פלייסטיישן 4 מתנהג מוזר - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פלייסטיישן 4 מתנהג מוזר

dfa132

Recommended Posts

שלום לכולם. יש לי קונסולה חדשה שנקנתה לפני חודשיים בערך..שמתי לב לכמה דברים מוזרים, אולי מישהו נתקל גם בדברים דומים? כשאני מסיים לשחק ומכניס אותה לresting mode כדי שימשיך להטעין את השלטים, משאיר בפנים את הדיסק של המשחק, הקונסולה אמורה אחרי 3 שעות לכבות את עצמה וזהו, מה שקורה בפועל אני רואה שהיא שולפת את הדיסק, ונדלקת למצב רגיל. מה שעוש מדאיג קצת שאני לא יכול להכניס את הדיסק כי נראה כאילו היא תקועה במצב של הוצאת דיסק..כולל רעש של הכונן דיסקים. מה שפותר את הבעיה זה לכבות אותה מסודר ולהפעיל מחדש..

כמו כן לפעמים שמתי לב (או שאני הוזה)...שיש צפצופים מדי פעם אפילו כשהיא כבויה..

מישהו שמע על דברים כאלה ??? כמובן היא באחריות של שנתיים של ישפאר..אבל אין לי כוח להתחיל לשלוח אותה לתיקון ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה שנובעת מחשמל סטטי

תעדכן את הקונסולה לגרסה האחרונה של מערכת ההפעלה לאחר מכן תעשה כיבוי מלא לסוני תוציא מהחשמל ותעשה כמה לחיצות ארוכות על ההפעלה כשמכשיר עדין מנותק (כמו פריקת מתח במחשב) עד שלא תראה את הקונסולה נדלקת מעצמה תחבר לחשמל תפעיל ותשחק בהנאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה שנובעת מחשמל סטטי

תעדכן את הקונסולה לגרסה האחרונה של מערכת ההפעלה לאחר מכן תעשה כיבוי מלא לסוני תוציא מהחשמל ותעשה כמה לחיצות ארוכות על ההפעלה כשמכשיר עדין מנותק (כמו פריקת מתח במחשב) עד שלא תראה את הקונסולה נדלקת מעצמה תחבר לחשמל תפעיל ותשחק בהנאה

בעיה שנובעת ממכשיר סיני זול.

כדי לתקן את הבעיה הם פשוט ביטלו את הרגישות של הכפתור. גאוני! עכשיו צריך ממש לשפשף אותו כדי שיועיל להוציא דיסק או להתכבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה שנובעת ממכשיר סיני זול.

כדי לתקן את הבעיה הם פשוט ביטלו את הרגישות של הכפתור. גאוני! עכשיו צריך ממש לשפשף אותו כדי שיועיל להוציא דיסק או להתכבות.

תחליף את האצבע כי אצלי אין שום בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכשיר בסדר גמור ולא סיני זול...הכפתור עובד מצויין לא צריך לשפשף שום דבר..כנראה לא התעמקת בקריאה של הפוסט...בעיה לא בכיבוי המכשיר ולא בהוצאת דיסק...דרך אגב בינתיים מאז לא נתקלתי שוב בבעיה הזאת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...