קיבלתי את U2414H - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי את U2414H

Rockstatement10

Recommended Posts

קיבלתי אותו היום, מסך מדהים אין ספק.

משמעותית גדול יותר מה-20" הקודם שהיה לי וזה מסך בשבילי.

2 בעיות:

כשהמסך חשוך יש זליגות אור בולטות מאוד, וזה ממש מציק. יש דרך לפתור?

במסך הזה אין אופציה לעשות AUTO לתצוגה, חיברתי אותו ל-DP אם זה קשור, ואולי אפשר לכייל אותו.

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש. :)

עם זליגות אור בד"כ אי אפשר לעשות כלום, לפחות בלי לפרק את המסך, כי הן נגרמות לרוב מהבדלי לחץ בנקודות העיגון של הפאנל. לפעמים כשמשחקים קצת עם בהירות / ניגודיות, אפשר להביא את המסך למצב שבו זה פחות בולט.

AUTO לתצוגה (אם אני מבין נכון את כוונתך) עושים רק בחיבור אנלוגי (VGA). אין טעם לעשות את זה בחיבורים דיגיטליים.

כיול מסך (צבעים וכו'), אפשר לעשות אבל לרוב אין טעם. מי שצריך את זה הם גרפיקאים מקצועיים והם ישתמשו לרוב במכשיר כיול חיצוני. אם אתה רוצה משהו פשוט - תגלוש לLAGOM.NL ותשתמש בהוראות הכיול ותמונות ההמחשה שלהם:

http://www.lagom.nl/lcd-test/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

הזליגות אור די חמורות, זה ממש מכסה את המסך. במסך הקודם לא היה לי את זה.

כשאני מנסה להסתכל על המסך מהצד, זה לא הכי מדויק בצבעים.. אמנם לא מתעוות כמו ב-TN אבל לא נשאר אותו הדבר בדיוק כמו שאמור להיות ב-IPS

למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרת שקנית אותו ב1100 שקל, לא? זה הרבה מאוד כסף? ה"20 שלי עלו 2000 כשקניתי אותם לפני 6.5 שנים. ה"24 שלי עלה 2400 לפני 5 שנים (ואז 2400 ל"24 היה זול! מסכים מקצועיים איכותיים יותר עלו בקלות כפול).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדלים ביניהם?

וכן, 1000 שקל זה הרבה כסף אם כל הכבוד.

לא משנה אם מדובר במסך או במוצר אחר, 1000 ש"ח זה הרבה כסף.

אבל שורה תחתונה אני מרוצה, למרות שבמשחקים זה מורגש מאוד לצערי כשיש מסך שחור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על GLOW או על זליגת אור ?
שאלה טובה.
QttP, האם פאנל AH- הוא נחות לעומת פעם ? הוא דומה ל E- (כי אני רואה שגם ה U2715H שעולה יותר מ 3000 הוא עם פאנל כזה)?
כבר קשה לי לעקוב אחרי כל ההתפתחויות של הנגזרות של . אבל בגדול אפשר לומר שבפאנלים החדשים שיפרו דברים מסוימים (ניגודיות, מנגנונים להורדת בהירות שאינם משתמשים בPWM), וכמובן הוזילו משמעותית את הייצור, כאשר מה שנפגע (קצת) הוא יציבות הצבעים בזוויות גדולות. כמו שנאמר, זה עדיין יותר טוב מTN, אבל לא מושלם לחלוטין.
לא משנה אם מדובר במסך או במוצר אחר, 1000 ש"ח זה הרבה כסף.
הכל יחסי. בשביל מנת שווארמה 1000 שקל זה הרבה. בשביל מכונית או דירה - זה מעט. בשביל מסך - זה לא הרבה ולא מעט. וזה בטוח יותר זול ממה שמסכים דומים עלו פעם.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך מעולה אבל זליגת האור במשחקים מפריעה לי האמת למרות שזה לא מורגש ממש במשחק עצמו.

כרגע הניגודיות והבהירות אצלי על 75, כך זה הגיע.

יש מה לשנות?

שלום,

אשמח אם תוכל לצלם את הזליגת אור ולעלות את התמונה לפורום

על מנת שנוכל לדעת כמה זה משמעותי

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...