צריך מחשב גיימר - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך מחשב גיימר

tango

Recommended Posts

בקישר הבא http://www.tms.co.il/preview/spec/zlsd4ge8 הרכבתי מפרט שמתאים לדרישות שלי למחשב

שיכול להחזיק משחקים 3-4 שנים . השאלות : איזה מסך אני צריך לקנות

מה דעתכם על המפרט ,היכן יכולתי לחסוך כסף , מה עליי להוסיף או להוריד מבחינת (בזה אני הכי פחות מבין).

תדה לעונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ענה בבקשה על השאלון הנ"ל

quote_icon1.png

1. מה התקציב המקסימאלי?

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)?

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב?

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

quote_icon2.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ענה בבקשה על השאלון הנ"ל

quote_icon1.png

1. מה התקציב המקסימאלי?

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? תקציב 5500 לנסות לחסוך

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? לא ניתן

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?משחקים תכני HD

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). VMWARE\ VISUAL STUDIO\ HEAVY GAMES

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. כל משחק

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). על זה הייתי מבקש טיפ

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. לא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? CD-ROM

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 1 , שקט לא מעניין אותי

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא בשלב הראשוני , יתכן שעוד כמה שנים

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. לא

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? כן

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). 3 , שיתמוך

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא מאמין בשידרוגים , הלוח אם מתיישן מידי ממילא אחרי 3-4 שנים ואז כבר מחליפים הכל (DDR יכול להתקדם)

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

quote_icon2.png

מעוניין לקבל עצה בקניית מסך שישקף את יכולות הכרטיס , שיתאים לחומרה , אוורור נאות לכל חלקי המחשב , צווארי בקבוק אם יש , HD נכון לחומרה , מעבד נכון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך כאן שני מפרטים, הראשון מותאם ל-oc עם מעבד i5 והשני לא מותאם ל- oc אבל עם מעבד i7, לדעתי כדאי לך ללכת על המפרט ללא ה- oc אם אתה לא בטוח שבאמת תעשה oc.

מפרט ראשון מותאם ל- oc:

plonter_logo.png

הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

מעבדים - Socket LGA1150

BX80646I54690K - Intel - i5-4690K Quad core CPU - LGA1150 - 3.9 GHz - 6MB cache - 22nm - 88W TDP - Integrated HD Graphics 4600 at 1200Mhz - Devil’s Canyon Series - Box...

שלוש שנים אחריות

כמות: - 1 - 1226/1201

לוחות אם - LGA1150

Z87-Pro4 - ASRock - Socket LGA1150 CPU (Haswell, Broadwell) support - Intel Z87 chipset - Dual channel DDR3 up to 2933 MHz memory - Integrated Graphics with HDMI, VGA, DVI video outputs - HDMI-In Port - 2 PCI Express x16...

שלוש שנים אחריות

כמות: - 1 - 521/511

זכרונות - - לנייח

0514-012TB0 - Zeppelin - 8GB DDR3 PC3-12800 - CL11 - DDR3-1600 - 1.5V...

Lifetime Warranty

כמות: - 1 - 309/303

כרטיסי מסך - PCIe

GTX-970-GAMING-4G-PC - MSI - GeForce GTX970 GPU - 4GB 256 bits GDDR5 memory - HDMI, Dual DVI, DisplayPort video outputs - GPU/Memory clocks up to 1279/7010 MHz - Gaming Series - Twin Frozr V Cooling - With new PC Only...

בקניית מחשב חדש בלבד - שלוש שנים אחריות

כמות: - 1 - 1896/1858

דיסקים קשיחים ו - - SATA

CT256MX100SSD1 - Crucial - 256GB MX100 Series - SATA3 6Gbps 2.5 inch Internal SSD - 7mm - 550/330 MBps Read/Write...

במלאי - שלוש שנים אחריות

כמות: - 1 - 567/556

דיסקים קשיחים ו - SATA

ST1000DM003 - Seagate - 1TB - 3.5 inch - SATA3 6Gb/s - 7200rpm - 64MB Cache - Barracuda 7200.14 series...

שלוש שנים אחריות לפי תקנון יצרן

כמות: - 1 - 276/270

מארזי מחשב - מארז עם ספק

GX500-600 - Antec - GX500 With 600W Antec VP600P - Window...

שנה אחריות למארז, שלוש שנים אחריות לספק

כמות: - 1 - 474/465

פתרונות קרור - מאווררים למעבדים

SCMG-4000 - Scythe - Scythe Mugen 4...

שישה חודשי אחריות

כמות: - 1 - 229/224

5498.00 / 5388

המחיר אינו כולל משלוח

עד 3 תשלומים ללא ריבית אלא אם מצויין אחרת במפרט המוצר

המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה

הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=19764

מפרט שני לא מתאים ל-oc:

plonter_logo.png

הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

מעבדים - Socket LGA1150

CM8064601560113 - Intel - i7-4790 Quad core CPU - LGA1150 - 3.6 GHz - 8MB cache - 22nm - 84W TDP - Integrated HD Graphics 4600 at 1200MHz - Haswell Refresh - Tray...

שלוש שנים אחריות

כמות: - 1 - 1522/1492

לוחות אם - LGA1150

B85-Pro4 - ASRock - Socket LGA1150 CPU (Haswell, Broadwell) support - Intel B85 chipset - Dual channel DDR3 up to 1600 MHz memory - Integrated Graphics with VGA, DVI-D, HDMI video outputs - 2 PCI Express x16 slots - 8-ch...

שלוש שנים אחריות

כמות: - 1 - 394/386

זכרונות - - לנייח

0514-012TB0 - Zeppelin - 8GB DDR3 PC3-12800 - CL11 - DDR3-1600 - 1.5V...

Lifetime Warranty

כמות: - 1 - 309/303

כרטיסי מסך - PCIe

GTX-970-GAMING-4G-PC - MSI - GeForce GTX970 GPU - 4GB 256 bits GDDR5 memory - HDMI, Dual DVI, DisplayPort video outputs - GPU/Memory clocks up to 1279/7010 MHz - Gaming Series - Twin Frozr V Cooling - With new PC Only...

בקניית מחשב חדש בלבד - שלוש שנים אחריות

כמות: - 1 - 1896/1858

דיסקים קשיחים ו - SSD - SATA

CT256MX100SSD1 - Crucial - 256GB MX100 Series - SATA3 6Gbps 2.5 inch Internal SSD - 7mm - 550/330 MBps Read/Write...

במלאי - שלוש שנים אחריות

כמות: - 1 - 567/556

דיסקים קשיחים ו SSD - SATA

ST1000DM003 - Seagate - 1TB - 3.5 inch - SATA3 6Gb/s - 7200rpm - 64MB Cache - Barracuda 7200.14 series...

שלוש שנים אחריות לפי תקנון יצרן

כמות: - 1 - 276/270

מארזי מחשב - מארז עם ספק

GX500-550 - Antec - GX500 With 550W Antec VP-550 - Window...

שנה אחריות למארז, שלוש שנים אחריות לספק

כמות: - 1 - 451/442

פתרונות קרור - מאווררים למעבדים

UCACO-FI11001-CSA01 - Arctic - Arctic Freezer i11...

שנה אחריות

כמות: - 1 - 152/149

5567.00 / 5456

המחיר אינו כולל משלוח

עד 3 תשלומים ללא ריבית אלא אם מצויין אחרת במפרט המוצר

המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה

הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=19765

לגבי מסך, המסך שממליצים עליו בפורום הוא u2414h

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט השני הרבה יותר מתאים ומשתלם.

רק 2 הערות

1.הארד-דיסק של טרה לא משתלם. אבל אם אכן התקציב לא מאפשר חריגה אז אין מה לעשות. (עדיף שהSSD יהיה נפ גדול מאשר הקשיח)

2.הלוח מיושן ולמרות שיש בו את רוב התכונות שיש בלוח חדש , אם בנאדם משקיע 5500 ש''ח מגיע לו לקבל סאטה אקספרס או M.2 . (לפותח הדיון מדובר על התקני אכסון מהירים המיועדים לדור החדש של הSSD המהירים.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות , יש פה מפרטים שונים לחלוטין , כמה שאלות (לא קלות) : (מסתכל על המפרט השני)

א.מה רע בכרטיס המסך שבחרתי ?

ב. אין לי באמת צורך ב , אז ככה שאפשר להוריד אותו

ג.YOSI איזה היית ממליץ לי ?

ד.כדי ללמוד , אשמח להסבר מה היה לא בסדר במפרט שלי ?

למה הקירור הזה עדיף מהשני , האם המארז דורש עוד אוורור בפנים ואם כן היכן זה מתואר ?

איזה מסך (נגיד 22") יתאים לחומרה הזו, במה שונה המעבד I7 במפרט השני ממה שבחרתי ?

למה לא הזכרונות שבחרתי ? האם משנה בזכרון אם זה 1600 \ 1800 ? שלי (1800)

האם זה משנה : MSI\PALIT\SAPPHIR (חוץ מהמחיר)

האם ה 500W שאני מקבל מהמפרט שלי לא מספיקים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yosi b

אתה בהחלט צודק לגבי הלוח אבל פותח הדיון לא אפשר חריגה כלל והעדפתי להוריד צ'יפסט ולחסוך מאשר לחסוך ברכיבים אחרים.

לפותח הדיון:

א. הכרטיס שבחרת מצויין, אבל מה ששמתי לך עדיף עליו גם בביצועים וגם בצריכת החשמל.

ב. בשביל זה יש את שאלה 4 בשאלון

ג. אם תאפשר חריגה יהיה אפשר לעלות לצ'יפסט החדש h97. אם אתה לא יכול לחרוג לדעתי כדאי לך להשאר עם זה, אין הבדל בביצועי המחשב.

ד. שמת לוח שמתאים ל-oc אבל המעבד שבחרת לא פתוח ל-oc, הקירור ששמת יקר ללא צורך (סתם בזבוז כסף בשבילך), את הלוח אם שבחרת אי אפשר מבחינה פיזית להרכיב במארז שבחרת, בשביל הכרטיס מסך שבחרת עדיף ספק בהספק גבוה יותר ממה שיש בבאנדל שבחרת, המעבד שבחרת הוא אותו מעבד כמו במפרט השני, כל הזכרונות דומים לכן עדיף לקחת את הזול מבניהם , השוני בין 1600 לבין 1800 הוא המהירות של הזכרון , יותר גבוה יותר מהיר אבל אני לא חושב שיש הבדל ניכר בביצועים בין 1600 ל-1800 אם בכלל.

לגבי מסך תשאל בפורום למסכים איזה מומלץ.

במארז שבמפרט כלולים שני מאווררים עליונים ועוד מאוורר אחורי להוצאת אויר אני לא חושב שצריך עוד מאוורר. אם אתה רוצה אתה יכול לקחת מאוורר אחד מלמעלה ולשים אותו מקדימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.הכרטיס שבחרת חלש יותר משהוצע לך , נוטה יותר להתקלקל, צורך יותר חשמל ומתחמם יותר. כיום 970 gtxשל אנוידיה הוא הכרטיס המשתלם ביותר.

2.מה הפרוש 'אין לי צורך' ? גם אין לך צורך במעבד חזק או ב8GB זיכרון ..אני מניח שלא התנסת בזה אבל אני יכול לומר לך שזה הדבר ש(כמעט) הכי תהנה ממנו!! הפער בזמני טעינת משחקים ומסכים בתוך המשחק ובעליית הווינדוס פשוט הזוי.

3.לגבי הלוח: אתה בחרת לוח עם ערכת שבבים המסומנת בZ כלומר לאוברקלוק והיות והמעבד שלך לא תומך בזה זה פשוט בזבוז כסף. הלוח שהציע המגיב הקודם הרבה יותר מאוזן אבל קצת מיושן , איזה לוח לקחת ? משהו אחר מהסדרות H87 -H97 .

4.מה לא בסדר במפרט שלך: הלוח כפי שציינתי מיותר, הקירור מוגזם וחסר משמעות כי אין אוברקלוק, הספק חלש מעט מהנדרש לכרטיס כזה, המארז לא משהו, הכרטיס לא מומלץ, וחסר SSD (שוב אומר: זה פשוט מוצר חובה שמשדרג את המחשב ללא היכר)

האמת שביחס למבררים אחרים בפורום אני מוכרח לומר שניכר שאתה מבין בתחום.

5.אין הבדל בין המעבד שבחרת לזה שהוצע במפרט השני.6.בזיכרון אין הבדל מורגש בתדר הפעולה שלו, לא אפרט יותר מידי , אתה מוזמן לחפש בפורום בנושא זה. כמו''כ אין הבדל מהותי בין היצרניות המוכרות בנושא (חלקם מיצרות את השבבים באותו מקום אפילו) והשאלה היחידה היא המחיר.

7.היצרנות הללו מיצרות את כל הכרטיס למעט השבב לכן ברור שישנה חשיבות מסויימת לאיכותם. המובילות נקראות , GIGABITE ,MSI ואולי גם סאפיר בAMD .

8.הספק לא מספיק לכרטיס שלך.

9.המארז לא אמור להיצטרך עוד קירור מעבר למה שיש בו , אם אתה ממלא אותו בשישה-שבעה הארד-דיסקים רגילים או כמה כרטיסי מסך אז אתה צריך, אבל סתם- אין עניין.

10.המסך המומלצים ביותר הם של כפי שכתב לך המגיב הקודם 2414 ן2412 נחשבים למאוד פופולריים (ההבדל בינהם בעיקר שה 12 פחות רחב אלא יותר מלבני ועם מעט יותר פיקסלים) אם אתה רוצה קטן יותר יש דגמים דומים.

מקווה שעניתי על הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי על באג ב GTX 970 אני מעדיף את RADEON מנסיון אישי והחלטתי ללכת על לוח אם חלש יותר

עם כרטיס מסך 290X R9 . לגבי הספק , לא סגור מה הכי טוב , יש ספקים שמסייעים במכת מתח לפי מה ששמעתי

בחרתי אחד של 650W כי באתר שבו הזנתי את החומרה נמצא שאני צריך לפחות 550W , בחרתי SILVERTONE , יש

דעות בנושא ?

הנה המפרט החדש :

http://www.tms.co.il/preview/spec/z84r63cp

- - - תגובה אוחדה: - - -

מצאתי אפילו יותר טוב וזול - http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=19810

HD WD BLACK 5 YEARS WARRENTY

ספק 700W עם מארז של

זכרון אחריות לכל החיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום באג ב-970 , הוא עדיין עדיף על ה- r9 290 .

לגבי המפרטים שלך, אתה מתעקש ללכת על wd למרות שזה פחות משתלם מבחינת מחיר אבל זו בחירה שלך. ה- שלקחת הוא מדור קצת ישן יותר מה- mx100 ועדיף לקחת בנפח יותר גדול (250 גיגה בערך) גם שיהיה לך מספיק מקום וגם הביצועים יהיו יותר טובים.

לגבי הספק, 650 מספיק בהחלט גם לכרטיס מסך שאתה רוצה ובכלל הספק שבבאנדל מ-tms הוא מצויין, הבעיה בבאנדל שלקחת מ-tms היא, שהכרטיס מסך שבחרת הוא באורך של 293 מ"מ ומקסימום אורך כרטיס מסך שאפשר לשים במארז הזה הוא 290 מ"מ

כך שזה מאוד גבולי.

לגבי הזכרון ראם כדאי לקחת את הזול ביותר בנפח ובמהירות הדרושים אבל שוב פעם זו בחירה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל יש באג מסויים ב970. (האטת תעבורת הזיכרון אחרי 3.5GB) אבל גם הוא לא ייפתר לעולם (שלא כל כך סביר) גם במצב הזה הוא יותר אמין יעיל ומשתלם מכל בחינה מה 290.

לגבי הספק מספיק לך פחות ה550 יהיה בסד אם אתה רוצה 600 -סבבה.

שהכרטיס מסך שבחרת הוא באורך של 293 מ"מ ומקסימום אורך כרטיס מסך שאפשר לשים במארז הזה הוא 290 מ"מ

כך שזה מאוד גבולי.

לא גבולי אלא פשוט תצטרך לקנות מארז אחר. זה לא נכנס נקודה.

בנוסף הM500 מיושן ועדיף את הMX100.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין באג ב-970 הכל היה מתוכנן מראש.

הסיבה שכתבתי גבולי ולא כתבתי בפשטות שזה לא מתאים היא, שלפעמים יש מקום לכרטיס מסך לפלוש לתוך המקום של הכוננים הקשיחים ויכול להיות שה-3 מ"מ האלו יוכלו להיכנס שם, ע"פ הנתונים היבשים זה לא יתאים, אבל, אם אני לא טועה, היה פה אחד שאמרו לו שהכרטיס לא יתאים למארז ובכל זאת הוא קנה וזה הסתדר לו בצורה שכתבתי. ולפעמים מעגלים את המידות כלפי מטה כך ש-29 ס"מ יכול להיות גם 29.5 ס"מ ואז הכרטיס יתאים לו וראיתי סרטון על המארז שבודקים בו את המקום שיש לכרטיס מסך עם מטר וזה לא היה בדיוק 29 ס"מ אלא קצת יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...