עכבר עם בעיות נפשיות - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכבר עם בעיות נפשיות

natee

Recommended Posts

יש לי עכבר לוג'יטק M705 ואני מאוד נהנה ממנו.

לאחרונה הוא השתגע נפשית, וכפתור שמאל פועל מוזר.

למשל:

אני רוצה לגרור קובץ, אז אני נעמד עליו, בוחר אותו, לוחץ על כפתור שמאל ומזיז את העכבר. במקום שהקובץ יגרר הוא נפתח.

אני מנסה לבחור שורת טקסט, אז אני מנסה לסמן עם הכפתור השמאלי אבל זה לא פועל.

יצויין שיש לי תוכנה של לוג'יטק לניהול העכבר - SETPOINT- והתקנתי אותה מ חדש, איפסתי אותה, הכל. ללא שינוי.

מה עושים?

תודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתכן שיש לכלוך או משהוא על המוליכים בתוך הלחצן - תבדוק את העכבר במחשב אחר בשביל לוודא שהבעיה בו

ניתן לפרק את הלחצן ולנקות (יש חלקים קטנים - שים לב שלא ייפגעו או ילכו לאיבוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית- תודה!

שנית- מדובר בעניין מסובך ? יש לי ידיים טובות אך מעולם לא פתחתי עכבר:)

שלשיית- אין מצב שזה קשור לאיזשהי הגדרה נסתרת בתוך הווינדוס?

- - - תגובה אוחדה: - - -

ראשית- תודה!

שנית- מדובר בעניין מסובך ? יש לי ידיים טובות אך מעולם לא פתחתי עכבר:)

שלשיית- אין מצב שזה קשור לאיזשהי הגדרה נסתרת בתוך הווינדוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את העכבר לא אמורה להיות בעיה מיוחדת לפרק

המפסק - יש כמה סוגים, זה שאני מקווה שתמצא הוא microswitch מלבני (בדרך כלל שחור) אם לחצן קטן מלבני (בדרך כלל אדום)

הגוף של המפסק סגור על "קליקים" מ 2 הצדדים. אתה יכול לפתוח אותו אם מחט או מברג קטן ולהרים ממנו את כל הראש כולל הלחצן

שים לב : הלחצן עומד במקום שלו בתוך הראש, אבל כשהראש לא מחובר למפסק הוא יכול ליפול משם וללכת לאיבוד. תוודא שהלחצן לא נופל בטעות

בתוך המפסק יש מערכת של מוליכים קשיחים ש "עומדים" ומוליך קפיצי קטן שטוח שתקוע ביניהם. תראה איך הם עומדים (תצלם אם צריך), ותנקה את אזור המגע שנסגר בלחצה על הקפיץ מלמעלה - אפשר "לגרד" אותו קצת אם בד וכו' (רצוי - בשביל לא לשרוט את הציפויים על המוליכים), אבל אם יש שם ממש שינוי צבע וכו' יכול להיות שלא תהיה לך ברירה אלא לשרוט

אתה יכול פשוט לחבר את העכבר אם הלחצן המפורק למחשב ולבדוק איך הלחצן מגיב על ידיי לחיצות ישירות על מהוליך השטוח - כך תראה אם ניקית מספיק

תסגור את המפסק מחדש בכיוון הנכון על ה "קליקים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...