האם אפשר לעבוד עם כמה שרתי דואר במקביל? - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אפשר לעבוד עם כמה שרתי דואר במקביל?

ram.freedman@gmail.com

Recommended Posts

היי,

אני מבין שכדי להגדיר את שרת הדואר שלי אני צריך לבצע הגדרה של ה MX Record בדומיין.

השאלה שלי האם אפשר להגדיר שחלק מהדוא"ל יגיע לשרת 1 וחלק לשרת אחר?

אני אסביר,

יש לי מספר תיבות מפעם בגווגל אפס - אבל לא מספיק כדי לשרת את כל העובדים.

כרגע יש לי תיבות דואר POP שאני מקבל כחלק מחבילת האכסון שלי.

הייתי שמח להגדיר X תיבות שיעבדו מול גווגל אפס ושאר התיבות שישארו כ POP בשרת הנוכחי.

זה אפשרי?

אני לא עושה הפניית דוא"ל מהשרת POP לג'ימייל מאחר ו:

1. הדוא"ל נשאר בשרת ורק העתק שלו מועבר - מה שאומר שאני צריך מידי פעם למחוק את הדוא"ל בתיבות הללו ידנית.

2. זימון לפגישה לא עובד טוב - אם אני עושה הפניית דוא"ל ומי שמקבל אותו פותח בגימייל - מתקבלת הודעה שהזימון נשלח למישהו אחר.

3. אני לא מגדיר את החשבון הג'ימייל כתוכנת POP (אפשר להגדשיר שג'ימייל ימשוך דואר POP) - כי הדוא"ל לא מגיע מיידית אלה באינטרוול לא ברור...

תודה ,

רם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MX RECORD הוא לא הפיתרון שלך. אתה יכול להגדיר שרתים נוספים, אבל (למיטב ידיעתי) מדובר רק בהגדרת השרת המועדף שלך לקבלת מיילים משרתים אחרים, האמורים קודם לנסות את הראשון, ורק אם נכשלים, עוברים אל הבאים לפי הסדר. זה ממש לא יעזור לך, ורק ידפוק לך את המערכת, כי החלק הרנדומלי הארי של המיילים יגיעו אליך, וחלק קטן רנדומלי יגיעו אל גוגל, ללא קשר להיכן התיבות, ויחזירו תשובה שהכתובת אינה קיימת.

אני מעריך שיש מוצרים ושירותים שעושים זאת, אבל הדרך הכי פשוטה היא לתת ל exchange לקבל את כולם ןאז לעשות forward אל שרת של גוגל לכתובות שלא קיימות בדומיין. ראה את המאמר - שים לב גם לעדכון בסוף.http://exchangeserverpro.com/how-to-share-an-email-domain-between-two-mail-systems/

נ.ב.

לא משנה, אתה מדבר על POP שמתארח במקום אחר.

אתה לשאול את המארח שלך אם יש לו דרך לעשות זאת עבורך בצורה חכמה. לא נראה לי שיעשו לתיבות POP גם אם טכנית אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MX RECORD הוא לא הפיתרון שלך. אתה יכול להגדיר שרתים נוספים, אבל (למיטב ידיעתי) מדובר רק בהגדרת השרת המועדף שלך לקבלת מיילים משרתים אחרים, האמורים קודם לנסות את הראשון, ורק אם נכשלים, עוברים אל הבאים לפי הסדר. זה ממש לא יעזור לך, ורק ידפוק לך את המערכת, כי החלק הרנדומלי הארי של המיילים יגיעו אליך, וחלק קטן רנדומלי יגיעו אל גוגל, ללא קשר להיכן התיבות, ויחזירו תשובה שהכתובת אינה קיימת.

אני מעריך שיש מוצרים ושירותים שעושים זאת, אבל הדרך הכי פשוטה היא לתת ל exchange לקבל את כולם ןאז לעשות forward אל שרת של גוגל לכתובות שלא קיימות בדומיין. ראה את המאמר - שים לב גם לעדכון בסוף.http://exchangeserverpro.com/how-to-share-an-email-domain-between-two-mail-systems/

נ.ב.

לא משנה, אתה מדבר על POP שמתארח במקום אחר.

אתה לשאול את המארח שלך אם יש לו דרך לעשות זאת עבורך בצורה חכמה. לא נראה לי שיעשו לתיבות POP גם אם טכנית אפשרי.

היי,

תודה על התשובה.

אני מניח שאתה צודק - MX Record כנראה באמת לא הדרך לעשות את זה.

תודה על המאמר - במקרה שלי אין לנו שרת exchange (אם היה לא היינו הולכים לכיוון של אפס אני מניח) ואני לא מכיר דרך לעשות את זה על שרת דואר עם POP.

אנסה להתייעץ עם מי שמארח לנו את השרת - אבל אני לא אופטימי :-)

אם יש רעיונות נוספים - אשמח!

בכל מקרה - ממש תודה.

רם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...