מה דעתכם על מכשירים סיניים? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על מכשירים סיניים?

Rockstatement10

Recommended Posts

ממה שידוע לי הSGS3 Neo עדיף על SGS3 כמובן ולשם שינוי דווקא טוב אבל לא מבחינת המצלמה ויש לו 1.5GB RAM לעומת זאת לMoto G גם הLTE וגם הMoto G2 יש 1GB RAM בכל מקרה ב1000ש"ח הZTE NUBIA Z5S עדיף השאלה היא אם אתה רוצה יותר אז כמובן תעדיף את המכשיר החזק אבל לדעתי אם אתה קונה ב1000ש"ח לך הZTE NUBIA Z5S ואם זה ב1500ש"ח אז G2 32GB .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתדע שבטלפונים הסיניים קח בחשבון שה לא עובד, היה לי מכשיר סיני עד לא מזמן של THL שה שלו מצא את המיקום בהתחלה אבל איבד כיוון לאורך כל הנסיעה וחישב מסלול מחדש ללא הרף.

אז אם חשוב לך תשקיע יותר במכשיר איכותי ולא סיני זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^אתה כנראה לי מבין על מה אתה מדבר כי אתה משווה בצורה לא נכונה איזה דגם לא ידוע של ThL שכנראה עם מעבד של MediaTek (אגב מה הדגם שקנית?) בעוד שהZTE NUBIA Z5S עם Qualcomm Snapdragon 800 שנמצא במכשירים כמו LG G2/Nexus 5 ככה שהוא מכשיר איכותי מאוד וכנראה אם הוא היה נמכר בארץ היה עולה הרבה יותר מכמעט 1000ש"ח בנוסף ציטוט מהסיקור

ה , לקח דקה בנעילה הראשונית ולאחר מכן בכל כניסה ל waze ה- מתחבר תוך שניות בודדות, יצא לנסוע עם וויז רבע שעה והיה מצויין, בכל מקרה זו לא נקודה בעייתית במכשירים עם מעבדי קוואלקום כך שאין יותר מידי מה להרחיב פה.
ומהמכשירים שנמצאים בהמלצות החודש באתר iAndroid
המומלצים –

(כל המכשירים כאן קיבלו סקירות חיוביות לGPS, איכות בנייה טובה, ולא נמצאו בעיות משמעותיות)

מכשירי פרימיום – ZTE NUBIA Z5S

שורה תחתונה: מכשיר מהשורה הראשונה, מתחרה ראש בראש עם , וכו'. כל הנ"ל לדגם הקטן רלוונטי גם כאן, קיימים תת דגמים עם דור 4 וייצוב אופטי למצלמה.

אגב לאמא שלי יש ZOPO ZP820 עם MTK6582 שהGPS עובד בו מצוין ממה שניסיתי בעצמי כמה פעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שקנית אותו מהארץ רק בגלל המחיר ובלי להתייעץ לפני שבפחות כולל מכס(בסביבות ה686ש"ח+-) יש את Xiaomi Redmi 1S שמגיע עם מעבד Qualcomm MSM8228 Snapdragon 400 ובנוסף נמצא בהמלצות החודש של iAndroid ככה שסתם בלי להבין יותר מידי כתבת "מכשיר סיני" ולהזכירך גם One של חברת הוא סיני והוא עשה הרבה רעש וגם לו יש מעבד בכל מקרה רק שיהיה לך ברור שXiaomi זאת לא סתם חברה כמו ThL אלא עם שם הרבה יותר גדול.

מה29 לינואר 2015

10PPhit.jpg

XIAOMI HONGMI/REDMI/RED RICE 1/1Sמחיר: 130-140$

מסך: 4.7" HD

מעבד: 6589T/S400

ראם:1GB

תדרים:

GSM 850/900/1800/1900MHz

WCDMA 900/2100MHz

מצלמה: 8 מגה (סמסונג)

מפרט: http://www.devicespecifications.com/en/model/80982aec

סקירות:

http://www.gizchina.com/2014/06/05/revi ... e-rounder/

topic160795.html

topic159014.html

topic160795.html

שורה תחתונה-

מכשיר מעולה מבית מעולה, טוב מכל הבחינות, למעט משקל וגודל – גודל זהה למכשירי 5", מסך אינו OGS, ומשקל כבד יחסית.

קנייה בטוחה, עם עדכונים קבועים מבית MIUI.

*מחיר המכשיר בסין ירד ל100$ - ניתל לצפות להתייצבות המחיר על 120-130$ בקרוב.

אגב באחת הסקירות נראה שגם עם מעבד של MTK הGPS עובד כמו שצריך למרות שלא ממש מצאתי את הגרסה עם המעבד של למרות שגם ככה דיי ברור שהQualcomm עדיף בכל מקרה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...