דרישות המערכת של Mortal Kombat X למחשבים האישיים נחשפות - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרישות המערכת של Mortal Kombat X למחשבים האישיים נחשפות

taltarablus

Recommended Posts

עם גל חדש של משחקים הצפויים לצאת בחודשים הקרובים, מידע חדש בנוגע למשחק Mortal Kombat X חושף את דרישות המערכת הבסיסיות והמומלצות של אחד מהמשחקים מעניינים של השנה

לכתבה: http://hwzone.co.il/%d7%93%d7%a8%d7%99%d7%a9%d7%95%d7%aa-%d7%94%d7%9e%d7%a2%d7%a8%d7%9b%d7%aa-%d7%a9%d7%9c-mortal-kombat-x-%d7%9c%d7%9e%d7%97%d7%a9%d7%91%d7%99%d7%9d-%d7%94%d7%90%d7%99%d7%a9%d7%99%d7%99%d7%9d-%d7%a0/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ממש לא נכון.

לי יש\היה את כל הסדרה מאז MK הראשון ועד לאחרון, אם זה על גבי קונסולה מגה דרייב, סופר , PS3\2 וכמובן גם בPC, תמיד, אבל תמיד יש את התחושה של MK.

ברור שיש הבדלים עצומים מאז הMK הדו ממדי לבין הסדרה האחרונה, אבל לא יעזור...MK נשאר תמיד נאמן למקור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרישות המומלצות למעבד וראם קצת אובר מוגזמות לא?

I7-3770??? זה המעבד הכי חזק בסדרה לא?

8גיגה??? מה המשחק עושה עם 8 גיגה???

וגם מעניין אותי למה במינימום הוא דורש 25GB ובמומלץ 40 גיגה.

מה הוא לא מתקין ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

jackhammer

מסיבה לא מובנת הרבה משחקים התחילו לבקש דרישות מוגזמות, גם של וזכרון וגם של מקום. ובאמת שאני לא רואה פה איזו גרפיקה פורצת דרך, כנראה זה עוד פורט שיתאים למחשב והקונסולות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהיה לי מוזר זה ההבדל בין המינימום למומלצות בהארד דיסק...

פעם כשהמשחקים היו מגיעים על דיסקים, חלק היו מאפשרים להריץ תוכן מסויים מהדיסק כדי לחסוך במקום על המחשב...

היום זה כבר לא ממש רלוונטי כי שטח הרבה יותר זול וגם המשחקים לא מגיעים על דיסקים אלא בצורה דיגיטלית.

אז מעניין אותי מה בדיוק הוא לא מתקין במינימום שהוא כן מוסיף בדרישות המומלצות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל קשר בין MKX לבין MK1-3 הוא מקרי בהחלט.
עוד לא יודע איך יהיה MKX, אבל MK9 (בשמו הלא רשמי) היה reboot מאוד מאוד מוצלח של MK1-3. לקחו את הקונספט, את האווירה והעלילה מהמקור, והלבישו משחק יותר קצבי וזורם יחד עם גרפיקה מודרנית. בדיוק כמו שהיה צריך לעשות.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

X הוא לא סוג של קומפילציה של כל מה שהיה עד היום בסדרה? לפחות ככה זה היה נראה מהדמויות.

כמו שכתבו מעלי כנראה שיש חבילת טקסטורות שתופסת עוד מקום או סרטונים ברזולוציה גבוהה יותר. בקשר לנפח של המשחקים, זה כי על דיסק BR יש הרבה יותר מקום והחברות מנצלות את זה (טקסטורות טובות יותר ולא דוחסים קבצים כמו בעבר).

זיכרון כניראה גם קשור לצורה שהזיכרון מנוהל בקונסולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...