איך הקירורים של arctic cooling accelero? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הקירורים של arctic cooling accelero?

IlanF

Recommended Posts

אני רוצה להשתיק את הכרטיס מסך שלי שממש רועש וראיתי את הסדרה הזו.

ראיתי את Twin Turbo III ב- 200 באייבורי, איך הדגם הזה? כמה הוא שקט לעומת מפוח והאם הוא שווה את המחיר? אולי המלצות אחרות?

חשבתי על ה- Xtreme IV אבל אני לא רואה שהוא נמכר בארץ ובאיביי רוצים עליו מחירים הזויים (מחיר בסיס גבוה יחסית גם ככה + משלוח בעלויות מטורפות)

עוד דבר שראיתי זה Accelero Hybrid II - 120 מים במעגל סגור, עולה כ-500 ש"ח, אבל אני לא בטוח שאני רוצה ללכת לקירור מים בכרטיס כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא ניסיתי אחד מהאקסלרו אבל קראתי הרבה וממה שקראתי הם טובים מאוד, חיסרון עיקרי שלהם הוא גודל\משקל (לא עבור כולם זה חיסרון או מפריע) שקט הם נותנים וביצועים הם נותנים המחיר לא זול במיוחד בארץ ואני גם לא מכיר חנות מחו"ל שעם עלות המשלוח יהיה עדיף כבר לקנות משם ולא בארץ. אם אתה על מפוח אז זה רמה אחרת ממה שאתה רגיל אליו מבחינת שקט וטמפ'.

200 ש"ח נשמע מחיר טוב אם אני לא טועה הוא אמור להיות יקר יותר (כיוון 300-350).

קירור מים מוכן לכרטיס זה נחמד אבל לדעתי לא עדיף על אוויר טוב (בקירור מים מוכן שאר הרכיבים על ה-PCB מוזנח ועדיף שגם האיזור הזה יקבל אוויר ישירות ממאוורר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש באקסלרו אקסטרים על ה7970, פשוט לא שומעים אותו.

רק אם אני שם על 100 אחוז ומקרב את האוזן שומעים אותו (אחרי שאני משתיק את כל המאווררים במארז).

אני ממליץ בחום (על מנת לשמור על קור :) )

רק נקודה אחת: מפוח שואב אוויר מתוך המארז החוצה וקירור האקסלרו מפזר אותו בתוך המארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האקסטרים עולה באזור ה 350, הטווין זול יותר (2 מאווררים לעומת 3 באקסטרים, וקירור של עד 250 וואט לעומת 300)

דובי זה בהחלט נשמע טוב, אם אפשר לשאול מאיפה השגת אותו? קנית בארץ או מחו״ל?

ומה בדיוק אומר לגביי הפיזור אוויר?

מה שכן זה אומר שאני מבטל אחריות על הכרטיס, אבל נראה לי תחלופה הוגנת לעומת טוב יותר ושקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזוי ביותר, ממש לפני כמה דקות אייבורי הורידו את הטווין טורבו מהאתר שלהם...

אני אנסה לברר עם פלונטר איזה דגם של הטווין יש אצלהם ואם הוא תומך בכרטיס שלי (גם ב 200), כנראה מדובר על הדגם הראשון כי אני לא רואה אותו באתר של ארקטיק קולינג לפחות לא לפי התמונה שפלונטר שמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע שאני לא מחפש לשדרג כרטיס מסך בינתיים. ולהחליף לאותו אחד מדגם שונה זה קצת מטופש לא? אני גם ככה אפסיד 300-400 ש״ח על הכרטיס כי למכור אותו במחיר מלא יד 2 אני לא יכול

יש אולי פתרונות אחרים שאני יכול לנסות? אולי מארז עם בידוד לרעש? גם ככה רציתי להחליף מארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...