פרויקט בעל פוטנציאל גדול מגייס צוות - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרויקט בעל פוטנציאל גדול מגייס צוות

cheim

Recommended Posts

שם הפרויקט : School

Success

זה יהיה אתר גדול.

הסבר : שלום לכולם שמי חיים, אני בן 19.5, מחפש אנשים שמוכנים ללכת רחוק ולהצליח בגדל.

אני פונה אל כולם לאלה שמכירים אותי, ולאלה שלא מכירים אותי, מי שיש לו זמן ומחפש ליכנס לפרויקט מאתגר ביותר.

פרויקט שאתם גם עוזרים לאחרים, תורמים משלכם וגם מרוויחים מזה, מי שבאמת באמת מחפש את הפרויקט הגדול הבא ומחפש להצליח.

אני מזמין אתכם להצטרף אלי בבניית פרויקט בעל רעיון עצום והצלחה מובטחת.

כול מי שמעוניין שיכתוב לי בפרטי והתן לו פרטים יותר מלאים על הפרויקט.

ידע הדרוש לבניית הפרויק : HTML, CSS, javascript, PHP, SQL, flash, SEO, POTOSHOP וכ'ו

דרושים : כודם כל דרושים בעלי מוטבציה ממוקדי מטרה לפרויקט שללא ספק יכול לשגע את העולם.

מתכנתים שיודים שפות תכנות למניהם.

מעצבים ברמה טובה.

אנשים שרוצים להשקיע כספית, או בכל דרך אחרת בפרויקט.

מפתחי סירטוני תדמית שמבינים בתוכנת flash, ויש להם לוח גראפי ויודעים לצייר ברמה גבוהה.

קריינים.

מקדמי אתרים SEO ומקדמי אתרים ברשתות החברתיות.

כתבים ברמה גבוה ללא שגיאות כתיב.

אנשים שיש להם זמן מוטבציה ורצון להצליח אנשים מסודרים שיודעים לנהל כדי לנהל בפרויקט.

ואני פונה לכול אלא שחושבים שיוכלו לעזור באפשרויות שונות ומגוונות.

הערה חשובה : העזרה היא ללא תשלום חד משמעית.

ולכל אלא שרואים את ההודאה ואומרים לא שווה, אף אחד לא יעשה את זה בחינם, לך תעבוד ותשיג כסף וכ'ו, לכל אלא אני אומר.

אין לי אפשרות לעבוד ואין לי גם כסף, ואני מבטיח לאלא שחושבים כך ההפסד כולו שלכם ותראו זאת בהמשך.

הפרויקט חלקו עדיין לא קיים ברשת אבל שמעתי מספר אנשים ואולי עשרות אנשים שמתכננים לעשות אותו ( והשמח לתת דוגמאות).

ואין ספק שמי שיש לו הבחנה מהירה, ומוטבציה, יראה את הפוטנציאל שבפרויקט ולא רק שירצה לעזור אלא גם לתרום.

ושוב אומנם אני בן 19.5 ואולי גם יש לי קצת שגיאות כתיב, אבל אני אדם בעל מוטבציה ורצון להצליח כמו הרבה אנשים,

בעל רעיון לפרויקט שיש לו חזון אדיר שיכול לזרום בצינורות של כול העולם ולהשפיע כל כך בגדול.

ואני מחפש אנשים כמוני, אנשים שקופצים למים מוכנים לתרום את חלקם ובסוף להרוויח בגדול, אנשים בעל מוטבציה גבוה.

בהצלחה לכולם חיים.

דרכים ליצירת קשר : אימייל : cheim5470@gmail.com : mdown123

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...