בקשת המלצה למכשיר סמרטפון חדש - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשת המלצה למכשיר סמרטפון חדש

Liorking

Recommended Posts

בלי קשר להודעה הקודמת, אני זקוק להמלצה למכשיר סמרטפון חדש.

דרישה ראשונה שלי היא שאני אוכל להקליט את כל השיחות הנכנסות והיוצאות מהמכשיר באופן אוטומטי. היום יש לי Galaxy S2 וזה היה מסובך יחסית (הייתי צריך root, ואז להתקין תוכנה שתקליט, ומדי פעם היא הפסיקה לעבוד, וכל מיני דברים משונים קרו), אני משער שזה בגלל שהחוק ב-12 ממדינות ארצות הברית דורש מודעות של שני צידי השיחה להקלטתה. (בעוד שבחוק בישראל מספיק צד אחד, ועל אף שכך גם ב-38 הנותרות בארה"ב)

חוץ מזה, אני אשמח למערכת עם הרבה לא נדיף. (זה נקרא HD בסלולרי?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כתבת תקציב ודרישות אחרות.

ל G2 יש מודול EXPOSED חינמי שעושה זאת בצורה איכותית. (ועושה עוד הרבה דברים אחרים) הוא מוסיף מקש הקלטה ליד שאר מקשי הטלפון. ניתן להגדיר בו הקלטה אוטומטית, (שאז ניתן לעצור אותה ע"י לחציה על המקש בזמן שיחה) או ידנית. (שאז פשוט לוחצים על המקש בזמן השיחה)

כמובן שזה ידרוש רוט. (לא שזו בעיה)

הוא נמכר בארץ החל מ 1650 שח לגרסה הבינלאומית 32GB.

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=858781

לדעתי אין מכשיר שנותן לך זאת בצורה מובנית. (אולי קיים איזה סיני) כל היצרניות התיישרו עם החוקים שכתבת עליהם, ללא קשר למדינה שבה משווק המכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אפליקציות מצויינות שעובדות אוטומטית בכל מכשיר כמעט + סינכרון ההקלטות לענן.

מניסיון אישי בשני מכשירים ללא ROOT

https://play.google.com/store/apps/details?id=polis.app.callrecorder&hl=en

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.habra.example.com&hl=en

מה לגבי תקציב, גודל, שימושים?

לדעתי היום ה- G2 נותן את התמורה הגבוהה ביותר לכסף ובמחיר שפוי (~1600 ש"ח חדש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת תקציב - עד 2000 כנראה, אבל הייתי שמח אם הייתי יכול להשיג משהו קרוב יותר לאזור ה-1000 מן הסתם, (והייתי מסכים גם לפחות) אז לא ידעתי מה לכתוב על תקציב.

מבחינת שימושים, די מינימליים. שיחות, גלישה מזדמנת באינטרנט ואפליקציות סטנדרטיות. (gmail, whatsapp, waze, pango, facebook)

שקלתי לקנות את ה-Samsung S3, שראיתי עליו ביקורות טובות, ואני מאד מרוצה מה- S2 שיש לי.

תודה על האפליקציות, אנסה. אני חושב שאני משתמש עכשיו בראשונה, והיא מקליטה את הצד שלי מצוין, ואת הצד השני לא כל כך טוב. אבל אבדוק.

עריכה: מבחינת גודל, כל המרבה הרי זה משובח, אבל אני הסתדרתי מצוין עם המסך של ה-S2, כאמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-S3 בחירה תקציבית מצויינת - מומלץ בחום. מכשיר מעולה.

יש לו גם קהילת פיתוח מהענפות והמבוססות ביותר אז לא חייבים להישאר עם הרום המקורי.

היתרון הגדול ביותר של ה-G2 לטעמי, מלבד החומרה העדיפה (שלא ממש קריטית לשימושים שלך) זה זמן חיי פשוט פנומנלי.

היתרון השני הוא מסך גדול מאוד (5.2 אינטש) בגודל פיזי קומפקטי יחסית למכשירים אחרים עם מסך בגדול כזה.

החסרון שלו הוא היעדר SD SLOT אז קח מראש את גרסת ה-32G

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני מתלבט בין ה-Galaxy S3 (שבחלק מהחנויות הוחלף ב-S3 Neo I9301I) ו ה- 4. למישהו יש משהו להגיד עליו? (ועל ה-Neo?)

בעקבות ההמלצות הקודמות, אני חושב שאנמיך את התקציב שלי ל-1000 שקלים, ואוותר על ה-LGG2 שעולה משמעותית יותר מה-S3.

ואם S3 - תוכלו להמליץ על חנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...