Windows 10 - עמוד 30 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 10

Rockstatement10

Recommended Posts

• תגובות 693
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגבי ה notification center לאחר שאני לוחץ על האייקון בשביל לפתוח אותו ויש שם התראה בפעם הבאה היא נעלמת, יש אפשרות שהיא תשאר ואני אסיר אותה לבד? (כמו שהיום קיים במכשירים הסלולרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד עוד לא דיבר על עניין הגיימינג? איך המשחקים רצים על המערכת? לדוגמא TW3?

זאת הסיבה היחידה שאני חושב על לשדרג.

נ.ב:

משהו שמצאתי על המערכת לתשומת לב לכל מי ששדרג:

http://www.rockpapershotgun.com/2015/07/30/windows-10-privacy-settings/

בהמשך לכתבה הזו ששמת כאן, אם קוראים קצת יותר ובוחשים במערכת (כמו בכל דבר) מגלים עוד ועוד אופציות שחודרות לנו לפרטיות.

ואני מציע לכולם לבטל כל דבר שהם לא עושים בו שימוש או שיזיק להם באופן אישי - בשביל הפרטיות שלהם, עד כמה שניתן.

סתם מקריאה של הצהרת הפרטיות של מייקרוסופט אפשר רק לחשוב ולדמיין מה עושים עם כל המידע האישי שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל שחור והאייקון של סל המחזור נראה כאילו לקחו אותו מוינדוס 95.

את הצבעים של שורת המשימות ותפריט התחל אפשר לשנות. אייקונים בסופו של דבר גם אפשר, אבל תצטרך להוריד אייקונים מתאימים מהאינטרנט.

אני דווקא אוהב את האייקונים החדשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להודות שלא התקנתי את המערכת על המחשב הראשי שלי, בעיקר שכרגע יש לי פרוייקטים שאני לא יכול להרשות שהקבצים שלהם ימחקו ואם הכל ימחק אז אין לי גם זמן להתחיל להגדיר מכונות וירטואליות מחדש.

אז עשיתי ניסוי והתקנתי על המחשב הנייד שלי, מחשב probook של משנת 2010 שעליו יש 7. גילוי נאות - מאז שיש לי את המחשב הזה, לא הצלחתי להסתדר איתו בגלל שהוא נתקע המון, זוחל בטירוף וכמה וכמה פעמים קרס.

מכיוון שלא נגעתי בו כבר יותר משנה, לא הרגשתי הפסד לשדרג את המערכת ואם הוא ימות - שיהיה.

ובחיי, אחרי שעה וחצי של ההתקנה הארוכה ביותר בחיי, אני מרגיש כאילו יש לי עכשיו מחשב חדש שקניתי מהחנות.

המחשב עובד מהר, הוא יציב יותר וצריכת הזיכרון והסוללה שלו ירדו משמעותית. זה מצוין! סוף סוף יש לי שאשכרה עובד!

אם כי, יש לי כמה באגים די מעצבנים, אחד מהם זה שהשורה Taskbar משום מה מהבהבת מדי פעם. לא בדיוק קלטתי באיזו סיטואציה זה קורה, אבל הוא מהבהב וזה קצת מאוד מציק.

בנוסף, אני שונא את זה שלא נתנו לי בחירה לבטל את העדכונים האוטומטיים. עכשיו, כשאני מנסה לעבוד עם המחשב ולבחון את המערכת, זה הוריד עדכונים ובכל זאת תקע את המחשב באופן רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי העדכונים האוטומטיים

כנס לAdvanced options בWindows Update ותסמן בV את Defer upgrades.

דחה שדרוגים ב- Windows 10 - מיקרוסופט

uWnVMCT.png

וזה לגבי ביטול עדכוני מנהלי התקן(Drivers).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...