המחשב לא מזהה OC - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב לא מזהה OC

TheIronShit

Recommended Posts

יש שם את הFine CPU Clock Ratio +0.5, כלומר כביכול המכפלה אמורה להיות 8.5 והמהירות 2.83. לא ברור לי מה הפיצ'ר הזה עושה והאם הוא אמור בכלל לעבוד עם המעבד הנ"ל (שאינו בעל מכפלה פתוחה).

עריכה: ככל הנראה הפיצ'ר אכן עובד, אך רק למכפלות שנמוכות מהמקסימום. בגדול זה פשוט אמור לאפשר שליטה יותר מדויקת במהירות המעבד כאשר משחקים עם הבאס.

http://forums.tweaktown.com/gigabyte/26184-x38-ds4-what-fine-cpu-clock-ratio.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא הולך בכיוון הנכון. זה מעבד שהמכפלה שלו נעולה. אין אפשרות לעשות לו OC ככה.

אתה צריך להרים את המהירות של הFSB (מופיע אצלך כ CPU Host Frequency) - לדעתי המעבדים האלו יכולים לחיות בכיף עם 3GHz.

נסה 375MHz ותשאיר את המכפלה על 8.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז עשיתי רק על 8X בלי ה- 0.5 וזה אכן מזהה שיש OC.

אבל הקטע שהזכרון שלי חלש מדי - 667 MHZ אז יוצא שבתכלס אני לא יכול לעשות בכלל OC.

אלא אם כן יש איזה טווח מסוים שאני כן יכול לחרוג בו בתחום של הזכרון כלפי מעלה? למרות שלא נראה לי.. כי לפי מה שאני יודע הזכרון אמור להיות באותו תדר כמו שמופיע בצד שמאל או טיפה פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו תורה שלמה של מכפלות, הFSB לא באמת עובד ב1333 והזיכרון לא באמת עובד ב667 וכו'

במקרה שלך 667 לזיכרון ו1333 לFSB נותן מכנה משותף (שגם היה למעבד במקור) של 333MHz - תמצא מספר שמתחלק טוב, נגיד 333x1.5 נותן לך מהירות FSB של 499.5MHz זה יעבוד מספרית אבל אני בספק אם תצליח לעשות דבר כזה בלי מים טוב.

אולי אפשר להריץ את הזיכרון שלך במהירות אחרת (מכפלה של 200MHz אולי) ואז יהיה לך סט אחר של מספרים לשחק איתם.

לדעתי כל הסיפור של OC במערכת כזו הוא לשחק ב$#% ועדיף לך לקנות ציוד עדכני יותר, אפילו אם זה לא יהיה חדש מהחנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...