מערכת קירור מים . - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת קירור מים .

felixil

Recommended Posts

אוקי, אז מערכת בהרכבה אישית.

טכנית, מערכת שכזאת יכולה לעבוד בלי מיכל. טכנית. אבל הסיכון יהיה גבוה כי אין לך מאיפה להביא רזרבות.

אין שום סיבה שלא יהיה מיכל בה. יש מיכלים קטנים ויעילים שלא יפריעו גם במארזים קטנים.

יותר מזה, המהדרין שדואגים למקום הפנוי יכולים (כמוני) לרכוש מה שמכונה Combo של מיכל ומשאבה וכך לחסוך מקום ולשפר את יעילות המערכת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה המהירה,

מערכות מים שבונים מאבדים מים בתדירות גבהה? שלא כמו מערכות ALL IN ONE, של יצרנים לדוגמא Corsair or . (מתחייבים שלא צריכים מלוי, מערכת סגורה).

[h=1][/h]

[h=1][/h]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תדירות איבוד המים משתנה ממערכת למערכת. זה ממש לא משהו קבוע. העניין הוא שבשונה ממערכות AIO שציינת, צריך למלא מים בהדרגה, לרוקן כיסי אוויר ולהכניס דרך המיכל מים נוספים. ששם, במערכות AIO מילאו בצורה מדוייקת כמות מים והאיטום רציני, ושם זה נגמר לפחות לכמה שנים טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי אני צריך עזרה לגבי הרכבה של מערכת מים, (מעבד 4790K לוח Z87-MPWER).

מצאתי בלוק קירור, האם הוא מתאים לסוקט LGA1150? ללוח וכו'....

http://www.frozencpu.com/products/26070/ex-pmp-352/Alphacool_Eisberg_Solo_High_Speed_Edition_CPU_Cooler_Pump_Combo_-_3600_RPM_-_Black_12192.html?tl=g30#blank

רדיאטור:

http://www.frozencpu.com/products/16111/ex-rad-405/XSPC_EX240_Multiport_Dual_120mm_Low_Profile_Split_Fin_Radiator.html?tl=g30c95s160#blank

ואם יש משהוא שאני צריך להוסיף השמח לדעת.

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

תודה על העדכון אני הבדוק מול

PerformancePCs.

אני מעוניין לבנות מערכת קירור באופן עצמי, כדי להתנסות בתחום וכדי, לקבל את התצורה הכי משתלמת לי. (משווה של עלות תועלת).

סיבות נוספת:

א. היא להוציא את הראדיאטור אל מחוץ למארז (כדי לשמור על טמפרטורה נמוכה, במארז לשאר הרכיבים ).

ב.לתת אופציה עתידית לקירור (לא בשלב זה) X2.

אם אני לא המצא אז אני הסתפק ב CROSER H100I שהציג את הביצועים הטובים ביותר ועם אחריות יצרן של 5 שנים (רק שבארץ מוכרים את הדגמים הישנים שלה בחו"ל עבר הדגם 2014 GT והחודש 2015 יצא הGTX).

ושוב תודה חברה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...