GTA V עבור המחשב האישי: יש לנו חדשות טובות וחדשות קצת פחות טובות עבורכם - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA V עבור המחשב האישי: יש לנו חדשות טובות וחדשות קצת פחות טובות עבורכם

SilentBob

Recommended Posts

• תגובות 197
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חושב שרוקסטאר, ולצורך העניין גם חברות אחרות שמייצרות משחקים המשלבים נהיגה ביודעין שחלק ניכר מהשחקנים ישחקו עם מקלדת, משלבת אלגוריתמים וטכניקות להיגוי שהן מעבר ל"שבור ימינה" ו"שבור שמאלה"

עובדה שבקונסולות או ב- IV למחשב, אנשים עשו דברים די יוצאי דופן עם מכוניות עם המקלדת \ גיימפאד שלהם.

אין לי מקום על השולחן למקלדת ועכבר + הגה ודוושות שיהיו מוכנים להחלפה מהירה בלי להפריע במצבים השונים.

אבל בשמחה אפשר לארגן פה תחרות בין משתמשי האתר, קבוצת Peasants עם מקלדות ועכברים, וקבוצת WheelMasterRace עם הגאים, דוושות, מקלדות ועכברים.

יהיה מעניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג למה אנשים חושבים שלשחק עם הגה זה נח. זה משחק שבו נכנסים ויוצאים מרכבים מהר. מעבר כל שניה וחצי בין אחיזה בהגה לזאת בעכבר ומקלדת נראה כמו קטע קומי משעשע ומעשה אידיוטי בפרט.

שחקן עם מעט נסיון יביס בקלות עם מקלדת כל שחקן עם הגה. והנה החדשות, ניתן להגיע גם להישגים גבוהים יותר בשימוש מקלדת ועכבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שרוקסטאר, ולצורך העניין גם חברות אחרות שמייצרות משחקים המשלבים נהיגה ביודעין שחלק ניכר מהשחקנים ישחקו עם מקלדת, משלבת אלגוריתמים וטכניקות להיגוי שהן מעבר ל"שבור ימינה" ו"שבור שמאלה"

עובדה שבקונסולות או ב- IV למחשב, אנשים עשו דברים די יוצאי דופן עם מכוניות עם המקלדת \ גיימפאד שלהם.

אין לי מקום על השולחן למקלדת ועכבר + הגה ודוושות שיהיו מוכנים להחלפה מהירה בלי להפריע במצבים השונים.

אבל בשמחה אפשר לארגן פה תחרות בין משתמשי האתר, קבוצת Peasants עם מקלדות ועכברים, וקבוצת WheelMasterRace עם הגאים, דוושות, מקלדות ועכברים.

יהיה מעניין

ודאי שזה יותר מורכב משבור ימינה שבור שמאלה.

יש מערכת ASSIST לתנועות הרכב.

יחסית לשליטה במקלדת הם הפכו את הנהיגה לסוג של פלטפורמה פוסט ריאליסטית, שמכניסה בנהיגה אלמנטים מהונדסים לחוויה מהנית יותר של נהיגה.

וכאן הדובדבן שבקצפת.

החוויית נהיגה עם שלט אפילו יותר טובה.

מעולם לא נהנתי ממשחקי נהיגה כולל IV, כמו שנהנתי עם שלט.

גם אם בGTA V זה לא חובה, זה עדיין דבר שאני ממליץ עליו בחום.

המעבר בין מקלדת עכבר ושלט זה אולי דבר שלא נוח לחלק ממכם.

אולי חלקכם יעדיפו להתמקד באחד מהפורמטים בלבד.

אבל לי באופן אישי זה היה נוח מספיק והרגשתי צורך לשלב גם וגם.

ובעקבות כך אני באמת ובתמים נהנתי יותר בGTA IV, בגלל הטווח וההתאמה לאותם תרחישים בהם הפורמטים השונים בולטים.

אני לא רואה איך אמור להיות הבדל בין SINGLE לבין ONLINE לגבי הדבר.

לוקח בדיוק רגע להניח את השלט בין המקלדת והעכבר, תוך כדי העברת הידיים למקלדת עכבר שמונחים במצב עבודה רגיל.

הרי את השלט בכל מקרה מחזיקים באוויר.

המקלדת והעכבר נייחים במקומם, ובניהם יש מרווח.

אפשר לעשות את המעבר בחצי שניה מבלי להתאמץ אפילו.

וכמעט תמיד יש לכם התרעה וחלון זמן קטן לפני אקשן מורכב.

שכל אחד יעשה מה שבא לו.

לדעתי החלק של הנהיגה חשוב יותר מהFPS בעולם הGTA.

הוא תמיד היה.

לכן אם אתם באמת לא רוצים גם וגם, נסו קודם כל לשחק עם שלט בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה איך אמור להיות הבדל בין SINGLE לבין ONLINE לגבי הדבר.

לוקח בדיוק רגע להניח את השלט בין המקלדת והעכבר, תוך כדי העברת הידיים למקלדת עכבר שמונחים במצב עבודה רגיל.

הרי את השלט בכל מקרה מחזיקים באוויר.

המקלדת והעכבר נייחים במקומם, ובניהם יש מרווח.

אפשר לעשות את המעבר בחצי שניה מבלי להתאמץ אפילו.

וכמעט תמיד יש לכם התרעה וחלון זמן קטן לפני אקשן מורכב.

זמן המעבר בין שלט לבין מקדלת/עכבר הוא אכן אותו דבר גם בסינגל וגם במולטי אבל לא לזה התכוונתי.

הכוונה הייתה שהמולטי הרבה יותר מהיר.

במולטי אין לך זמן לבזבז בגלל שמדובר על יריבים אנושיים ולא NPCים מתוכנתים.

אמנם לא שיחקתי במולטי של V בקונסולות אז אני לא יודע אם הוא דומה לשאר הMPים של משחקי FPS במהירות וקצת האקשן שבו אבל אם הוא דומה אז אני ממש לא חושב שיש לך חצי שניה לבזבז.

תחשוב שזה כמו לשחק עם פינג 500!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבמצע עדיין בתוקף עד ה9 למרץ

http://store.steampowered.com/app/271590/

רק שהורידו את הSA בחינם אז נשאר רק הכסף...

זה לא נראה לי שווה את זה.

גם לפני זה לא היה שווה. כל הפאן במשחק זה להרוויח את הכסף מאפס. לקבל מיליון דולר על ההתחלה? תודה אבל לא.

אני כבר ארכוש את המשחק ביום שהוא יצא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...