מעוניין לעשות ברידג' צריך המלצה לנתב ומעט מידע - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לעשות ברידג' צריך המלצה לנתב ומעט מידע

Alduin

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני כרגע משתמש ב- VVG2000 שקיבלתי מבזק ואני מעוניין להפוך אותו למודם ולקנות נתב. מאחר שמעולם לא יצא לי להתעניין בתחום הזה אני לא ממש יודע מה לחפש.

מספר נתונים שאולי יהיו רלבנטיים: אני מנוי של נטויז'יון 100 מגה. נמצא ברשת עם עוד מחשב ומשתמש תדיר בוויפי.

בנוסף, יצא לי להתקל בביקורות לא מחמיאות על ה-VVG2000 באופן כללי, ובפרט בכל הנוגע לברידג'. האם מומלץ לקנות אחד מהדגמים החדשים של בזק (מופיעים כאן http://www.bezeq.co.il/internetandphone/internet/wireless_net/super_wifi/support/ ) ואליו לצרף נתב?

אין לי ממש תקציב כי אני לא יודע מה אני מחפש, אך אהיה מוכן להוציא יותר כדי לקבל מוצר טוב.

תודה רבה

עריכה:

רק שתי הערות, הוויפי צריך להיות בעל טווח גדול. הנתב והמודם יושבים בפינה של קומה עליונה בבית וצריך שיקלוט גם בקומה התחתנוה. עד כה עם ה-VVG2000 היה לי פס אחד בסמארטפון וטאבלטים בקומה התחתונה.

בנוסף, אשמח רק לדעת מה מבדיל בין הנתבים. לדוגמה, נתב TP-Link WDR-4300 שראיתי עליו המלצות בפורומים בישראל, עולה באמזון 68 דולר ונמצא במקום ה-34 ברשימת רבי מכר, זאת לעומת נתב של RT N66U שעולה 120 דולר ונמצא במקום ה-2. יש סיבות שעדיף למשתמש ממוצע להעדיף אחד על פני אחר?

תודה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...