עמלה על מעבר/עדכון תכנית בהוט מובייל - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עמלה על מעבר/עדכון תכנית בהוט מובייל

Ovid

Recommended Posts

יש חדש של 40 ש"ח לשני מנויים בהוט מובייל. אני כרגע משלם על שני מנויים אצלהם 100 ש"ח.

התקשרתי שיעדכנו לי את התכנית (כבר עשיתי את זה בעבר בלי בעיות) , ופתאום היא אומרת לי "בגלל שאתה לא מנוי חדש אפשרי לעשות לך רק 50 ש"ח לשני מנויים, ועוד 70 שקל עמלה על מעבר תכנית כי אתה לא מצטרף חדש"

זה חוקי ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה לא, לך תתבע אותם ! אבל אל תשכח את כל שאר החברות, כי היום כולם עושים את זה (לא רק בסלולר, בכל החברות שיש מנויים).

לגבי העמלה, זה טריק חדש שנכנס לאחרונה אצל כל המפעילות הסלולריות הזולות וגם בגולן תמצא את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מבצע חדש של 40 ש"ח לשני מנויים בהוט מובייל. אני כרגע משלם על שני מנויים אצלהם 100 ש"ח.

התקשרתי שיעדכנו לי את התכנית (כבר עשיתי את זה בעבר בלי בעיות) , ופתאום היא אומרת לי "בגלל שאתה לא מנוי חדש אפשרי לעשות לך רק 50 ש"ח לשני מנויים, ועוד 70 שקל עמלה על מעבר תכנית כי אתה לא מצטרף חדש"

זה חוקי ??

גם לי זה קרה היום , רק שנציג השירות ואח"כ המנהלת אמרו שהמעבר לתוכנית כרוך ב 39 ש"ח לכל מנוי , כך שבסה"כ ל 2 מנויים זה מסתכם לסך כולל של 80 "ח בקירוב ולא 70 ש"ח.

היות ואני עוקב אחרי כל מועד סיום חבילה שמא אני יופתע מהמחירים החדשים... וידעתי שאחד משני המנויים התוכנית ההטבה עבורו מסתיימת לפני יומייים , כבר לפני שבוע יצרתי קשר אם אפשר לעדכן את ההטבה לעוד שבוע , אמרו לי שלא אלא רק במועד הסיום, לפני יומייים התקשרתי ולא ניתן להשיג את נציגי השירות במשך 4 שעות...היום התקשרתי ולתדהמתי הרבה מחיר של מנוי שהסתיים לפני יומיים המחרי החדש עודכן במקום 30 ש"ח ל 60 . שאלתי מה אפשר להוזיל ובמקביל נכנסתי לאתר שלהם והבחנתי בחבילה החדשה בסך 40 ש"ח ,מלכתחילה אמר לי שזה לא מיועד עבורי , אני לקוח וותיק , לאחר מכן בדק מה אפשר לעשות , הלך שאל וחחוזר חלילה , אמר ל 2 מנויים 50 ש"ח , אמרתי לא איך חדש משלם פחות , בדק שוב חזר ואמר שיעשה ב 40 ש"ח , אבל זה יהיייה כרוך ב 39 ש"ח לכל מנוי בגין שינוי חבילה!!!!!, פשוט הזדעזתי היות שמעולם לא שמעתי על חיוב כזה מספקי טלוויזיה ( 20 שנה ויותר ) וכו' . והיות ותמיד שיניתי חבילות במסגרת אותה ספק ( וחשוב לציין מעולם לא עברתי מפעיל טלווזיה) נט , ואף פעם לא היה חיוב כזה, דרשתי לדבר עם מנהל , לאחר דיו ודברים עם המנהלת היא אמרה שהוראה כזאת לעמלה בגין חיוב תוכנית יצאה בחודש דצמבר 2014 בכל מפעילות הסלולאר וזה באישור משרד התקשורת? אז חיפשתי באינטרנט והגעתי לכאן...אז גם אני מבקש לדעת איך זה יכול להיות שבתקופה כזאת שמברים על צדק חברתי יכולה להיות עמלה כזאת? והאם זה חוקי שלמרות שהייתי אצלם כבר תקופה ארוכה ושינתי תוכניות שגם בוצע מטעמם אף פעם לא היה כרוך בעמלה של חיוב במעבר תוכנית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...