משיכת פקידון צבאי למרות חוב לאחר שעברו 5 שנים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משיכת פקידון צבאי למרות חוב לאחר שעברו 5 שנים?

J0HNiE

Recommended Posts

שלום

שירתתי בשנים שבין 2007-2010 בתותחנים כקרבי, כל השירות חוץ מאיזה 5-6 חודשים של גימלים

בכל מקרה לא נכנס לסיפור אני רק מעוניין לדעת אם אני יכול למשוך את הכסף מהפיקדון הצבאי למרות שיש לי חוב בחשבון בנק של בערך 20 אלף

כבר הגעתי להסדר עם הבנק על תשלומים מהלוואה שלקחתי לסגור את החוב אבל אני לא רוה שיקחו לי את הכסף על כך שאני ריך לסגור את המינוס.

אני פשוט רוצה למשוך את כל הכסף במזומן אלי, ושום אגורה לא לבנק.

הסתכלתי בחוקים, באתר של משרד הבטחון, בטופס שאתה ממלא שאתה מושך את הכסף וכל מיני אתרי חיילים ולא ראיתי שציינו משהו על כך.

מישהו יכול לסגור לי את הפינה? חשוב לי

בנוסף הבנתי שיש רק שני בנקים בארץ שמתעסקים בזה ואני באחד מהם, השאלה אולי כדאי פשוט ללכת לבנק השני ואז להיות עוד יותר בטוח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ממה שאני זוכר, ניתן למשוך אותו חמש שנים לאחר סיום שירות חובה וזה פשוט העברה בנקאית לחשבון שלך.

תחשוב על זה שמשרד בטחון מפקיד מעביר לך כסף. זה פשוט סכום שנכנס אצלך לעו"ש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ שזה בדיוק מה שהוא לא רוצה.

למיטב זכרוני, אפשר לקבל את זה גם בצ'ק בנקאי. זכור לי שזה מה שעשיתי. האם אפשר להמיר את הצ'ק למזומן ולא להפקידו בחשבון? לדעתי, צריכה להיות אפשרות כזו, אך מעולם לא ניסיתי לממש אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כספי הפיקדון אפשר לקבל רק בצ'ק בנקאי. אפשר להמיר את הצ'ק הבנקאי למזומן רק אם אין עליו קרוס כפול. למיטב ידעתי על כל צ'ק בנקאי יש קרוס כפול.

עצה חמה - תסגור את המינוס בבנק. אתה תשרוף את הכסף במהירות ותשאר גם בלי הכסף וגם עם המינוס. אחרי שתסגור את המינוס תשתמש ביתרת הכסף כדי לקטין את שאר החובות לבנק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הכסף מהפיקדון אני רוצה לקחת לארה"ב - אני עוזב את ישראל

ובלי הכסף הזה אין לי איך לטוס ולהתחיל שם, אני רוצה למשוך את הכסף מהפיקדון ואחרי שאני יתייצב שם אני יתחיל לסגור את המינוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צו עיכוב יציאה לא מוציאים כל כך מהר, אבל החוב כן ימשך לתפוח למצב שלא תוכל לשוב לארץ בלי מזוודה עם הרבה כסף ותור אצל עורך דין. לא מומלץ. תסגור את כל החובות בארץ ורק אז תעזוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...