Windows 10 - עמוד 4 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 10

Rockstatement10

Recommended Posts

• תגובות 693
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
איך אני מעדכן גרסאות?
תכנס לSettings>Update & security וזה כבר יבדוק אוטומטית אם יש עדכונים או Build חדש או שזה כבר הוריד את העדכון ויהיה כתוב לך מתי המחשב יאותחל.

בAdvanced options יש לך אפשרות לבחור בין עדכונים איטיים(יציבים יותר ובדרך כלל עדכון גדול פעם בחודש פחות או יותר) או עדכונים מהירים(פחות יציבים כמה פעמים בחודש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה תאריך היציאה הרשמי?

בכ"מ כדאי להתקין את המערכת(Preview) על פני Windows 8.1?

אני ממילא לא מרוצה מהמערכת.

אבל השאלה אם הכל יעבוד על ה - Preview ?

משחקים,כמו V CSGO וכו'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין תאריך ספציפי אלא ידוע שהמערכת תצא בקיץ השנה ודרך המערכת יש את התאריך תפוגה הבא 02/10/2015 בשעה 02:59.

לגבי אם להתקין כרגע את 10 או 8.1 זה תלוי בך, לי עובד כל מה שאני צריך על 10 כרגע וגם המשחקים שציינת.

אולי פשוט תתקין את 8.1 ותעדכן ל10 כשתצא, אגב לא הבנתי ממה אתה לא מרוצה? ואם זה ההתחל פשוט תתקין על 8.1 או 10 את Classic Shell החינמית(קישור) והמערכת תיהיה עם ממשק ההתחל הישן ועם שאר היתרונות של 8.1 וגם עדיפה על 7 משאר הבחינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני על 8.1 והיום קפצה לי התראה על עדכון לווינדוס 10 בגרסה המלאה.. השדרוג כבר מתחיל להיות מוצע..

השאלה אם לעדכן או לא בגלל שאני בגרסה פרוצה

אני עם גרסה מקורית וגם קפצה לי ההתראה על 10.. כרגע בהורדה, לגבי התקנה אני עדיין מתלבט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי קפצה הצעה לשדרוג, באתי לבדוק על מה מדובר. אני חושש ללחוץ, שמה אולי זו לא גרסה רשמית ומלאה, אלא גרסת בטא כלשהי. אני מסכים שזה מוזר. יש אייקון קטן עם סימן חלונות בצד ימין לפיד האייקון של הרשת האלחוטית, כשעוברים עליו עם העכבר הוא כותב: get 10. אשמח לעדכונים מהאמיצים שבכם שלחצו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...