מושחת באופן אבסולוטי זה פשוט דבר חסר משמעות (שוב, אלא אם כן אתה דוגל בכללי מוסר אוניברסליים התקפים בכל זמן ומקום).

לכן לוגית אני מסכים שאם 'כולם מושחתים' אז ההגדרה מאבדת ממשמעותה... דוגמה טובה יותר היא אם לכולם היה את אותו צבע העור. האם הם יכלו להגיד שצבעו של מישהו בהיר? כהה? לא ביחס אחד לשני. כהה ובהיר הן תכונות יחסיות...

בכל מקרה זו סטייה מהדיון, שאינה רלוונטית לנושא בשום צורה שהיא.

בואו נחזור לדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחקיר מבט שני 08.05.13 "מיסים, התנכלויות וחשדות", עם רפי רותם שהיה קצין ביחידת המודיעין של רשות המיסים ונאלץ לפרוש לאחר שהעלה חשדות נגד קשרים בין אנשי העולם התחתון לבכירים ברשות, חייו התרסקו והוא נמצא במאבקים מול רשויות על צדקתו.

עורך: איתי לנדסברג

תחקיר מזעזע המציג שוב את כוחה הבלתי נתפס של המערכת.

ללא מערכת משפט צדק, אין יישובו של עולם יכול להתקיים.

סוף לטיוח ולחסינות המערכת מלעמוד למשפט בעיניי הציבור:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

כן.

קטסטרופה.

ולאחריה העם דורש צדק בידיים.

תופסים כמה מהמושחתים שניהלו אותו עד היום מהבצים.

המושחתים שנתפסו מפחד לחייהם מזמרים זה על זה.

כתוצאה העם תופס את המושחתים שלא היו ידועים לו.

משפט צדק.

תליה המונית על בגידה את כל המושחתים\בוגדים על עמודי חשמל בכיכר מלכי .

שלום על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המדינה הארורה הזאת מושחתת .

איך לאהרן ברק יש עשרות דירות ?.

איך כל פוליטיקאי שני מיליונר ?.

בקיצור , הוא ממש לא מגזים .

דה-מרקר , גם מנסה להילחם בזה . אולי גם הארץ .

בינתיים לא כ"כ הולך להם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הארץ לא עושים את העבודה. אמנם פטרוניהם במרצ הרבה יותר ישרים מהממוצע בפוליטיקה הישראלית (בהיותם פסיכים אידיאליסטים), אבל גם כשהם באים להלחם בשחיתות הם מאתרגים את אנשי שלומם. הזכרת את אהרון ברק. היעלה על הדעת שמרצ יאשימו שופט בעליון בשחיתות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...