רמקולים עד 1000 ש"ח - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רמקולים עד 1000 ש"ח

wiz

Recommended Posts

כן אני באמת עד חשבתי חשבתי על ה- 5400.. אבל אמרו לי שהם לא כל כך במוסיקה..

אז מה אתם אומרים? נגיד שיש 4 אלטרניטבות:

ATP 3

Yamaha tts1

Logitech Z640

Inspire T5400

מה אתם אומרים?

-כמו שאמרתי בעיקר למוסיקה וסרטים.

(או משהו אחר לגמרי? אפשר להרחיב קצת את התקציב.. נגיד ל-1500.. אשמח לשמוע).

אני בעליו המאושר של TSS1 שקטפתי בדיוטי פרי ב200$, שהיו אז כ-900 ש"ח.

הם מעולים. אני מניח של ATP3 יש אולי איכות קצת יותר טובה, אז ה TSS1 היא ההכי טובה מכל אלו שיש פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ב1500 שקל אפשר במאמץ למצוא ומגבר "אמיתיים" יד שניה ולהמנע מכל הסטלייטי צעצוע האלה

ממש לא . רוב הרמקולים נמדדים מהחומרים שהם עשויים ( חוץ מהתדרים וכו') שזה דבר חשוב ברמקולים , רוב הרמקולים יד שנייה לא יהיו מטופלים טוב והחומרים יהרסו.

אני ממליץ אם הוא רוצה משהו טוב ואיכותי שיילך על מערכת סטריאו משהו טוב אבל אם הוא מחפש מערכת סראונד איכותית למחשב לדעתי עדיף ללכת על סטלייטים טובים - גם קטנים וגם איכותיים ביותר עם המון פיצ'רים.

מערכת סראונד "אמיתית" איכותית תעלה הרבה יותר מ1500 שקל.

אני עדיין ממליץ על ADA890 מאוד איכותיים אבל זוהי גירסא מחודשת של הADA880 שאני חושב שנכשלו בסראונד וסרטים אבל בגירסא הזאת הם באמת עלו על עצמם גם באיכות בסרטים, משחקים ומוזיקה בעיקר לפי הרבה ביקורות שקראתי ומאוד התלהבתי מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך תקציב של 1500 שקל אז לך על הרמקולים האלה:

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=38_41_49&products_id=2051

אחלה רמקולים!!!!!

לי יש את הT5400 אחלה של רמקולים והם לא יקרים!!רק בPCH הם 800+שקל בזיגזג אני קניתי ב650 אבל עכשיו עלה קצת:

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=38_41&products_id=1741

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא . רוב הרמקולים נמדדים מהחומרים שהם עשויים ( חוץ מהתדרים וכו') שזה דבר חשוב ברמקולים , רוב הרמקולים יד שנייה לא יהיו מטופלים טוב והחומרים יהרסו.

אני ממליץ אם הוא רוצה משהו טוב ואיכותי שיילך על מערכת סטריאו משהו טוב אבל אם הוא מחפש מערכת סראונד איכותית למחשב לדעתי עדיף ללכת על סטלייטים טובים - גם קטנים וגם איכותיים ביותר עם המון פיצ'רים.

מערכת סראונד "אמיתית" איכותית תעלה הרבה יותר מ1500 שקל.

אני עדיין ממליץ על ADA890 מאוד איכותיים אבל זוהי גירסא מחודשת של הADA880 שאני חושב שנכשלו בסראונד וסרטים אבל בגירסא הזאת הם באמת עלו על עצמם גם באיכות בסרטים, משחקים ומוזיקה בעיקר לפי הרבה ביקורות שקראתי ומאוד התלהבתי מהם.

הכרזות הכרזות. מניין לך שרמקולים יד שניה לא יהיו מטופלים טוב? הייתי מתחיל לחפור בנושא אבל אני מניח שגם אתה מבין כמה מטופשת הקביעה הכוללנית הזאת. אני לא יודע לגבי הטעם המוזיקאלי שלך, ואני מניח שיכול להיות שסטלייטים יספיקו בשביל לשמוע בום בום חזק באנריל טורנמנט, אבל בשביל אין תחליף למשהו יותר רציני, שכן, בהחלט יכול להימצא ב1500 ש"ח לאחר קצת חיפוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לחפש ממש טוב כדי למצוא משהו איכותי. זה תלוי בפותח הת'רד אני גם תומך בהצעתך בגלל זה ביקשתי ממנו שיגיב לגבי ההצעות.

אם הוא מעוניין לחפש רמקולים יד שנייה במצב טוב הייתי שמח לעזור לו בנוגע לכל מה שימצא.

אני חושב שאם הוא שאל בפורום שקשור למחשבים ושאל איזה רמקולים מומלצים לו למחשב אני חושב שהוא מעדיף בכך סטלייטים. ולדעתי זה הכי מומלץ למחשב , אלא אם כן אתה חולה וסאונד שחשוב לו מאוד מאוד הסאונד שמפיקים הרמקולים שלו , במצב כזה אני הייתי מעלה תקציב.

ודרך אגב - אני לא מבין כמה מטופשת הקביעה הכוללנית הזאת כי אתה בעצמך אמרת שב1500 שקל צריך במאמץ לחפש בכדי למצוא משהו טוב , משמע שרוב הרמקולים יד שנייה במחיר כזה לא יהיו מתוחזקים כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי האדם שאמר לגבי התגובה..

לא היה לי ממש מה להגיב האמת.

בכל מקרה, אני יחפש באמת משהו משומש...

אבל חוץ מזה, נראה לי עכשיו זה בין -

T5400

ADA 890

מה אתם אומרים? או אם יש עוד אפשרויות אשמ לשמוע..

ותודה רבה על כל העזרה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר בין המחיר לרמת התחזוקה שלהם. יכולים להיות רמקולים ברמה נמוכה אבל מתוחזקים בצורה נפלאה, שיעלו 1500 ש"ח, ומצד שני יכולים להיות רמקולים מצויינים שגם מתוחזקים בצורה נפלאה, וגם יעלו 1500 (בגלל שלחוץ למוכר הכסף או מה שלא יהיה). כמובן שהמצבים ההפוכים אפשריים גם כן

אבל אתה לא יכול להסיק ממחיר נמוך שבהכרח כל ברמת מחיר יהיה במצב פיזי רע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתווכח איתך שזה אפשרי למצוא איכותיים שמתוחזקים יפה במחיר הזה, זה ברור שניתן למצוא כאלה אבל זה קשה, אם הוא ימצא כאלה זה באמת יהיה משתלם.

WIZ אם אתה עדיין רוצה סטלייטים (אם אתה לא יודע מה זה תיקרא בדביק שבפורום) אני חושב שכדאי ADA890 אבל רק שתדע הם 4.1 אבל הם ממש איכותיים.

אם לא בא לך על 4.1 תגיד אני יחפש משהו יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו עניין..

בגלל שאני יוצא לצבא בקרוב, חשבתי איך גם לקנות מחשב, וגם במקרה שאני ילך לקרבי, שלא יתבזבז..

אז אחרי מחשבה, הגעתי למסקנה שאני יכול להפוך אותו ל- אבל גם מחשב לא רע, ככה גם שאני לא יהיה בבית,

יהיה לו שום על ידי שער חברי הבית..

ומכאן, שאחרי שהצעתי להורים הם אהבו את הרעיון (כי יש לנו דיוידי ורמקולים לא משהו כרגע.. והם בחדר של ההורים, לא עוזר כל כך).

אז הם מוכנים לעזור במימון :) ככה שגדל התקציב.. בצורה מכובדת.

אני לא רוצה לרכוש מערכת ביתית אמיתית, זה פשוט יקר מדי, לכן חשבתי בכל זאת לקנות מערכת של מחשב..

ולאחר קריאה של הרבה ביקורות החלטתי על ה- Gigaworks s750, על ה- Z680 שמעתי שיש לו בעיית Hissing..

וה- Gigaworks קיבל המון תשבוחות, ובזיגזג יש עליו מחיר מצוין :) 3100.. (בדוברים זה 400 שקל יותר.. שלא נדבר על PCH שזה עולה 1000 שקל יותר.. בכלל שמתי לב שהם יקרים ברמקולים). מה אתם אומרים? לשלב אותו עם 2zs מסך נחמד, ו- נחמד.. יכול לצאת מערכת ביתית לא רעה בכלל? חדר לא ענק..

מה אתם אומרים?

שאלה נוספת, ל-קריאטיב יש את ה- DDTS-100 שהוא בעצם מקודד..

הבנתי שהוא יתן לי כניסה דיגיטלית, סראונד אכותי יותר והכל.. אתם אומרים שכדאי לרכוש את זה? או שזה שינוי שולי?

ובנוסף, איפה אפשר להשיג את המכשיר המדובר בארץ.

http://asia.creative.com/products/accessories/speakers/ddts100/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז כמה דברים.

הבחירה שעשית מצויינת אם יש לך תקציב כזה פשוט רמקולים שאי אפשר לתאר , גם קריאטיב וגם לא מסדרת אינספייר שלא כלכך אהבתי וגם נראים פצצה אין מילים. בחירה מעולה. אם כי יש רמקולים של קליפטצ' שהבתי שבקושי עולים על הרמקולים האלה וקליפטצ' זה משהו ברמה אולי הכי טוב בעולם.

לדעתי אתה לא צריך את המקודד , סתם ביזבוז כסף ולפי מה שקראתי הוא קצת מסובך. אני חושב שגם מצורף לו NE0: 6 שאמור לשפר את הסאונד אבל זה סתם ביזבוז אם אתה מתכוון לקנות אוודיג'י 2 ZS .

הבנתי גם שלוח הבקרה ברמקולים עלול ליהיות איטי ומעצבן .

יכולה לצאת לך מערכת ביתי מוציינת אולי כדאי שתשאל בפורום מפרטים על מה כדאי לך ללכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרמקולים הנ"ל דיגיטליים? כי אם כן, תקנה כרטיס קול פשוט עם יציאה דיגטלית, אין טעם להשקיע באודיג'י.

הלוג'יטאק z680 עולים 2400 בpch, למה לא אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...