האם אין לי אחריות בpch על הרמקולים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אין לי אחריות בpch על הרמקולים?

ravid

Recommended Posts

אני קניתי אצלם את הרמקולים של לוגיטק z640 ופתאום גיליתי שרשום בכתב אחריות שאין אחריות על מוצרים כגון:

אין אחריות ל מאווררים של מעבדים ומארזים, מארזים, ספקי כוח, מקלדות, עכברים, רמקולים, ג'ויסטיקים,דיסקים לצריבה, ציוד מתכלה, ציוד להדפסה, תוכנה, אוזניות, מגירות נשלפות וכבלים. כל תקלה במחשב שנובעת מתקלות ברכיבים אלו לא תטופל כ"תיקון באחריות".

http://www.pch.co.il/docs/warranty.htm

גועל נפש! אני במשבר וגם קניתי אצלם את העכבר שלי אז בכלל...

ברור שמחר אני נותן טלפון עצבני עליהם.

אז רציתי לדעת אם באמת אין לי אחריות כי זה עוד יגרום לי לבטל את ההזמנה

תודה לכולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אל מה כן יש להם אחריות?

אין לי מושג,הרי מלא קונים מהם ומה אין להם אחריות?? גם חבר שלי קנה מאוורר מהם ונשבר לו וכשרצה להחליף אמרו לו שזה נזק פיזי והם לא יחליפו לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני ממש לא ממליץ לכם לקנות מהם מחשבים,אני לא מבין למה המלצתם לקנות מהם הם לא נותנים אחריות על המוצרים בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, לפני שאתה "קורע" להם את הצורה, תתקשר ותשאל.

לדעתי הכווה היא שאין אחריות לרמקולים ג'נריים שמקבלים את המחשבים הפשוטים.

לרמקולים כאלו יש אחריות יבואן (או יצרן, במקרה שאין יבואן מסודר), והחנות תמיד יכולה לשלוח להם את הסחורה אם היא פגומה ולקבל חומרה חדשה עובדת.

מה גם שאם הפחד שלך זה שתקבל את הרמקולים מקולקלים, אז חוק הגנת הצרכן קובע שיש לך 14 יום להחזיר מוצר שקנית דרך האינטרנט או הטלפון ולקבל את הכסף שלך חזרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני ממש לא ממליץ לכם לקנות מהם מחשבים,אני לא מבין למה המלצתם לקנות מהם הם לא נותנים אחריות על המוצרים בכלל

קודם כל, יש אחריות על כל המוצרים, אותה אחריות שאתה מקבל בכל החנויות, זה ברור שרמקולים זולים לא מקבלים אחריות... אבל כאלו איכותיים בטוח יש להם אחריות.

אני לא יודע מה יש לPCH האלו בזמן האחרון, חבר שלי הזמין מהם מחשב שלם ואפילו לא התקשרו עבר כבר מעל שבועיים ועוד לא התקשרו, מוזר לי מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...