הכי גדולה בעולם? אפל השוותה את מכירות הסמארטפונים של סמסונג - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכי גדולה בעולם? אפל השוותה את מכירות הסמארטפונים של סמסונג

taltarablus

Recommended Posts

לאחר מספר רבעונים של עליה מתמדת, השוותה אפל סוף סוף את נתוני המכירות של סמארטפונים מתוצרת סמסונג, ההופך אותה ליצרנית הסמארטפונים הגדולה בעולם (לצד סמסונג כמובן)

לכתבה: http://hwzone.co.il/%d7%94%d7%9b%d7%99-%d7%92%d7%93%d7%95%d7%9c%d7%94-%d7%91%d7%a2%d7%95%d7%9c%d7%9d-%d7%90%d7%a4%d7%9c-%d7%94%d7%a9%d7%95%d7%95%d7%aa%d7%94-%d7%90%d7%aa-%d7%9e%d7%9b%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%94%d7%a1/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השוואה דבילית. זה שחברה מסויימת הצליחה להשוות את כמות המכירות ברבעון ספציפי זה לא אומר כלום. זה יכול להיות לדוגמה בדיוק הרבעון שבו היא הכריזה על מכשיר חדש.... (איזה קטע, זה בדיוק מה שקרה!)

לצורך העניין אם תיקחו רבעון שבו סמסונג הכריזה על מכשיר חדש ואפל לא, אתם תראו שברבעון הזה ההפרש לטובת סמסונג עלה אפילו יותר..

רבעון ספציפי כזה או אחר לא אומר כלום. מה שחשוב זה מה שקורה לאורך כל הרבעונים, בניתוח שנתי. ושם עדיין מאחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח נראה כאילו התאמצת כדי למצוא את המשהו השלילי הזה.

ומה לגבי העובדה שהמכירות של מתיחסות לאייפונים לעומת המכירות של שמתיחסות לכל ספקטרום הסמארטפונים שלה??

אני לא מבין מה כואב לאנשים מסויימים שאחרים אוהבים מוצר שונה ממה שהם אוהבים....

לי את שניהם (אחד מהעבודה ואחד שלי) ואני אישית לא מתחבר לאנדרואיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה לא פחות ממדהים שאפל עם דגם אחד בערך (לדורותיו השונים) שמכוון לשוק העליון מבחינת תג המחיר, מצליחה להתקרב אפילו לסמסונג שמוכרת מיליון ואחת דגמים שונים ממחיר זול מאוד ליקר מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח נראה כאילו התאמצת כדי למצוא את המשהו השלילי הזה.

ומה לגבי העובדה שהמכירות של מתיחסות לאייפונים לעומת המכירות של סמסונג שמתיחסות לכל ספקטרום הסמארטפונים שלה??

אני לא מבין מה כואב לאנשים מסויימים שאחרים אוהבים מוצר שונה ממה שהם אוהבים....

לי את שניהם (אחד מהעבודה ואחד שלי) ואני אישית לא מתחבר לאנדרואיד.

ממש לא כואב לי ובטח שלא "התאמצתי", למעשה זה קפץ לי לעיניים דבר ראשון שראיתי את טבלת ההשוואה עוד לפני שקראתי אפילו את הטקסט.

אני מדבר על עובדות - להתייחס לרבעון ספציפי כאשר רואים בבירור שזאת היתה עליה נקודתית רק ברבעון הספציפי ובשאר השנה הם עדיין בפיגור - זאת טעות והטעיה וזה פשוט טיפשי.

אתה רוצה לדבר על "ספקטרום" של מכשירים (למרות שלא ברור איזה ספקטרום כבר יש לסמסונג... יש להם את ה-S5 וזהו בערך, השאר זניחים לחלוטין מבחינת מכירות) - אתה מוזמן לדבר עליו. אבל זה לא רלוונטי ולא סותר שום דבר ממה שאמרתי.

- - - תגובה אוחדה: - - -

לדעתי זה לא פחות ממדהים שאפל עם דגם אחד בערך (לדורותיו השונים) שמכוון לשוק העליון מבחינת תג המחיר, מצליחה להתקרב אפילו לסמסונג שמוכרת מיליון ואחת דגמים שונים ממחיר זול מאוד ליקר מאוד.

אתה פאנבוי ידוע ומוכר של אז אני אפילו לא מתכוון להיכנס איתך לדיון הזה - אבל אתה מדבר שטויות במיץ עגבניות ואין לך מושג על מה אתה מדבר.

"מיליון ואחד דגמים שונים" אעלק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילפורד, תבדוק באתר שלהם... יש באמת מליון דגמים ומליון וריאציות לסדרת הגלאקסי...

יש S וי שACE ויש DUO ויש GRANDויש Y ויש עוד כאלו ואחרים שלהרבה דגמים יש תתי דגמי מיני....

אין לי מספרים מדוייקים אז אני לא יכול לדעת כמה הנתח של הגלאקסי S לעומת שאר הדגמים של גלאקסי (אם יש לך אני אשמח לדעת).

בכל מקרה זה בערך כמו להשוות מכשירים של אפל מול מכשירי ... ברור שיש יותר כי היום כמעט כל יצרנית שהיא לא משתמשת באנדרואיד כזה או אחר.

לגבי הכתבה, נכון, מדובר על רבעון ספציפי. לא צריך לנתח את זה בצורה שהזכרת כי בכתבה זה מוזכר במפורש שזה רק ברעון ספציפי.

אבל גם מצויין (והתעלמת מזה) שלאורך כל השנה סמסונג בירידה (למעשה , כמו שגם מצויין בכתבה, סמסונג בירידה כמה שנים).

אז יכול להיות שההשקה של האייפון החדש היא רק המשך המגמה, יכול להיות שזה רק היה הקטליסט. כי עברו לדגמים גדולים אז יש פה אפשרות שבאמת המעבר הזה הוא כל אותם אנשים שהיו באנדרואיד רק בגלל המסך הגדול....

אבל כנראה שנצטרך לראות מה יקרה ב2015.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר את הדגמים שקיימים באתר שלהם - אף אחד מהם לא רלוונטי לכלום. מתי בפעם האחרונה ראית מישהו עם DUO? ולא רק בישראל, לא קשה לחפש קצת בגוגל ולראות שמדובר על דגמים זניחים לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השוק של אפל הרבה יותר חזק מכל השוק של אנדרויד ביחד. כי לאפל יש משתמשים עם יותר כסף.

כל מי שאין לו כסף ורוצה לקנות פלאפון קונה פלאפון אנדרויד במאה דולר. בן אדם כזה לא יקנה אף אפלקציה בחיים אז אוליי 100 אנשים כאלה משתווים למשתמש אחד שקונה פלאפון יקר יותר ומחליף כל שנה שנתיים וגם מבזבז כסף על אפלקציות.

כבר נמצא שה~16% שוק של מבזבז פי ארבע יותר כסף על אפלקציות מאשר ה~75% או WHATEVER של אנדרויד.

המשתמשים של זה בעיקר בארה"ב ובמדינות המערב, המשתמשים של אנדרויד זה אנשים במדינות כמו סין והודו ואחרות. זה לא אנשים שמוציאים הרבה כסף על פלאפונים ואפלקציות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר את הדגמים שקיימים באתר שלהם - אף אחד מהם לא רלוונטי לכלום. מתי בפעם האחרונה ראית מישהו עם DUO? ולא רק בישראל, לא קשה לחפש קצת בגוגל ולראות שמדובר על דגמים זניחים לחלוטין.

לא יודע איפה אתה מביא את הנתונים האלה אבל אני כן ראיתי הרבה מאוד מכשירי נונ-גלאקסי S

אם נלך לפי חוק ה80\20 (אין לי מושג אם זה נכון, סתם תאוריה) אז נגיד ש20% מהמשתמשים בעולם הם היי-אנד ו80% הם מיד-אנד ומטה.

היי-אנד מתחלק בין לגלאקסי S (לא משנה מה החלוקה המדויקת).

אבל כל שאר הנתח נשלט בבלעדיות ע"י אנדרואידים כלו ואחרים שסמסונג מובילה בגדול עם כל הליין שלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה המגמה הזאת נגד האייפונים איכס גועל נפש

בכלל כל מהות הסקר מטומטמת

ואתם לא מצחיקים בשיט

וזה הורס את כל הכתבות

ואין על זה הקלף החזק של ואף אחד לא יוכל לקחת לה את זה גם בעוד מס' שנים

לקוחות נהנים מחווית שימוש קרובה לשלמות וראש שקט מבחינת פונקצונליות

על זה משלמים

תאכלו תלב בשקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...