האם במודים של NetGear של בזק יש תופעה שאחרי כמה שנים הם מתחילים לעבוד פחות טוב? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם במודים של NetGear של בזק יש תופעה שאחרי כמה שנים הם מתחילים לעבוד פחות טוב?

needacomp

Recommended Posts

או שאין בעיה ידועה וזה מתנהג כמו כל מכשיר חשמלי.

כמו כן, ראיתי לאחרונה שהיה דיון על שגיאות ב DOCSIS ורציתי לדעת האם גם בטכנולוגיה של ADSL זה כזה משמעותי, הנה הנתונים שאני מקבל מהמודם.

[TABLE=width: 99%]

[TR]

[TD=align: center]ADSL Link[/TD]

[TD=align: center]Downstream[/TD]

[TD=align: center]Upstream[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: center]Connection Speed[/TD]

[TD=align: center]18943 kbps[/TD]

[TD=align: center]925 kbps[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: center]Line Attenuation[/TD]

[TD=align: center]8.5 db[/TD]

[TD=align: center]5.9 db[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: center]Noise Margin[/TD]

[TD=align: center]9.4 db[/TD]

[TD=align: center]14.6 db[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

אני שואל בעיקר כי נראה לי שהמודם לא מתנהג טוב תחת עומס כמו פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-LA תלוי במרחק שלך מארון הסעף השכונתי ואין לך הרבה שליטה על זה. תתקשר לתמיכה של ותבדוק מה המהירות המקסימאלית שהם יכולים לספק לך - זה יתן לך תחושה כמה הקו שלך תקין. בניגוד להוט, לא מתחייבים שהם יכולים לספק כל מהירות לכל מקום. אם זה ממש קריטי לך - תשקול מעבר להוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנתבים שבזק מספקת הם די בסיסים. אם אתה רוצה משהו יותר איכותי, תהפוך את ה-2200 למודם נטו ותרכוש באופן עצמאי. הטווח האלחוטי תלוי בהרבה גורמים - ולא תמיד ראוטר עצמאי פותר את כל הבעיות. תאר קצת את מבנה הבית, מרחקים, מכשולים, איזה התקנים אלחוטיים אחרים אתה רוצה לחבר ולפי זה נתקדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מסדרון לכל אורך הבית, המודם/ראוטר יושב בקצה האחד שלו בסלון ובחדר בקצה השני של המסדרון (כמרחק של 8 מטר אלכסוני, אם כי יש קירות של המסדרון) בקושי יש קליטה לאייפון בקצה החדר. אולי אני צריך לנסות לשנות את ערוץ כי יש הפרעות ? (זה על ערוץ 1).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...