Windows 10 - עמוד 31 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 10

Rockstatement10

Recommended Posts

1. הי, אני מתלבט אם להתקין את 10, או לחכות כמה חודשים שירגע המצב, ויהיה בטח עדכונים וזה..

או פשוט להתקין וזהו ולחיות את הרגע, מה אומרים..

2. האם 10 יותר מהיר וקל משאבים מ8.1?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 693
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
לגבי העדכונים האוטומטיים

וזה לגבי ביטול עדכוני מנהלי התקן(Drivers).

סימנתי את זה כבר, אבל אני די בטוח שאם אתה מצליח לבטל את העדכונים האוטומטיים, השורה שצילמתי אמורה להשתנות בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הי, אני מתלבט אם להתקין את 10, או לחכות כמה חודשים שירגע המצב, ויהיה בטח עדכונים וזה..

או פשוט להתקין וזהו ולחיות את הרגע, מה אומרים..

2. האם 10 יותר מהיר וקל משאבים מ8.1?

תודה

ממליץ לך לחכות. אני יעדכן לפחות עוד חודשיים שלוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה , אם יש לי כונן קשיח חדש שלא הותקן עליו מערכת הפעלה אני אוכל להתקין 10 כמו מי שהוריד גרסה קודמת של פרוץ יכול? להכין קובץ התקנה עם media creation tool ולא להכניס סריאל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה למי שמבין, אם יש לי לפטופ עם וינדוס 7 חוקי שהותקן עליו. אני יכול לשדרג לוינדוס 10 ולעשות שימוש בוינדוס המשודרג הזה בהתקנה על מחשב נייח?

אני מניח שהכל תלוי בסיריאל, השאלה היא מאיפה אני מוציא את זה אם אין לי מדבקה שכתוב עליה את הקוד.

ובנוסף אם אמצא קוד כזה, אוכל להשתמש בו בהתקנה נוספת? או שחייב להסיר את זה מהלפטופ קודם, או שבכלל אי אפשר לעשות בו שימוש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאחר ורישיון Retail כולל זכויות העברה למחשב אחר בנוסף זה אומת ע"י מיקרוסופט(תגובה 309#) בגלל שהיה את הסיפור עם ה"same device" בציוץ של Gabriel Aul מה שגרם לעניין לא להיות ברור לגמרי למשתמשי חלונות 7 ו8 עם רישיונות הRetail.

שאלה למי שמבין, אם יש לי לפטופ עם וינדוס 7 חוקי שהותקן עליו. אני יכול לשדרג לוינדוס 10 ולעשות שימוש בוינדוס המשודרג הזה בהתקנה על מחשב נייח?

אני מניח שהכל תלוי בסיריאל, השאלה היא מאיפה אני מוציא את זה אם אין לי מדבקה שכתוב עליה את הקוד.

ובנוסף אם אמצא קוד כזה, אוכל להשתמש בו בהתקנה נוספת? או שחייב להסיר את זה מהלפטופ קודם, או שבכלל אי אפשר לעשות בו שימוש..

אתה יכול להשתמש בתוכנה הבאה כדי לראות את מפתח המוצר

Nirsoft - ProduKey

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...