משיכת פקידון צבאי למרות חוב לאחר שעברו 5 שנים? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משיכת פקידון צבאי למרות חוב לאחר שעברו 5 שנים?

J0HNiE

Recommended Posts

תסלח לי על הנימה של הדברים - מה שאתה מבקש מאיתנו זה לייעץ לך איך לתחמן את המערכת ולעשות משהו שהוא על גבול הלא חוקי או לכל הפחות לא מוסרי.

מבלי להכנס לשיקולים שלך לעזוב את הארץ - תסיים יפה כאן מה שאומר שאת החובות שלך תכסה. שתהיה לך דרך צלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב אותי אישית זה מגעיל איך אתה יכול להשתמט מחובות שאתה יצרת לעצמך ועוד מנסה לשאול אחרים איך להיכנס לתחום הפלילי.

ועוד משהו קטן , המחשבה הראשונה שלי זה שטוב שאנשים כמוך יעזבו את , אבל אותי חינכו לעזרה ואהבת הזולת/אחר/שונה ולכן אני מקווה שתמצא פתרון למה שזה לא יהיה, ואם אתה צריך עזרה יש פה פורום שלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזו פעולה "לא חוקית / פלילית" אתם מדברים לכל הרוחות?

כן, יש לו חוב בבנק (לרוב אזרחי יש). הוא כתב שהוא הגיע להסדר פריסת תשלומים של החוב באמצעות הלוואה מהבנק (הלוואה שהבנק מרוויח ממנה יפה, תהיו בטוחים).

ועכשיו הוא רוצה לקבל את הפיקדון שלו, בלי שהבנק ישים עליו את היד. זה חוקי לחלוטין ואפילו מוסרי. מה הבעיה עם זה?

מה שאני לא מבין זה מה בכלל הבעיה.

אם ההלוואה כיסתה את המינוס אז אין לו שום בעיה להכניס לשם את הפיקדון ואז להשתמש בו / למשוך אותו.

זה שיש הלוואה בחשבון לא אומר שאוטומטית כל שקל שנכנס לחשבון קודם כל עובר לכיסוי המלא שלה. יש תשלומים חודשיים של ההלוואה עד שהיא מסתיימת וזה כל מה שמעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, סוף סוף בן אדם שפוי.

כמו שאמרתי, הגעתי להסדר עם הבנק שבה לקחתי הלוואה בכדי לכסות את המינוס, הלוואה שתפרס ל-5 שנים וכל חודש יורדים לי תשלומים.

אני בסה"כ רוצה לקחת את הכסף של הפיקדון ולהתחיל חיים חדשים בארה"ב וברגע שאני יתצייב שם אני יחזיר לבנק את מה שאני חייב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא אמר שיש לו מינוס, הוא אמר שהוא לקח הלוואה מהבנק על מנת לסגור את המינוס.

ובכל מקרה אין שום בעיה עם מינוס כל עוד הוא בסכום המסגרת.

אין שום בעיה להיות במינוס של מיליון שקל אם יש לך מסגרת של מיליון שקל, ואז לקבל לחשבון 500,000 שקל ולמשוך אותם החוצה. זה שאתה במינוס זה לא אומר שאסור לך להכניס/להוציא כסף מהחשבון.

רק אם אתה חורג מהמסגרת אז לא מאפשרים לך יותר להוציא כסף, ואז באופן טבעי אם תכניס כסף לחשבון והוא יחזיר אותך לתוך גבול המסגרת - לא תוכל למשוך אותו ולחזור חזרה לחריגה לא מאושרת.

הוא לא פירט בצורה מספיק ברורה את המצב, אבל בכל מקרה לפי מה שהוא כן אמר - אין שום סיבה לכל הדיון המוזר הזה. הבנק לא מונע מאנשים שבמינוס להתנהל בחשבון. להיפך, הבנק אוהב מאוד אנשים שנמצאים במינוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז אני אפרט עוד קצת - בנתיים עומרי הבין את המצב.

היה לי מינוס - לקחתי הלוואה בכדי לסגור אותו

עכשיו אני צריך להחזיר את ההלוואה.

המסגרת של החשבון זה 1000 ש"ח

אם ברגע שאני בא למשוך את הכסף מהפיקדון, גם חרגתי מהמסגרת של החשבון, רק אז הבנק יקח לי באופן אוטומטי חלק מהסכום רק לסגור את החריגה בחשבון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מה שכתבת. כתבת שעשית הסדר תשלומים כדי לסגור חוב, ועכשיו אתה מפחד שיקחו לך את הכסף כדי לסגור את המינוס, כלומר יש גם מינוס. אם אין לך חריגה מהמסגרת ואתה עומד בהסדר החוב אין סיבה שיגעו לך בכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנק לא "לוקח" לך שום דבר. אף פעם.

הוא פשוט לא נותן לך למשוך יותר כסף ממה שיש לך.

מה שיש לך - כל שקל שיש לך בעו"ש מעל למסגרת.

אם יש לך מסגרת של מינוס אלף ואתה עומד על מינוס אלף, ועכשיו מכניס 15 אלף שקל ורוצה למשוך אותם במזומן - אין שום בעיה. הם שלך ואף אחד לא יגע לך בהם.

אם אתה חורג מהמסגרת ויש לך מינוס אלפיים, אז אחרי שתפקיד 15 אלף כמובן שיהיו לך זמינים רק 14 למשיכה, כי זה הכסף שיש לך. אם אתה בחריגה מהמסגרת, זאת כבר צריכה להיות הבעיה הכי קטנה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שחשבתי

עכשיו מישהו יודע איך אני בעצם מקבל את הכסף? קראתי קצת והבנתי שמקבלים מחאה בלתי סחירה, האם אפשר לפדות את המחאה למזומנים? האם זה נכנס ישר לחשבון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...