מתחבר שבוע הבא לאקספון. איזה מודם ראוטר VDSL לרכוש? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתחבר שבוע הבא לאקספון. איזה מודם ראוטר VDSL לרכוש?

The Ball

Recommended Posts

היי חבר'ה,

לאחר שבזק העלו לי את המחיר לחבילה בכ- 50 שקלים לחודש (119 שקלים), דיברתי עם אקספון והבנתי שהגלישה דרכם מתבצעת על תשתית של .

לאחר בירורים, סגרתי על החבילה של 100 מגה ואני צריך לרכוש ראוטר.

אשמח לשמוע המלצה למודם ראוטר עד 500 שקלים, למשחקי בין היתר ובעל טווח WIFI מירבי.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הרבה מה להוסיף חוץ מהעובדה שצריך לעבור אליהם...

99 שקלים כולל תשתית וספק. התשתית היא של כך שזה מעולה... המחיר לא משתנה לאחר תקופה כשלהי, תמיכה של 018 ובמקרה של תקלה פיזית מביאים טכנאי של ... לאור זאת אני לא רואה סיבה לשלם 120 שקלים לבזק.

במידה ו 018 לא מתאים לכם כספק, אין בעיה. תסגרו עם חברה אחרת ב- 20 שקלים לחודש וזה עדיין באופן אבסורדי יוצא זול יותר מהחבילה של .

אשמח לעזרה בנוגע לבחירה של המודם ראוטר במידה ומישהו מבין בנושא (כי אני ממש לא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילה קטנה שלא מוזכרת בנושא של תשתית בזק: גיבוי ענן.

לקוחות מקבלים אץ bezeq cloud ללא הגבלת מקום וללא עלות (נו טוב, זה כלול כבר בתשלום לבזק). תברר אם לקוחות אקספון גם מקבלים את זה. אם לא, ואתה צריך עם נפח גבוהה, אז לדעתי עסקת אקספון פחות משתלמת אם תיקח בחשבון שריך לשלם עבור התקנה/טכנאי/התחברות (איך שתרצה לקרוא לזה) + עלות מודם + שרות .

בנוסף, אל תשכח שאתה בישראל, ולא אתפלא אם לקוחות אקספון יחוו "בטעות" משיעור תקלות יותר גבוה, האטה "רגעית" בזמן גלישה ועדיפות הגעת טכנאי נמוכה במקרה של תקלות.

אם ההבדל אינו עולה על 100 ש"ח בחודש תן לאחרים להתנסות עם החוויה של אקספון, שלא תגיע למצב שתרצה לחזור לבזק או לעבור להוט, ואז תוציא כספים עוד פעם על התקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי איך הסקת שלא ניתן לרכוש בארץ? הבאתי לך דגם שיש בו כל מה שצריך, איפה הבעיה פה?

בנוסף איפה שיש ביקש יהיה היצע... אני צופה כניסה של עוד כמה דגמים.

מדובר בדבר חדש, כמו רוב הדברים החדשים בהתחלה יש קשיים של השקה, עם הזמן הכל יסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתכוון לרכוש ראוטר בסכום של 380 שקלים ללא שום ביקורת רלוונטית עליו ובוודאי לא אחד שנמכר באליבבה בחצי מחיר וניתן לקנייה בכמויות מסחריות כמו של פנס מחזיק מפתחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, באמת נקודה בעייתית.

זהו תחילתו של שוק חדש, שעוד אין בו תמיכה. אז הציפייה הייתה, שהחברות המשווקות(הספקיות) הם אלה שייתנו המענה.

די אבסורדי, שחברה מתמחרת מוצר מסויים, ללא אפשרות מלאה להשתמש בו.

בכל מקרה, נראה שאתה נופל פה בין הכסאות, ואם אתה מאוד רוצה את ה-100 מגה האלו, וכבר הזמנת - נראה שאין לך ברירה. ולקנות את הראוטר היחידי שיש כרגע בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...