עזרה: תקלה בלוח HERO עם זיכרונות CROSAIR DOMINATOR - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה: תקלה בלוח HERO עם זיכרונות CROSAIR DOMINATOR

guylederer0

Recommended Posts

אהלן

נתקלתי בתופעה שלי מאד מוזרה ... המפרט שלי נמצא כאן בצד

אחרי שהרכבתי מערכת קירור מים בניה עצמית אחרי שבועיים ++ של עבודה ללא בעיות פתאום הדלקתי את המחשב והוא התחיל לעשות ריסט ולהידלק ריסט ולהדלק ואפילו לא הגיע לביוס ...

אחרי שהבנתי שאלו הזיכרונות פשוט ניסיתי הכל ... ניתוק מהחשמל \ איפוס ביוס \ שינוי סלוטים על הלוח \ חיבור זיכרון אחד \ לחבר חזק או חלש את הזיכרון \ לחבר אותו הפוך ואז לסגור עם הקליפס

ביוס מעודכן לגריסא הכי חדישה וכל ההגדרות על בחירת מחדל ( ניסיתי גם בפרופיל XMP וגם ב AUTO )

וכל פעם נתקלתי בשגיאה של ERRO 55 שלפי המנואל "אין זיכרון מוכנס"

עד שלהפתעתי הצלחתי להפעיל את שניהם ע"י הזזה אחד מהם הצידה טיפה בלחץ ... זה פתר את העניין אז התנהגתי כמו ישראלי לבנתיים עד שאני אמצא מזה ופיתרון הולם ...

זאת התקלה

http://www.youtube.com/watch?v=OBkclNMe9yM&feature=youtu.be

וזה הפיתרון

http://www.youtube.com/watch?v=ajhez2XuHnk&feature=youtu.be

אני אשמח לעזרת המומחים למינהם ...

חייב לציין שהקירור על המעבד יושב בצורה טובה ולא חיזקתי אותו חזק ואפילו שיחררתי מעט ... בנוסף העברתי אלכוהול על הזיכרונות וגם אוויר על החריצים ... ממה שראיתי כל הפינים של החריצים בלוח אמ נמצאים במקום ומסודרים

אין בידי זיכרונות אחרים לבנתיים מקווה שיהיה לכם המלצה אחרת ....

תודה

גיא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי בלוח מאותה סידרה יש בעיה זהה רק עם חריצי ה pci-e... המגעים שעל הלוח לא תקינים

אסוס פישלו הפעם בסדת ה שלהם.

לפני שאתה הולך ל ksp (אני מנייח שהלוח נקנה מהם), תעבור על הלוח עם זכוכית מגדלת ותוודא שאין שום דבר חריג .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קורה כאשר אתה מחליף בין מודולי הזיכרון? האם גם אז אתה צריך ללחוץ על השמאלי בכדי שהמחשב יעבוד (כמו בסרטון)?

אם כן - הרי שמדובר בבעיה בתושבת של הלוח. אם אתה צריך ללחוץ דווקא על הימני, אז הבעיה היא במודול הזיכרון.

חוץ מזה, לא הבנתי את זה:

לחבר חזק או חלש את הזיכרון \ לחבר אותו הפוך ואז לסגור עם הקליפס

מה זאת אומרת לחבר חזק או חלש את הזיכרון? אמור להינעל במקום - אתה ממקם אותו בסלוט (תושבת) ודוחף אותו למטה עד שהקליפסים ננעלים משני הצדדים. אתה לא יכול להשאיר קליפסים פתוחים, כי זה אומר שהזיכרון לא יושב טוב בסלוט.

ומה לעזאזל זה "לחבר אותו הפוך"? אי אפשר לחבר הפוך - בסלוט יש שגם ובזיכרון יש מגרעת שמונעים את הכנסת הזיכרון בכיוון ההפוך. אם הצלחת להכניס את מודול הזיכרון בכיוון ההפוך, הרי שקיים נזק פיזי כלשהו - בסלוט או במודול הזיכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קורה כאשר אתה מחליף בין מודולי הזיכרון? האם גם אז אתה צריך ללחוץ על השמאלי בכדי שהמחשב יעבוד (כמו בסרטון)?

אם כן - הרי שמדובר בבעיה בתושבת של הלוח. אם אתה צריך ללחוץ דווקא על הימני, אז הבעיה היא במודול הזיכרון.

חוץ מזה, לא הבנתי את זה:

מה זאת אומרת לחבר חזק או חלש את הזיכרון? אמור להינעל במקום - אתה ממקם אותו בסלוט (תושבת) ודוחף אותו למטה עד שהקליפסים ננעלים משני הצדדים. אתה לא יכול להשאיר קליפסים פתוחים, כי זה אומר שהזיכרון לא יושב טוב בסלוט.

ומה לעזאזל זה "לחבר אותו הפוך"? אי אפשר לחבר הפוך - בסלוט יש שגם ובזיכרון יש מגרעת שמונעים את הכנסת הזיכרון בכיוון ההפוך. אם הצלחת להכניס את מודול הזיכרון בכיוון ההפוך, הרי שקיים נזק פיזי כלשהו - בסלוט או במודול הזיכרון.

כשאני מחליף בין הזיכרונות זה לא מחייב שאני צריך ללחוץ על השמאלי ... זה משתנה כל פעם!!! כל פעם זה "קומבינה" אחרת כדי לגרום לו לעבוד ... זה לא משנה באיזה סלוטים מדובר ...

כשהתכוונתי לחזק \ חלש התכוונתי על כמות הכוח שאני דוחף אותו פנימה לסלוט ... עם נעילה בלי נעילה ... אגב בלוח הזה אין שני קליפסים בצדדים אלא רק אחד

התכוונתי בלחבר הפוך זה להחליף בין הזיכרונות ולא הפוך הפוך P:

שוב אני ממש מקווה שזה לא הלוח אמ :\ אני חייב להשיג זיכרונות אחרים לבדיקה דחוף ... שוב תודה לכם על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהערכת שבבים הזאת עושה צרות.

היה לי לוח של ga עם ביוס לא יציב (סנייפר 5m)

ובגלל זה החלפתי לוח..

זו לא ערכת השבבים. יש לי Sniper M3 (דהיינו Z77) וגם הוא לא חף מבעיות QC.

שים לב שהחלפת ללוח high end אחר (הפעם של ASUS). הנסיון לימד אותי שעדיף לרכוש דגמי mainstream כמו D3H, הם זוכים להרבה "לחץ ציבורי" ועדכוני בהתאם. לוחות מפוצ'רים כמו sniper זו אליה וקוץ בה, הכרטיס קול המובנה עם drivers זוועתיים ולפעמים עושה דיסטורשנים. כבר עדיף לוח נורמלי, ולקנות כל "פיצ'ר" (כרטיס קול, wifi וכו') בנפרד.

לא מתאים לאסוס, אני שומע על יותר ויותר תקלות בלוחות היקרים שלהם.

זנחתי אותם לפני שנה, כי גם בזולים.. וגם כרטיס מסך (חדש) שגרם נפילות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלפתי 3 לוחות בחודשים האחרונים, היה לי Z77X-D3H של גיגה בייט, Z77 GD65 gaming של MSI שזכיתי בו פה בתחרות והלוח הנוכחי של אסרוק X79 4.

מבין כולם הלוח של גיגה בייט הרגיש לי הכי נוח וחף מתקלות, גם מבחינת הרגיש יותר יציב, כולל עדכוני ביוס תדירים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה כמו מגעים, מה שכן תבדוק שזה לא נובע מהזיכרון עצמו, הכוונה עם זה או כל דבר אחר שיכול להפריע.

אם לא אז זה המגעים בלוח אם, ואני תמיד הייתי נאמין לASUS אבל הASROCK שיש לי כרגע לא ממש נופל:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

עידכון קטן ... אחרי הרבה זמן שלא היה לי זמן להתעסק בזה קניתי זיכרונות פשוטים 2GB של קינג'סטון ... ולמזלי(?) הכל עבד בלי בעיות של"מגעים" או תקלות שהלוח לא מזהה את הזיכרון ...

מסקנה שכנראה המגעים בזיכרונות CROSAIR DOMINATOR לא טובים ... למרות שזה ממש מפתיע ...

אני מחר אחזיר את הזיכרונות ואבקש חדשים ...

לפחות אני לא צריך לפרק לוח אמ אחרי כל הקירור מים D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

טוב אחרי הרבה זמן החזרתי את הזיכרונות וקיבלתי חדשים ... ולמזלי זה נפתר בזה ... הכל עובד כמו שצריך לבנתיים !

מוזר לקבל מוצר כזה מCROSAIR שלא מתפקד טוב אבל שוב לפעמים נופלים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...