Windows 10 - עמוד 37 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 10

Rockstatement10

Recommended Posts

• תגובות 693
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

או שאתה סבור כמו אורי ב' ורק לא מודה בזה ?

מה יהיה, בפעם האלף...

המחשב הראשי שלי עבר שדרוג בהצלחה.

המחשב של הבן שלי גם עבר שדרוג בהצלחה, למרות כל זבלה שיש לו בדיסק.

המחשב MACpro עבר התקנה דרך בוט-קמפ ואפילו עובד זריז יותר ממערכת OS X.

אני מקצין בכוונה על מנת שתקרא בעצמך, שאפילו על מחשבי מק של WIN10 עובדת מצוין.

הנה תגובה של מקיסט שהתקין WIN10.

והנה ציטוט של מקיסט:

"Overall, UI speed is only one metric of speed, and articles claiming that I found 10 to be faster than OS X are missing the point. My initial impressions of 10 were very good, and for those who are able to test both operating systems themselves, it should be evident that 10 appears to have a higher tolerance for smooth UI transitions than OS X does."

קשה לאמין שמשתמש יכתוב דבר כזה על קודש הקודשים OS X.

ואתה עוד משווה את W10 לויסטה...:s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום יש לי מחשב יחסית ישן בלי חוקית 7 השאלה שלי היא מה קורה אם אני משדרג מפרוץ אני יודע שזה חינם השאלה מה המגבלות בעתיד או מה יקרה לזה בהמשך? שווה לשדרג או לא?

בדיוק סיימתי לשדרג את המחשב שהיה לי בו גרסא חוקית בנתיים נראה סבבה הווינדוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי מהאתר של realtek את הדרייבר של כרטיס הקול שלהם, במטרה שיהיה לי המעודכן ביותר (זה שחלונות מתקין לי עושה לי קצת בעיות ואני לא יודע אם הוא מעודכן לגרסה של 10). הבעיה היא שההתקנה הזו דורשת תמיד הסרה של הדרייבר הקודם, ותמיד כשאני מסיר מתקין לי אותו ישר אוטומטית.

איך אני מבטל את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן,

עדכנתי ל WIN 10 ומאז המחשב עובד בטמפ' גבוהות יותר.

אני עובד על לפטופ Pavilion עם מעבד i7 2640M 8GB וכוננן .

לפני העדכון המחשב עבד בidel על 50-60 מעלות צלזיוס, וכעט על 75-80.

בדקתי מה מעמיס על המעבד ומצאתי כי iastordatasvc הוא הגורם.

הבנתי שזה משהוא שקשור לSSD.

מה ניתן לעשות?

כרגע אני שוקל לחזור לWIN7.

בתודה,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע שמתי לב שאפשר דרך ההגדרות לשנות את המיקום של תיקיות המסמכים שלי, מוזיקה, סרטים ותמונות. עד עכשיו היה צריך לשחק ברגיסטרי או ליצור symlinks. נייס... control panel - system - storage - save locations

היה ניתן עוד מימי 7 ואולי אף לפני.

אתה עומד על הספרייה שאתה רוצה להעביר -> מאפיינים -> מיקום -> (יהיה שם Path בכונן C) *משנה לכונן D,E,F, וואטאבר* -> לוחץ אישור פעמיים (אחד לביצוע הפעולה והשני להעברת הקבצים בפעולת Move למיקום החדש).

בזינגה. (הטריק הזה עובד רק על ספריות המשתמש, ב-C:\\Users\YourName ולא על כל תיקייה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם קיים עוד מימי 7 ;)

@Ymac זה לא רק משנה את התיקיה שהספרייה מקושרת אליה? כמה שזכור לי כדי ממש להעביר את התיקיה, documents (c:\users\username\documents) לדוגמה, היה צריך לשנות ערכים ברגיסטרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...