חזרתי מאוטומוטור - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חזרתי מאוטומוטור

Overclocker

Recommended Posts

אאוצ'.... הרבה רעש.. ולחשוב שהמערתכ שם היא בת שלוש שנים.. ונוסעת על הכביש.

אלה לא הדגמים הבאמת מעוררים התפעלות של רוקפורד.. צריך לראות את היצירות אומנות שלהם האמיתיות בכיד להבין.. ולדבר קצת עליות אם רוצים לחטוף התקף..

למרות שהיה מאוד מצחיק כשחבר שלי ישב על האוטו.. וביקשנו מהמדגים להגביר לאט לאט.. ופתאום הגיע.. אז הראש של חבר שלי עף כמו איזה בלון ברוח.. זה היה מצחיק..

נ.ב יש פה מישהו שראה את הפיג'ו 205 שחורה משופרת של FAST עם המגדש על 350כ"ס.. ועוד המון המון תוספות בכיד שתוכלו לאסוף טרמפים בעיר.. עם האוטו.. ולגרום לאיברים הפנימיים של הקורבן להכנס עמוק עמוק בתוך הכסא?

בקיצור, של אח של ידידה שלי.. פגשתי אותו בדוכן שד"א אגב היה בביתן גודלה עם המון דוכנים של שיפורים ואביזרים לרכב.

ואני הולך לקבלל סיבוב.... ;D וואו אינ כל כך מתרגש :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
בקיצור, של אח של ידידה שלי.. פגשתי אותו בדוכן שד"א אגב היה בביתן גודלה עם המון דוכנים של שיפורים ואביזרים לרכב.

ואני הולך לקבלל סיבוב.... וואו אינ כל כך מתרגש

אפשר להיות ידיד שלה גם? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

הוואנדורה נראה לי מ1999.

בבגאז' דחפו מלא 10" או 12" PUNCH DVCZ עם מד דציבלים אדום בגג.

כשהייתי שם ב1999, בפעם הראשונה שראיתי והתפלאתי מהחברה הזאת, הוא הצביע על סביבות ה160 דציבל...

משהו מדהים!!!!!

אמרתי אבא, אני עכשיו עובד, אתה עכשיו עובד! מתקינים בפיאט!

ואבא אמר LET THERE BE ROCKFORD וכך היה!!!

רק חבל שעכשיו אי אפשר להעביר את המע' ל ESI COUPE` העתידה לבוא. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

לדעתי בוואנדורה מ1999 היתה את המערכת הכי מפוארת אבל פחות חזקה מהסאוונה שהיה גם השנה ככל הנראה.

פשוט מדהים!!! אין לי מילים!!! אני עכשיו צריך למצוא את חולצת ה RF שלי וללכת לאוטומוטור. אולי אזכה בסטרוקר.

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי בוואנדורה מ1999 היתה את המערכת הכי מפוארת אבל פחות חזקה מהסאוונה שהיה גם השנה ככל הנראה.

פשוט מדהים!!! אין לי מילים!!! אני עכשיו צריך למצוא את חולצת ה RF שלי וללכת לאוטומוטור. אולי אזכה בסטרוקר.

:lol:

לא הלכת ?

???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

יש מצב בטחוני, יש כיס ריק, לא קל.

בהחלט פרוייקט השנה להגיע לאוטומוטור...

אבל כפי שכבר הבנתי, הרוקפורד חזר על עצמו ואין הרבה חידושים, במכוניות היוקרה לא יתנו לי לשבת.

ביננו, מה זה שווה?

אם אין לי דיגיטלית איכותית להנציח איתה את הרגעים, אין טעם ללכת. :-/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

מרכז ת"א...

אנשים שמבינים במחשבים?!

אני זן שנמצא בסכנת הכחדה...

מה שיש כאן אלו זקנים בני 100 שכל יום האמבולנסים בהיכון לאסוף אותם לבית הקברות וסטודנטים עם לאפטופים ו28.8k מסריח שמשכירים פה דירות בלי סוף ועושים מסיבות עד 4 לפנות בוקר (לא שאכפת לי...) ;D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

במשפט אחד... אין לי פה חברים שיש להם את הצעצועים האלה כדי שאוכל ללכת איתם בתיאום לאוטומוטורים.

כולם במרחק של אוטובוס שניים, מטוס לניו יורק, גרמניה ועוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

תאמין לי, בצדק.

לפחות שייתנו לי לשבת ב Z8 ללטף את ההגה, לעצום את העיניים, ללחוץ על הקלאץ' ולשלב הילוכים.

לא להביט עליה מעבר לחבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי, בצדק.

לפחות שייתנו לי לשבת ב Z8 ללטף את ההגה, לעצום את העיניים, ללחוץ על הקלאץ' ולשלב הילוכים.

לא להביט עליה מעבר לחבלים.

ולהתחשמל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...