שמע באוזניות בלוטוס ורמקולים בו זמנית WIN7 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמע באוזניות בלוטוס ורמקולים בו זמנית WIN7

furyanaor

Recommended Posts

חיברתי את האוזניות באמצעות דונגל בלוטוס והן לא השמיעו קול עד לרגע שהגדרתי אותם כברירת מחדל במקום הרמקולים שמחוברים ביציאה אחורית.

עכשיו רק האוזניות פועלות לבדן, אני רוצה לשמוע גם באוזניות וגם ברמקולים במקביל כיוון שאם אינני עובד עם האוזניות אז הן כבויות ורצוי שאשמע משהו ברמקולים..

יש פתרון ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן נתקלתי בה במדריכים ביוטיוב

הבעיה היא שזה לא פועל לי עם האוזניות בלוטוס. לקח קצת זמן עד שהצלחתי להגדיר את זה כמו שצריך אבל אין סאונד.

בכל אופן גם ככה יש דיליי בבלוטוס ככה שלא יזיק אם יהיה עוד קצת דיליי, זה לא וכו' (בלבד) אז בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי פתרון לבעיה !

שימוש בתוכנה לניהול התקני בלוטוס בשםbluesoleil עושה כמעט את מה שביקשתי אבל זה מספיק טוב.

היא מגדירה את הבלוטוס כהתקן ברירת מחדל רק כאשר הוא מחבור, כשאני מכבה את האוזניות הרמקולים חוזרים לפעולה.

הבעיה שמשום מה היא מתנתקת כל 5 דקות (עגולות) אברר מדוע...

בינתיים אני מחפש פתרון לבעיית הדיליי. בלתי אפשרי לשחק ככה FPS. מה עושים ?!@

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נמצא פתרון לבעיית הניתוקים בעת השימוש ביישום bluesoleil כך שחזרתי לנקודת ההתחלה.

התחלתי לחפש פתרון יצירתי לחילוף מהיר בין ברירת המחדל להתקן השמע,

חשבתי לתכנת CMD קטן ויעיל בשביל השטות הזו ואז נתקלתי ביישום נחמד שעושה אחלה עבודה עם HOTKEYS ולוגו קטן ליד השעון:

http://audioswit.ch/er#download

בעתיד אתכנת פקודה נכנסת מהטלפון להפעלת הHOTKEY המוגדר, כאשר המכשיר הסלולרי מזהה את האוזניות ברקע...

פשוט אין פתרון נורמלי X_X .

האם יש למישהו פתרון לבעיית הדיליי (הערכה גסה 250MS) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה עובד

אבל אם אני מסדר את זה ככה שהתוכנה 'מאיזנה' לרמקולים ו'מוציאה' לבלוטוס יש דיליי ענק של איזה שתיים שלוש שניות.

אם אני עושה הפוך שהאוזניות הם הברירת מחדל, התוכנה 'מאזינה' לאוזניות ו'מוציאה' לרמקולים אז הדיליי מצתמצם צם לדיליי הסטנדרטי שהיה ליקודם

הבעיה שעכשיו הרמקולים גם הם בדיליי. .

יש רעיון או שאחזור לתצורה האחרונה X_X ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקת וזה באמת כך או שאתה רק משער? כי מערכת ההפעלה אמורה לזכור. מצד שני אולי זה תלוי בפרוטוקול. עם אוזניות רגילות זה עובד ללא דופי, אבל אם האוזניות מזוהות כהתקל בלוטות' ולא כאוזניות שמדברות פנימית דרך בלוטות' יש מצב שזה שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק ..

כמה עירוני זה שבמקום לחבר ולנתק את האוזניות אני עכשיו צריך לחבר ולנתק את הדונגל

במקום לחסוך פעולות ולהתקדם הלאה נשארתי באותו המקום ואם זה לא מספיק אז גם צריך להדליק את האוזניות לפני חח..

נוסיף לזה את תופעת הדיליי שאפילו לסאונד בסרטי פורנו זה לא מספיק טוב ואפשר לומר חבל על הכסף חבר'ה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאפילו לסאונד בסרטי פורנו זה לא מספיק טוב

עכשיו הכל ברור...

אז אולי פשוט הגיע הזמן לחשוב על חלופה פרקטית ולזנוח את הרעיון של בלוטוש?

במקרה שלי BT של לוג'יטק מצאו בעלים חדשים, לאחר שהתעסקות לא נגמרת עם האוזניות (מסיבה אחרת) הפכה את השימוש פשוט ללא פרקטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברה קבלו עדכון מרטיט

התוכנה שאני משתמש בה להחלפת 'התקן ברירת מחדל' עומדת לעבור שדרוג משמעותי כך שהיא תהיה כמעט* מושלמת מבחינתי בעבור השימוש לאוזניות בלוטוס.

נשארנו עם עניין הדיליי, אז ככה:

מוזיקה - לא נורא חוץ מהאפקט 'פרטים חזותיים' שזה מעצבן שהקווים לא קופצים עם המוזיקה.

סרטים - נגן יודע לסנכרן את הסאונד 'מאוחר יותר' כדי לכפר על העיכוב. כשמציבים -350MS זה פשוט מצוין!

משחקים - לא קריטי בכלל (בניגוד למה שחשבתי טרם התנסיתי) אפילו במשחקי FPS זה סביל בהחלט!

עריכות שירים\סרטים - לא סביל בשום צורה. אין מה לעשות, רק להמתין לטכנולוגיה טובה יותר שתפתור את הדיליי.

דפדפן - כנ"ל. אך אני מאמין שקיימת אפשרות לנגן את הסאונד של קטעי הוידאו בדיליי כמו , רק מישהו מכיר כיצד ניתן לממש יכולת שכזו בדפדפן ?

ושאלה כללית - האם דונגל 'מותג' יפתור \ ישפר את הדיליי ?

האם ביטס ב1600 שח מתנהגות באופן זהה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...