מבזק: עסקת השנה? מכשיר הנוקיה לומיה 520 ב-120 שקלים בלבד - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבזק: עסקת השנה? מכשיר הנוקיה לומיה 520 ב-120 שקלים בלבד

taltarablus

Recommended Posts

• 2 חודשים מאוחר יותר...

רק רציתי לעדכן שבסוף החלטתי להזמין שני טלפונים. ביחד עם מס קניה ומשלוח לארץ המכשירים עלו לי $80 בסה"כ.

יצרתי קשר עם AT&T, הם רשמו את מספרי ה-IMEI אצלהם במערכת, ודרך האתר שלהם שלחתי בקשה לקבל קודים כדי לפתוח את המכשירים. תוך יומיים קיבלתי מהם את הקודים וכבר כמה ימים אני משתמש בטלפון החדש. בעצם אני כותב ממנו.

למרות שהמסך לא מרשים במיוחד הטלפון דיי מהיר ועובד מעולה. בהחלט עסקה מאד משתלמת.

עדכנתי אותו לוינדוספון 8.1, ומייקרוסופט כתבו שרוב הסיכויים שגם וינדוס 10 תרוץ עליו בעתיד, אבל ככל הנראה עם מספר פיצ'רים מצומצם.

b54ea49f2c80b8c2d3ab4f889d0a8d42.jpg

אני בגולן

9465b4aef43fb909dd7d97eccce412b8.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The Coolest, אני אשמח לעזרתך.

אני גם כן קניתי את ה 520 במחיר מוזל (ב Amazon) לפני מספר חודשים.

הוא התברר כנעול לרשת AT&T, ואחרי בדיקה מעמיקה הם לא משחררים את הנעילה למי שלא לקוח.

המכשיר שקיבלתי היה ממותג בתור "AT&T GoPhone" - האם גם שלך?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם שלי. יש להם באתר מספר טלפון ללקוחות בינלאומיים. תתקשר לשם. תגיע לנציג שירות. תגיד שקנית את הטלפון, היה רשום No Contract, וכשהגעת איתו לישראל לא הצלחת להפעיל אותו.

לפני השיחה כשניסיתי להכניס את המספר איימיי באתר שלהם המערכת לא זיהתה אותו. הנציגה ביקשה ממני את המספרים ולאחר העדכון שלה המערכת זיהתה את המספר וקיבלה את הבקשה שלי.

בטלפון אמרתי שאני לא לקוח, ובאתר השתמשתי בטאב האחרון שנועד למי שלא לקוח של החברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...