הנה עובדה מעניינת שעלתה לי לראש, מ-EA - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנה עובדה מעניינת שעלתה לי לראש, מ-EA

djelectric

Recommended Posts

שימו לב. 2014 היא השנה הראשונה בהמון המון זמן (כמדומני יותר מעשור) שבו לא יצא משחק חדש.

השנה הוכרז רק משחק לIOS ואנדרואיד של סטודיו קטן.

אני חושב ומקווה ש-EA הבינה והפנימה את מה שקרה בשנים האחרונות, פלוס רעיון ממפתחי TDU2 שלאחר מכן עברו לפתח את The Crew בשביל .

האם אנחנו נזכה לראות השנה או שנה הבאה משחק NFS מלוטש? Underground 3 עם עולם פתוח ואינסוף שידרוגים?

הרי שהסיכוי שתלך לסוג מירוצים מקצועי הוא קטן מאוד. Project Cars ו-Assetto כבר פחות או יותר קברו אותה בקטגוריה הזאת.

*כובע נייר כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו איך הייתי שמח לראות משחק חדש בסדרת Underground, אחד כזה שבאמת יציג עולם פתוח ענק עם מבחר רכבים עצום ושדרוגי Aftermaket רבים :)

כמה חרשתי על המשחק הראשון O________________O (את השני פחות אהבתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EA לא למדו שום דבר, הסיבה שאין NFS היא שהמפתחים שעבדו על הסדרה לא עובדים יותר בשביל EA.

מ Criterion Games לצערינו נשאר רק שאריות, מיסדיי הסטודיו עזבו שנה שעברה וב 2013 נשארו בסטודיו רק 17 אנשים שעבדו על IP חדש.

Ghost Games UK גם על סף סגירה, במקור חלק גדול מהעובדים של Criterion עברו לשם אבל אחרי שיצא RIVALS ב EA בחרו לצמצם את מספר העובדים באנגליה.

אחרי הכישלון של RIVALS הם עצרו את הפיתוח של המשחק הבא בשביל "להתארגן מחדש".

בקיצור בפעם המאה הם פיטרו את כל מי שעבד על המשחק ואז התחילו להחזיר אותם אחד אחרי השני תחת סטודיו אחר :bash: שזה בכללי הסיפור של הסידרה הזו. סיפור דומה גם עם EA LA או Danger Close או DICE LA או איך שלא קוראים להם היום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...