חיפוש חברה ראויה למשלוח מוצרים מחו"ל - לא mustop ולא buy2usa - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיפוש חברה ראויה למשלוח מוצרים מחו"ל - לא mustop ולא buy2usa

qwerty1987

Recommended Posts

MUSTOP היו יקרים תמיד ולא מציעים שירות של אריזה מחדש. נפסלים בגלל מחיר גבוה.

BUY2SUSA - עד לפני כמה חודשים היה מחירון לפי סוג מוצר שהוביל לעלויות סבירות. עכשיו גם לאחר אריזה מחדש (פאקינג 5$ בשביל להעביר דברים מקרטון אחד לאחר), המחיר לא זול. אם להוסיף לכך את זמן הטיפול האיטי להחריד והשירות הגרוע בשבועות האחרונים, אין לי כוונה לרכוש דרכם יותר, אלא אם משהו ישתנה.

למי יש נסיון אישי טוב עם חברות שילוח אחרות שמציעות מחירים הוגנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי נעליים - לפחות חלק מהנעליים שולחים לארץ. עלות המשלוח שיצאה לי היא כ-25$ (לנעלי הרים גבוהות). אפשר להוסיף לזה גם עוד דברים קטנים בלי שזה ישנה כמעט את עלות המשלוח.

אם אותו גודל קרטון היה מגיע עם BUY2USA (ומכיל עוד דברים חוץ מנעליים) - העלות הייתה 60$ וצפונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע, אבל זה תופס אם מדובר בנעליים בלבד. אי אפשר להוסיף לזה אפילו זוג גרביים ושזה ישאר משתלם...

אם הנעליים חייבות במכס זה הופך ל- 23.5$. המשלוח מאמאזון מגיע הרבה יותר מהר.

ראיתי גם מישהו שהתלונן בדף הפייסבוק שלהם שהנעליים לא הגיעו עם האריזה המקורית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי עכשיו מוצר מאיביי (ממוכר שלא שולח לארץ) באמצעות Stackry. שילמתי 13.5$ על המשלוח. הם שילחו את המוצר די מהר. אבל המוצר עדיין לא הגיע אלי (עברו בערך שבועיים מאז שהם שלחו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כנראה לעולם לא אשתמש בשירותים של DEALTAS אחרי חווית שירות מהגרועות שהיו לי

הם חייבו אותי במחיר גבוה פי 2 ממה שסיכמנו במייל (שלחתי להם לינק של המוצר מאמזון)

שלחו לי את החבילה באמצעות החברה הכי בזויה בעולם השילוח - TNT

שילמתי על משלוח אקספרס כי ההבדל במחיר היה כ-$10 ונחשו מה? קיבלתי את החבילה לאחר כ3 שבועות

התלוננתי מול חברת TNT שלא עמדו בתאריך היעד והם טענו שהחבילה הגיעה בזמן.

זה די עלוב כשיש תאריך חתימה של קבלת המשלוח והוכחת איחור של שבועיים בתאריך היעד באתר שלהם.

בקיצור, לא מתקרב לDEALTAS ולא לTNT - לעולם!!! להתרחק כמו מאש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מפסיק לעבוד עם buy2usa.

לצערי הם הפכו שבעים ומדושני עונג, והבעיות הקטנות שלי עם דרישות התשלום השערורייתיות שלהם,

רק מציקות ומטרידות את מנוחתם של נציגי השירות החצופים שלהם.

לצערי בבלאק פריידיי האחרון שוב טעיתי והתפתיתי לשלוח אליהם חבילות בעקבות הפרסום שלהם על 15$ הנחה למשלוח למשלמים בפייפאל.

הם פרסמו שהמבצע תקף לחבילות שיגיעו עד ל 15.01.2014.

החבילות שלי הגיעו אליהם לפני יותר משבוע ונחשו מה? תם תוקפו של המבצע עקב מימוש כל ההקצאה,

כן כן, "בתחבולות תעשה לך פרנסה".

שילוח מוצרים אליהם, הפך להימור משוגע, ובקזינו כמו בקזינו - הבית של buy2usa תמיד מנצח.

לאחרנה פתחתי חשבון ב shipito, ושלחתי אליהם שני כרומקאסטים מאמזון - עלה לי קצת פחות מ 12 דולר שילוח לארץ.

בקניות מאמזון, אני משתדל לחפש את הדילים בהם ישנה אפשרות שילוח לארץ.

במקביל אני מתכוון לנסות את דילטס וחברות נוספות עליהן המליצו כאן ובפורומים אחרים,

לפותח הדיון - בקניות באמזון העדף מוצרים עם אפשרות שילוח לארץ. כשאין אפשרות, בדוק את שיפיטו.

אני כמובן אשתדל לשתף אתכם בחוויותיי עם שיפיטו ואחרים.

בהצלחה

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מנסה להתרחק מBUY2USA, שירות גרוע נוסף על מחירים מוגזמים (לוקחים "מסים בארה"ב" על מוצרים ללא עלות שילוח ומסים בתוך ארה"ב לדוגמה).

הבעיה היא שאני תקוע כשאני רוצה לקנות מtigerdirect או , שרוב המבצעים הבאמת שווים הם אצלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מפסיק לעבוד עם buy2usa.

לצערי הם הפכו שבעים ומדושני עונג, והבעיות הקטנות שלי עם דרישות התשלום השערורייתיות שלהם,

רק מציקות ומטרידות את מנוחתם של נציגי השירות החצופים שלהם.

לצערי בבלאק פריידיי האחרון שוב טעיתי והתפתיתי לשלוח אליהם חבילות בעקבות הפרסום שלהם על 15$ הנחה למשלוח למשלמים בפייפאל.

הם פרסמו שהמבצע תקף לחבילות שיגיעו עד ל 15.01.2014.

החבילות שלי הגיעו אליהם לפני יותר משבוע ונחשו מה? תם תוקפו של המבצע עקב מימוש כל ההקצאה,

כן כן, "בתחבולות תעשה לך פרנסה".

שילוח מוצרים אליהם, הפך להימור משוגע, ובקזינו כמו בקזינו - הבית של buy2usa תמיד מנצח.

לאחרנה פתחתי חשבון ב shipito, ושלחתי אליהם שני כרומקאסטים מאמזון - עלה לי קצת פחות מ 12 דולר שילוח לארץ.

בקניות מאמזון, אני משתדל לחפש את הדילים בהם ישנה אפשרות שילוח לארץ.

במקביל אני מתכוון לנסות את דילטס וחברות נוספות עליהן המליצו כאן ובפורומים אחרים,

לפותח הדיון - בקניות באמזון העדף מוצרים עם אפשרות שילוח לארץ. כשאין אפשרות, בדוק את שיפיטו.

אני כמובן אשתדל לשתף אתכם בחוויותיי עם שיפיטו ואחרים.

בהצלחה

יניב

לא להתקרב לBUY2USA.

פשוט שירות מחפיר וכן פתאום נגמרו להם הקופונים שבוע לפני הזמן.

מי בכלל היה קונה דרככם אם לא היה את הקופונים האלה.

חוצפה כזאת

ואז פתאום הם מוסיפים לך מיסים ככל העולה על רוחם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ סבבה - ישנה הסכמה גורפת למדי (לפחות בקרב המגיבים לדיון) שלא קונים דרך BUY2USA.

אשמח אם בעלי נסיון יוכלו לפרט על אלטרנטיבות, ויפרטו אודות המחירים והשירות.

לגבי shipitto הבנתי שמשתלם לדברים קטנים - השאלה כמה קטנים? מה זמן המשלוח והאם יש קאצ'ים כאלו או אחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי עכשיו מוצר מאיביי (ממוכר שלא שולח לארץ) באמצעות Stackry.

די דומים ל-SHIPITO, לא?

אולי קצת פחות עמלות-שקר-בדולר שמעלות את המחיר הסופי?

בניגוד ל-SHIPITO הם מחייבים טופס חתום של USPS + סריקה של שני אמצעי זיהוי שונים לפנ ששולחים משהו.

ב-SHIPITO זה רק אם אתה חורג מעל 300$ עלות משלוח במהלך שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...