האם כדאי לעבור לסולללות נטענות בהכל? - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי לעבור לסולללות נטענות בהכל?

card

Recommended Posts

הכל טוב ויפה ויש לי בבית עשרות רבות של אנלופ, יחד עם זאת רביעיה עולה באיזור ה-80-90 שקל והבחור בסך הכל צריך לשלט של הטלוויזיה.

אני לא מבין למה הדיון הזה בכלל הגיע לעמוד #2, תעצור רגע בתחנת דלק ותקנה 10 AA ב-15 שקל. זה יספיק לך ל-10 שנים לפחות.

אני נוטה להסכים איתך. אין שום סיבה להתעסק עם נטענות למוצרים מסויימים כמו שלטים לטלוויזיה/מזגן/רכב.

סוללות נטענות מתרוקנות מהר מאוד גם ללא שימוש וההתעסקות לדאוג להטעינם לא נוחה. לי אישית עדיפה האופציה של רכישה של מארז של 10 סוללות שמספיקות לכמה שנים טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוללות נטענות מתרוקנות מהר מאוד גם ללא שימוש

הסיפור עם נטענות שמתרוקנות מהר לא קורה בכל סוג של נטענות.

עם ה-GP הישנות זה היה קורה, ובצורה ממש נוראה.

עם ה-GP החדשות מנגד - GP ReCyko+, אין את הבעיה הזו.

(ההמלצה על ReCyko הגיעה מהפורום כאן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיפור עם נטענות שמתרוקנות מהר לא קורה בכל סוג של נטענות.

עם ה-GP הישנות זה היה קורה, ובצורה ממש נוראה.

עם ה-GP החדשות מנגד - GP ReCyko+, אין את הבעיה הזו.

(ההמלצה על ReCyko הגיעה מהפורום כאן)

יש לי את שני הסוגים בבית והם מתרוקנים כמעט באותו קצב לאחר אי שימוש של שבועיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את שני הסוגים בבית והם מתרוקנים כמעט באותו קצב לאחר אי שימוש של שבועיים.

גם אני התנסיתי עם שני הסוגים, והישן היה מתרוקן אחרי שבוע, והחדש לעומת זאת נשמר גם לשנה שלמה.

אין לי רעיון למה זה קורה אצלך כך, אולי הסוג החדש שיש לך הוא מזויף? יש סיכוי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שמץ למה, מצאתי ואני משתמש בהן במצלמה (זוללת משמעותית) בזמן שה eneloop בטעינה. הן מחזיקות בסדר פחות או יותר

מבחינת זמן שהן יכולות לעמוד בצד - אחריי כמה שבועות עדיין ניתן להפעיל את הצלמה ולצלם בלי לקבל low battery אחריי כמה ראשונות. לא בדקתי אותן בזמן של חודשים או שנים, אבל עד כמה שידוע לי הן מגיעות טעונות מראש כמו ה Recyko אז אמורות להיות אם פריקה עצמית דיי נמוכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GP Recyco אני לא קונה יותר. קניתי 4 אחרי שהיה חסר לי ולא היה לי זמן לחכות למשלוח של Eneloop. אחרי בערך שנה וחצי שיש לי אותן, אף אחת מהן כבר לא תקינה.

ה- Eneloop, לא התקלקלה לי אפילו אחת, לדעתי בערך 4 שנים. הן גם מחזיקות בשלט בשימוש לא רחוק משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GP Recyco אני לא קונה יותר. קניתי 4 אחרי שהיה חסר לי ולא היה לי זמן לחכות למשלוח של Eneloop. אחרי בערך שנה וחצי שיש לי אותן, אף אחת מהן כבר לא תקינה.

לי יש את ה-ReCyko 3ץ5 שנים כבר, ועובדות כמו שהן עבדו בהתחלה.

אני מנסה לחשוב למה יש אנשים שיש להם תופעות כאלה, ואחרים שלא..

יש לי כמה רעיונות:

1) האם יש סיכוי שמה שקנית הן מזויפות? אתה זוכר איפה קנית אותן?

2) האם יכול להיות שיש מטענים שהורסים אותן? (ולא הורסים את ה-neloop, כי אני מניח שהוא מטעים את כל הנטענות שלו עם אותו מטען..)

ה- Eneloop, לא התקלקלה לי אפילו אחת, לדעתי בערך 4 שנים. הן גם מחזיקות בשלט בשימוש לא רחוק משנה.

אז כן יש אנשים ששמים נטענות בשלט/שעון-קיר.. נחמד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל הסוללות אני משתמש במטען של Lacrosse BC-900 שנחשב לאחד המטענים הטובים ביותר שניתן לקנות.

את הסוללות קניתי באייבורי או KSP למיטב זכרוני, לא באיביי. אין לי דרך לדעת אם היו מזויפות או לא, אני מניח שהחנויות המכובדות לא היו מתעסקות עם זיופים.

בכל מכשיר שאני מקבל איתו אלקליין, משתמש בהן. נגמרות? עוברים לנטענות. צברתי כבר מספיק לכל מכשיר וכל שלט שיש לי בבית, כולל מתאמים לסוללות C ו-D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם את ה-ReCyko שלי קניתי ב-KSP וב-Ivory

אכן, מחנויות כאלה לא תקבל מזויף. מאיביי לעומת זאת סיכוי גבוה שכן..

מעניין אז למה זה קרה. אין לי הסבר.

לכל הסוללות אני משתמש במטען של Lacrosse BC-900 שנחשב לאחד המטענים הטובים ביותר שניתן לקנות.

מסקרן אותי אם יש סיבה טובה למה המטען הזה עולה 60$,

או שהסיבה היא בעיקר בגלל שהוא תפס לעצמו שם.

זה בהחלט נחמד שלמטען יש צג LCD, אבל רוב האנשים לא צריכים את זה, והאינטואיציה שלי אומרת שגם מטען ב-10$ או 15$ יכול לעשות עבודה דומה.

(עם פחות רעש, צלצולים, ותצוגה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה סיבות:

- יש לו ערוץ טעינה נפרד לכל , כולל טעינה מהירה אם צריך, טעינה איטית לשמור על אורך החיים ו- Trickle Charge כדי לשמור על הסוללה לאחר שהיא טעונה בלי להזיק לה.

- ניתן לבצע רענון לסוללות כדי להחזיר קיבולת אבודה

- ניתן לעיתים להחיות שנראות מתות שמטענים אחרים מראים כתקולות. החייתי כך כבר כמה גנריות מתות במשפחה.

וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש במטען רגיל (מבוסס על שנאי 50 Hz, הכי low tech שקיים). הוא בסדר לכל הסוללות (NiMH), לא מהיר. אני חושב שסוללות נהרסות במטען מהיר כשהוא יותר מידי מהיר (זרם טעינה גבוה מידי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...