מי צריך קונסולות? משחקי PlayStation בטלוויזיות החכמות של סמסונג - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי צריך קונסולות? משחקי PlayStation בטלוויזיות החכמות של סמסונג

taltarablus

Recommended Posts

טלוויזיות חדשות של היצרנית הקוריאנית, שיחשפו בעוד כשבוע ב-CES, יתמכו בהזרמה של מעל 200 משחקי PS3 דרך שירות ה-PlayStation Now של סוני

לכתבה: http://hwzone.co.il/%d7%9e%d7%99-%d7%a6%d7%a8%d7%99%d7%9a-%d7%a7%d7%95%d7%a0%d7%a1%d7%95%d7%9c%d7%95%d7%aa-%d7%9e%d7%a9%d7%97%d7%a7%d7%99-playstation-%d7%91%d7%98%d7%9c%d7%95%d7%95%d7%99%d7%96%d7%99%d7%95%d7%aa-%d7%94/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה שאתם אופטימיים וחושבים שזה יגיע מתישהוא לארץ הקודש.

זה לא יגיע בחיים לכאן ואני מוכן לשים על זה כסף.

והאנשים פה מעדיפים לשמור על האופציה לשחק OFFLINE על המחשב\קונסולה.

הכי קרוב שזה יגיע זה אירופה וזה מאוד יקשה עלינו לשחק עם פינגים של 80-90 כשהמומלץ הוא (אם אני זוכר נכון) 50 מילישניות.

בקיצור,אין טעם להתלהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה פחות משתלם, כיוון שיש שם מחירים לשעות אחדות והכי הרבה זה לחודש 29$ ואם נגיד אני רוצה אחרי חודש לשחק שוב במשחק? אז מהה נשלם שוב 29$? נשמע לי קצת דבילי כשכבר עדיף לקנות את המשחק ומקסימום למכור כשנמאס לך בחצי מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PS NOW לא עובד בשום צורה בארץ. לפחות לא עד שהם יפתחו שירות באירופה.

ONLIVE מנגד, כן עובד גם באירופאי וגם באמריקאי.

חבל, דוקא GAIKAI (או איך שלא רושמים) בזמנו עבד יותר טוב מONLIVE, וזה הבסיס ל-PS NOW בעצם.

אבל אני לא מופתע. בכל מה שסוני נוגעים מבחינת תוכנה שואף לכישלון. ראו עדכוני FIRMWARE של הקונסולות שלהם. אחת כבר דפקה לי PS3. עם גם היו בעיות עדכונים.

- - - תגובה אוחדה: - - -

יפה שאתם אופטימיים וחושבים שזה יגיע מתישהוא לארץ הקודש.

זה לא יגיע בחיים לכאן ואני מוכן לשים על זה כסף.

והאנשים פה מעדיפים לשמור על האופציה לשחק OFFLINE על המחשב\קונסולה.

הכי קרוב שזה יגיע זה אירופה וזה מאוד יקשה עלינו לשחק עם פינגים של 80-90 כשהמומלץ הוא (אם אני זוכר נכון) 50 מילישניות.

בקיצור,אין טעם להתלהב.

ואתה אדוני, מדבר מנסיון? התנסית בONLIVE? התנסית בGAIKAI?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה אדוני, מדבר מנסיון? התנסית בONLIVE? התנסית בGAIKAI?

לא התנסיתי בONLIVE וגם לפי מספר הפעמים שעמדו לסגור אותם אני גם לא אנסה כי זה כסף שייזרק לפח,

וGAIKAI היה ממש גרוע. לא שחיק אלא אם כן אתה משחק משחק איטי בז'אנר של TURN BASED.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...