Windows 10 - עמוד 38 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 10

Rockstatement10

Recommended Posts

זה גם קיים עוד מימי 7 ;) @Ymac זה לא רק משנה את התיקיה שהספרייה מקושרת אליה? כמה שזכור לי כדי ממש להעביר את התיקיה, documents (c:\users\username\documents) לדוגמה, היה צריך לשנות ערכים ברגיסטרי

לא... מעביר אותה בשלמותה.

ממש נוח, מאז שגיליתי אני מתקין ככה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 693
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי, אז אחרי שעדכנתי את הנייד לפני כמה ימים, הנה שלב ההתרשמות.

ראשית כל שמתי לב להרעה בזמני עליית המערכת. חבל.

בנוסף, שמה לה למטרה להרוס לי את חוויית השימוש בפד העכבר. יש את היפוך כיוון הגלילה, כמו שעשו במערכות המק ב-10.7 בערך, שזה מובן ובסדר, ובמק באמת היה פשוט לבטל את זה, אבל כאן בחלונות 10 לא הבנתי מאיפה מבטלים את זה. בסוף הלכתי דרייבר של הפד וביקשתי שיעשה רוורס לגלילה. עכשיו הדרייבר עושה רוורס למידע שהוא מעביר למערכת שעושה רוורס בעצמה, כדי שהכל ילך ללא היפוך כמו שהוא נועד במקור. גאוני :(

יש גם את האפקט הזה שיש לדף אינרציה בגלילה, שאתה גולל למטה והדף ממשיך עוד קצת עד שהוא נעצר, כמו בטלפונים וטאבלטים. היה את האפקט הזה ב-8 והוא עבד גרוע וביטלתי אותו. כאן הוא עובד יותר טוב, אבל זה עדיין אפקט מרגיז שמסרבל את הגלילה (ביחוס שיש מעט לגלול למטה) ולא מצאתי היכן לבטל אותו. בכלל, יש תחושה שכל המערכת הזו תוכננה לשימוש במסכי מגע גם אם זה לא מתאים לקלט בעכבר ומקלדת. לא גרוע כמו ב-8, אבל גרוע.

בנוסף, ידעתי להגדיר ב-8.1 שלחיצה ב-2 אצבעות על הפד יהוו קליק אמצעי, מה שמאוד שימושי בפתיחת קישורים בטאב חדש. אני לא מצליח להתאים את הפונקציונליות הזו כאן ושוקל שימוש בתוכנית צד שלישי.

חוץ מזה, אני מתקשה להבין מה שדרוג מערכת ההפעלה מ-8.1 ל-10 נתן לי. כמשתמש שלא מעוניין בכל מיני שירותים של , ה"שדרוג" מנע ממני לשלוט בעצמי על זמני עדכון, האט את המחשב ושינה את פעולת העכבר ש=בצורה מעצבנת שאני לא מצליח לשנות בדרך קונבנציונלית. והיתרונות...? שמישהו יאיר את עיני ויסביר מה יצא לי כמשתמש מהשדרוג. אני לא מרגיש שום יתרון, פרט אולי לממשק שיותר דומה לחלונות 7 שכנראה מאוד אכפת לאנשים מסויימים.

עריכה: יכול להיות שסתם יש לי הבנה של סבתא ממוצעת במחשבים, ולכן אני לא מצליח לשנות את פעולת העכבר, אבל עברתי על כל ה-control ואני לא מוצא פתרון נורמלי :(

עריכה: אני שוקל ברצינות לשחזר לחלונות 8.1. המערכת הזאת לא נותנת לי פשוט כלום... אני גם מאוד לא מרוצה מכל הקטע הזה שכל אפליקציית פח שלהם רוצה עכשיו שאני אשלח למיקרוסופט מידע גם אם אני לא משתמש בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שהתיקיה $Windows.~WS נשארה אצלי אחרי השדרוג. ידוע אם אפשר למחוק אותה? היא סתם תופסת לי 6 גיגה...

עריכה

מצאתי תשובה

http://www.thewindowsclub.com/delete-windows-bt-ws-folders-windows-10

איזה יופי, הצלחתי לפנות עוד 30 גיגה מה- :)

לעזעזל עם תוכנות שמשאירות שאריות אחרי עדכון... (ולא רק ווינדוס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז 8 יש את הWindows Defender מובנה רק ב10 סוף כל סוף הוסיפו אותו למגש המערכת(System Tray) אבל עדיין לא לתפריט הקישור(Context Menu) אבל אפשר להוסיף בדרך אחרת.

בכל מקרה אותי הוא מספק ומי שמעוניין בתוכנת אנטי וירוס חינמית יותר מתקדמת אני מניח שיהיה עדיף את Avira או Avast.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...