OpenWRT על הנתב שלי - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OpenWRT על הנתב שלי

Rockstatement10

Recommended Posts

התקנתי על הנתב שלי את הקשוחה של OPENWRT בגלל שהיו בו בעיות ולאחר ההתקנה נראה שהבעיות נפתרו בינתיים.

הקשוחה הזו טובה? האם יש אפשרות לחזור למקורית במידה וארצה?

האם הקשוחות של OPENWRT מתעדכנות כל הזמן?

והאתר שלהם נראה קצת מורכב יותר מהאתר של TP-LINK שהיה לי קודם לכן.

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקשוחה הזו טובה?

כן

האם יש אפשרות לחזור למקורית במידה וארצה?

כן, בהתאם להוראות לגבי הנתב שלך.

לא תהיה לך סיבה לחזור לקושחה מקורית.

האם הקשוחות של OPENWRT מתעדכנות כל הזמן?

כן

והאתר שלהם נראה קצת מורכב יותר מהאתר של TP-LINK שהיה לי קודם לכן.

מה דעתכם?

מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במה בעצם ה OART יעזור לי? ישפר קליטת WIFI לדוגמה?

ובנוגע לשאלה האחרונה, התכוונתי שה-WEB של OPENART קצת מורכב יותר מה-WEB של TP-LINK שהיה לי לפני בממשק הניהול של הראוטר.

ואגב - מה שעשיתי הוריד אחריות, נכון? בהנחה שהראוטר שלי שייך ל-HOT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OWRT משפר הכל, החל מיציבות החיבור והמהירות ועד אבטחת מידע. הוא ישפר את יציבות ה- WIFI בהרבה ואולי אפילו קליטה, למרות שעוצמת השידור של הראוטר מוגבלת בחומרה ככה שלא בטוח שזה יעזור לבעיות קליטה.

אם תצטרך לממש אחריות פשוט תחזיר לקשוחה המקורית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני מחזיר למקורית? פשוט מפליש את הקובץ מהאתר של TPLINK או שעושים עוד משהו מעבר לזה?

אגב.. יש גם אתרים של BOOTER אם אתם מכירים, ולפעמים חבר מגלה את האייפי שלי ומתקיף אותי דרך האתר הזה והאינטרנט תמיד היה נופל..

לדעתכם ה-OWRT יעזור בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליצרניות אין יותר מידי יתרון, כי גם את המעבד והזכרונות לא הן מיצרות, אלא חברות אחרות.

OWRT היא מערכת הפעלה (מבוססת לינוקס) ולכן היא משתמשת הרבה פעמים בדריברים של החברות, או דרייברים קוד פתוח. כל שאר הפ'יצרים הם קוד פתוח ורצים על מערכת ההפעלה הנ"ל.

וכמו כל פרויקט קוד פתוח יש הרבה מאוד אנשים שעוברים על הקוד ויכולים ליעל אותו, לתקן באגים או פירצות , וכו'.

לעומת זאת צוות שיושב בחברה מסויימת יש לו הרבה פחות משאבי אנוש לכל הפעילות האלה, ועזוב את הקטע שלחברה אין אינטרס גדול כל כך שהמוצר יעבוד ממש טוב, הם רוצים להמשיך למכור ראוטרים. לי יש DIR-615 עם OWRT שקניתי לפני כמה שנים טובות ואני לא רואה שום סיבה להחליף אותו (עד שאני באמת אצטרך חיבור 1Gbit), לעומת זאת אם הייתי ממשיך להשתמש בקשוחת היצרן כנראה שהייתי כבר מחליף אותו מזמן עם כל התקלות שהיו לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרת בכלל איזה דגם הראוטר שלך.

בנוגע להתקפות DoS, יכול להיות שזה ישפר את העמידות של הראוטר להתקפות כאלה, אבל גם הפיירוואלים החזקים ביותר בסופו של דבר קורסים. תלוי בגודל ההתקפה ובתחכום שלה.

לגבי הגירסאות, גירסה יציבה יוצאת פעם בשנה אחרי עבודה קשה כדי שהיא תעבוד בצורה הטובה ביותר. כל הזמן יוצאות גירסאות פחות יציבות (trunk).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספר לי על זה...

יש לי ראוטר WR841N V5

הוא עושה לי את זה כל תקופה בערך אבל לא לעיתים קרובות אז מקווה שאולי זה יעזור קצת..

גם כשהשתמשתי במודם בלבד האינטרנט שלי נפל כשעשה לי את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...