מחשב לא עובד לאחר מעבר דירה - צפצופים בלתי פוסקים - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לא עובד לאחר מעבר דירה - צפצופים בלתי פוסקים

vic07

Recommended Posts

הציפצוף מאשים את הזכרון ולא שום דבר אחר והפוסט בדרל כלל יודע מה הבעיה.

הזכרון זה הדבר הראשון שהוא בודק ומחפש לפחות 64K שמישים לפני שהוא

ממשיך בבדיקה.

לפני הלוח נסה עם ספק כח שמיש אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד משהו קטן: בחלק מהנסיונות שכללו כל קונפיגורציה אפשרית של הזכרון, המחשב היה נדלק לכמה שניות בלחיצה על כפתור ההדלקה, נכבה לבד לפני שהיה נשמע צפצוף כלשהו, נדלק מחדש מעצמו וחוזר חלילה. בנוסף, במחל מהמקרים שכן גרמו לצפצוף עליו אני מדבר, המחשב היה נכבה בדרך הרגילה (לחיצה ארוכה על הכפתור), אבל אז נדלק בעצמו אחרי כמה שניות, בד"כ ברגע שהייתי נוגע במשהו כדי לבדוק תצורה אחרת. מה זה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן לי היו גם בעיות אז בזיכרונות

נסה להטות אותם עם היד טיפה בחוזק ( רגש לא לשבור ) נסה לשני הכיוונים ובזמן שאתה מחזיק תבדוק עם עובר פוסט

ובכן פה יש את כל השירשור

http://hwzone.co.il/community/threads/541509-עזרה-תקלה-בלוח-HERO-עם-זיכרונות-CROSAIR-DOMINATOR

יותר מזה אין לי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היות ולכל החברים שגרים בסביבתי יש רק לפטופים (או ענתיקות), לקחתי את רכיבי הליבה למעבדה. הזכרונות תקינים, כרטיס המסך תקין, הספק תקין. את המעבד לא היתה אפשרות לבדוק בנפרד מהלוח, אבל מעבדים לא מתקלקלים מקצת טלטולים. בינתיים הזמנתי חלופי שצריך להגיע מחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התעלומה נפתרה. אכן זה היה הלוח (הרכבתי את החלופי ועכשיו הכל תקין) , ולבסוף גם הבנתי למה: במחשב היה HD5830, כרטיס כבד למדי. הכרטיס לא היה מוברג לסלוט בחלק האחורי במארז, ורק ישב בתוך הPCIE. נראה שבמהלך הנסיעה, כתוצאה מהרעידות, הכרטיס התנדנד מעלה מטה, ובכך עיקם את לוח האם במחזוריות, באופן ששבר לבסוף את אחד המגעים איפשהו.

תודה לכל מי שניסה לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...