מתכנן Upgrade למחשב... יש לי מספר שאלות! - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתכנן Upgrade למחשב... יש לי מספר שאלות!

puNani

Recommended Posts

אז ככה, יש לי כמה שאלות:

1) האם יש כיום לוחות אם שעובדים עם מעבד INTEL, שתומכים בזכרון מסוג או שלוחות אם שעובדים עם מעבדי עובדים רק עם RDRAM?

2) מהו הזיכרון המהיר ביותר כיום של RDRAM? ושל DDR?

3) עד כמה יש הבדל בביצועים של כרטיס מסך, אם הוא תומך בAGPx8, והוא מחובר ללוח אם שתומך בX4? האם זה מוריד הרבה מהביצועים או שהדבר יחסית זניח?

בתודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) כל הלוחות החדשים שמתאימים למעבדים החדש עובדים רק עם . ה-RDRAM מת.

2) RDRAM הכי מהיר היה 1066Mhz, ה- הכי מהיר שנתמך רשמית ע"י הלוח הוא 400Mhz, מעבר לזה יש עד 500Mhz אבל אפשר לנצל את זה רק ב-OC.

3) הבדל מאד קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה אז אני מנסה להבין:

אם אני רוצה מחשב שיהיה חזק, ויש לי כבר 256MB של RDRAM במהירות 800... אז האם שווה לי, מבחינה כספית, להיכנס לטרחה של לקנות לוח אם חדיש יותר שייתמוך בDDR, ולקנות 512MB של מהיר, או שכבר עדיף לי לקנות פשוט עוד 256MB RDRAM במהירות 800? השאלה היא מה יהיה ההבדל בביצועים (אני מתכוון להשתמש במחשב בעיקר למשחקים)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המפרט שלו מעודכן אז מה שיש לו:

AMD XP 1700+ @ 1467mhz;

Gigabyte 7XTV-H (+LAN) Mobo;

Mushkin 512mb RAM;

ATi RADEON 8500 64mb RETAIL VERSION;

Aopen x 16;

Plextor CD-RW (24x10x40);

Seagate Barracuda 80GB HD;

Creative Audigy;

17" MAG XJ770;

Enermax 710SB with a 350watt PSU;

לפי לא קיים כזה לוח אם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזיכרון הזה לא יעזור לך בשום מחשב חדש שתקנה היום. אז אם הזיכרון לא משנה ואין לך סלידה יוצאת דופן לAMD אין שום סיבה לקנות אינטל - באותו כסף תקבל יותר אצל . תחפש בפוסטים אחרים איזה מערכות יתאימו לך, אני חושב שזה יהיה משהו כמו את'לון 2500+ או את'לון 64 3000+.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...