עזרה עם Javascript - בקשר לInput error + Validation - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם Javascript - בקשר לInput error + Validation

MosesTheTool

Recommended Posts

שלום,

מה שאני צריך נראה לכאורה פשוט אבל אני ממש לא מזלזל כי הזעתי על זה המון, אני פשוט לא מבין כמעט כלום בJavascript.

כפי שתוכלו לראות באתר: www.unlocker.co.il - אחרי שתלחצו על אחת החברות, למשל , יש 3 טפסים (FORM), מקום INPUT וכפתור SUBMIT

אני צריך למעשה שכשלוחצים על SUMBIT, זה יבדוק מה כתוב בINPUT, אם יש פחות מ15 ספרות, זה יתן ERROR פשוט שיאמר "צריך 15 ספרות", ואם יש מספר שמתחיל ב9900, זה יתן ERROR שהמכשיר הוא CDMA ויעביר לדף אחר, מה שיש לי בקובץ JS:

jQuery(function($){    $('form#unlock1').on('submit', function (e){
if($('form#unlock1 > input.the_imei').val().length == 15){
if($(this).val().indexOf('9900') === 0){
alert('לפי המספר IMEI, ברשותכם מכשיר CDMA, אנא ראו מידע נוסף בעמוד פתיחת מכשירי CDMA');
window.location = 'http://www.unlocker.co.il/sim-unlock-cdma-mobile-device';
e.preventDefault();
}
return;
}

alert('אנא מלאו מספר IMEI בעל 15 ספרות');
e.preventDefault();
});
})

ובדף האתר יש לי טפסים כאלה:

<form id="unlock1" class="cart" enctype="multipart/form-data" method="post" name="unlock"><input class="the_imei" style="width: 80%; border-radius: 15px;" name="the_imei" type="text" value="" placeholder="מספר סידורי IMEI של המכשיר (חייג #06#*)" />

<input class="add-to-cart" name="add-to-cart" type="hidden" value="39" />

<button class="unlockButton" type="submit" value="submit">פתח לכל הרשתות בישראל </button>

</form>

בגלל שיש כמה טפסים על אותו עמוד, בשביל שכפתור SUBMIT של אחד לא ישפיע על טופס אחר, אתם יכולים לראות ששם הטופס הוא unlock1 וכתוב גם unlock1 בקובץ JS. אם יש 3 טפסים בעמוד, אני מצרף 3 קבצי JS שונים, כל אחד משפיע על טופס עם שם אחר, למשל קובץ JS1 ישפיע על טופס UNLOCK1, וכן הלאה.

מה שמוזר, קיבלתי קצת עזרה בSTACKOVERFLOW, וזה עבד כמה ימים ופתאום זה הפסיק לתת לי את הERROR השני של הבדיקה אם הספרות הראשונות הן 9900.

אשמח מאוד מאוד לעזרה!

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...