32-37" מ4 מטר - חשיבות עליונה ל1080 ? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

32-37" מ4 מטר - חשיבות עליונה ל1080 ?

ccc

Recommended Posts

מחפש לקנות איזשהו מסך מיד שניה לאחר ששלי התפגר (32 720 של תנובה או משהו כזה חח )

ראיתי שבגודל הזה, אפשר למצוא מסך ממש טוב 720 ב500-1000 ש1000 זה מסכים של וכו', אבל כשעולים ל1080, מדברים על 2000 ומעלה.

ידוע לי שב50 אינץ' למשל, אפילו FULL HD זה בעייתי. האם זה קריטי בגודל שאני מחפש כל עוד הפאנל איכותי ?

שימו לב שהשאלה נשאלת מחוסר נסיון עם מסכי 1080... אחרת הייתי רואה לבד :)

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ננסה לנסח שוב.. 2000 ש"ח אני בטח לא רוצה להשקיע.

חשבתי על 700-850 ביד שניה ל32 אינץ'.

עדיף לא לקנות בזה שום דבר כי הכל אשפת ביבים, ולראות אצל חבר TV, או מינימום 2000 לFHD ? זאת השאלה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי יותר הגיוני.

אני במרחק 2.8 מטר מהעין למסך ויש לי "47. לפני כן היה לי "37.

היום ה-"47 נראית לי קטנה. הייתי לוקח גג "55... אבל זה כבר הרגל.

הייתי הולך על "40 אם אפשר.

בטלוויזיה שלי לא מרגישים כל כך אם זה 720 או 1080.

הרזולוציה שלה כמובן 1080. עם זאת, אני כן מוריד 1080 שלרוב יש להם גם אודיו טוב יותר. תלוי בגרסאות.

לדעתי פשוט "32 במרחק כזה תהיה לך ממש קטנה.

יש להורים סלון קטן, ויש להם "32 ואתה במרחק של 1.5-1.8 וזה ממש קטן. בכיף היה אפשר 37-40.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שזה לא רק קבל... גם יש לה מלא סימנים שחורים מרוחים :)

תגידו, יש כל מיני טלוויזיות INNOIVA, פוג'יקום מאג וכדומה.... למישהו יש נסיון עם אחת מהגנריות האלה שעובדת כמו שצריך ? אני מניח שהרוב הוא לא משהו, אבל תמיד יש איזה גנרי מומלץ לסטודנטים קשי יום....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החברות הגנריות מביאות דגמים מיצרנים שונים, מתקופות שונות...... בחלק גדול מהמקרים לא ניתן להוציא מסקנות מדגם 1 על דגם 2

מה שבטוח, הייתי מתרחק מכל מה שנמצא מתחת לקו מחיר מסויים - אלה שהיו הכי זולים בנויים ברמה פאתטית לחלוטין ורואים את זה כשפותחים אותם, והם גם לא צפויים להחזיק מעמד לאורך זמן. לא משתלם לא כחדשים ולא כיד 2

כתמים = האם נהרס הפאנל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבין אותך ...

אכן כן, בעיות הדלקה (צריך לכבות ולהדליק מספר פעמים כדי שתעבוד. בעיית פאנל, הכל מרוח בשחור...רעשים מפחידים שיוצאים ממנה, כאילו חי בפנים אוגר גוסס. לך תדע.

האם יש דגם שאתה יכול להמליץ עליו שהוא המינימום הראוי מנסיונך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש....

הדלקה הרבה פעמים = קבלים

רעשים = אולי קבלים, אולי בעיה אם התאורה

מרוח בשחור = אם זה נראה כמו תאורה, זה תאורה. גם את זה ניתן לסדר. אם זה נראה כמו מכה לפאנל (כתמי דיו, פיקסלים מתים וכו) אין אפשרות לסדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה גודל הפאנל / מה הרכיבים הפנימיים וכו' ? (יש לי שבה נדפק מעגל ה VGA ויתר הרכיבים אני חושב שבסדר, האם יש סיכוי שניתן לעשות מ 2 1) ?

המותג בישראל. המדבקה עליה הוא מודפס כמו גם המוצר עצמו בסין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...