מישהו יכול להסביר לי למה הסדרה הזאת היא FPS2WIN? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו יכול להסביר לי למה הסדרה הזאת היא FPS2WIN?

Zeev86

Recommended Posts

אני משחק בהמון משחקי . אבל רק באחד מהם (סליחה, 2) אף פעם לא הבנתי למה אני מפסיד כללל כך המון נגד שחקנים אחרים. למה אני מתחיל לירות במישהו שהוא עם הגב אלי, ו80% מהסיכוי שהוא יספיק להסתובב ולהרוג אותי, כשאני מוציא עליו מחסנית שלמה.

ואז, כששידרגתי את הכרטיס מסך במחשב שלי, פתאום הכדורים שלי התחילו לפגוע בשחקנים אחרים. פתאום אני מנצח לרוב בהיתקלויות עם שחקנים מהקבוצה השניה.

מישהו יכול להסביר לי למה מנוע המשחק הזה כל כך שונה ממשחקי אחרים? אני משחק במשחקי כבר קרוב לעשרים שנה. אבל אף פעם לא הרגשתי שעל מנת לנצח, סליחה, שיהיה לי איזשהו סיכוי מול היריבים שלי במולטיפלייר, אני צריך להשקיע אלפי שקלים על כרטיס מסך, מדי שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך להשקיע אלפי שקלים על כרטיס מסך, מדי שנה.

אתה רוצה להגיד לי שהחוייה שתיארת היא עם כרטיס מסך של שקנית באלפי שקלים בשנה שעברה? נשמע לי קצת קיצוני.. ההבדלים לא כאלה גדולים בין הדורות. או שזו היתה סתם הגזמה פרועה?

מה שכן, באמת לא ציינת את המידע המשמעותי הזה - באילו מדובר, לפני ואחרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

gtx660ti - אני צריך להוריד את הגראפיקה לMEDIUM כדי לקבל FPS נורמאלי ושיהיה לי סיכוי לנצח.

שידרגתי לgtx970 ועכשיו על הגדרות מלאות המשחק רץ ללא בעיה ואני יכול לשחק רגיל בלי לחשוש שה-FPS של היריב "ירמה".

השאלה. מה יהיה עם משחקים הבאים. שוב אני אצטרך להוריד את רמת הגראפיקה.

אבל למה, כשאני יכול לשחק ולהנות במשחקי אחרים גם כשהFPS לא בשמיים ויהיה לי עדיין סיכוי טוב מאוד לנצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזכיר לי משהו נחמד:

כשיצא COD-MW, רק התחלתי לשחק אונליין. באותו זמן עבדתי אצל מישהו והיה לו מחשב נייח של עם מעבד D וכרטיס מסך 8400GS.

שיחקתי באונליין והיה נחמד אך היה לי קשה ותמיד ניצחו אותי, כשקניתי לי אח"כ עם GTX260 פתאום ביצועי השתפרו פלאים

כשבדקתי אח"כ עם FRAPS, מסתבר שכל הזמן הזה שיחקתי עם 15-20FPS (!) :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BF3 המסקנות שלי דומות:

אני עם כרטיס מסך 4970 0.5 K/D

כאשר שידרגתי ל-7970 + מסך 120HZ זה הפך ל 2.12 כאשר אני משחק בעיקר עם UMP45 מטווח קצר.

במידה והייתי מתחיל לשחק מהתחלה עם כרטיס מסך ברמה גבוהה כנראה שה K/D שלי היה יותר גדול.

http://bf3stats.com/stats_pc/isNotOP#pc

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...