חזרתי מאוטומוטור - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חזרתי מאוטומוטור

Overclocker

Recommended Posts

אני חייב להגיד לכם שהיה פיצו... לא, סליחה, אדיר! ;D (צריך להיזהר בימינו) , בכל אופן, מציגים מכונית CONCEPT של פיז'ו פשוט מדהימה - "FELINE" (אני מקווה שבצרפתית זה נשמע יותר טוב).

סרקתי תמונה, שווה ללכת לראות בתערוכה, טיפ קטן, מחלקים מספר מאוד מוגבל של פוסטרים שלה, אז תלכו ישר לקחת, (אני לקחתי בשיניים) חוץ מזה יש כמובן את ה Z8, אופל SPEEDER, מאזדה RX8 , ועוד המון ספורטיביות. כמובן ששווה להציץ גם על הביתן והרכב המדהים של ROKFORD FOSGATE..

לכל אלו שדואגים שמא אני מייחצן את אוטומוטור, אז תרגעו, אני לא, וכהוכחה אני מוכן להגיד שפעם שעברה היה יותר טוב...

אבל עדיין שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח ^Rockford

מדהים!!!!!!

מה רוקפורד לקחו השנה? Savana/Vandura?

מה דחפו פנימה?

נ.ב, לכל "המבינים והמנוסים", כרטיס עולה 70 ש"ח.

לא רחוק מההימור שלי, אז להבא תלמדו לא להתווכח עם וותיקי האוטומוטור ולא להתפלא שהמחירים אכן גבוהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדהים!!!!!!

מה רוקפורד לקחו השנה? Savana/Vandura?

מה דחפו פנימה?

אני לא זוכר עם הם עשו את זה אבל היה משהו כזה.

פיאט ואלפה רומאו הביא כל מני דוגמניות בבגדים חושפניים שעמדו ליד המכוניות והצתלמו עם כל מי שרצה, וגם היו שתיים שעמדו מתחת למפוחים והשמלות שלהן עפו כל הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב, לכל "המבינים והמנוסים", כרטיס עולה 70 ש"ח.

לא רחוק מההימור שלי, אז להבא תלמדו לא להתווכח עם וותיקי האוטומוטור ולא להתפלא שהמחירים אכן גבוהים.

אני יכול לקבל כרטיס חינם, ולא הלכתי.. :-/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזבוז זמן !!!

70 שקל שהיו יכולים ללכת על דברים טובים יותר

הרבה אנשים, מעט לראות

הדבר היחיד שהיה שווה לראות היה

ALFA 156 GTA

אדומה :-)

הצלחתי להוציא מהבחור באלפא דיסק עמוס של הGTA

מעבר לזה באמת לדעתי בזבוז של זמן

90% מהתצוגה אפשר לראות בסוכנויות של היבואנים אם מישהו מיכם בדרך לרכוש אז..

כשמתוך זה 50% זה פלצנות של VW/AUDI שאמנם הרכבים שלהם דיי טובים ויפים (כשהם לא במוסך)

אבל הן הפכו להיות הBMW של שנות ה2000 בישראל (למי שלא הבין -כל ערס שאין לו מספיק כסף לBMW שחורה קונה היום גולף ומנפח/משפר אותה והוא מלך-דראק) :veryangry:

מזל שלא קניתי גולף

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזבוז זמן !!!

70 שקל שהיו יכולים ללכת על דברים טובים יותר

הרבה אנשים, מעט לראות

הדבר היחיד שהיה שווה לראות היה

ALFA 156 GTA

אדומה :-)

הצלחתי להוציא מהבחור באלפא דיסק עמוס של הGTA

מעבר לזה באמת לדעתי בזבוז של זמן

90% מהתצוגה אפשר לראות בסוכנויות של היבואנים אם מישהו מיכם בדרך לרכוש אז..

כשמתוך זה 50% זה פלצנות של VW/AUDI שאמנם הרכבים שלהם דיי טובים ויפים (כשהם לא במוסך)

אבל הן הפכו להיות הBMW של שנות ה2000 בישראל (למי שלא הבין -כל ערס שאין לו מספיק כסף לBMW שחורה קונה היום גולף ומנפח/משפר אותה והוא מלך-דראק) :veryangry:

מזל שלא קניתי גולף

:kopfpatsch:

באמת ביזבוז זמן...!

אני נכנסתי חינם כאורח של דוד לובינסקי (יבואני פיז'ו סיטרואן) אז בשביל ''הכסף ששילמתי'' זה היה שווה.

פרט לפנינים כמו ה הסיטרואן C3 פיאט סטילו ABARTH וה Z8 (ואולי עוד 2 ששכחתי) היה די משעמם (כשחזרתי הביתה נזכרתי שלא הייתי באולם של דלק מוטורס (פורד מאזדה :kopfpatsch: )

מי שמנוי על מגזין אוטו או הגה או משהו כזה,ייטב לו אם יחסוך את ה 70 (!!!!!) ש''ח שדורשים בכניסה, ויחכה לתמונות מהמגזין שלו.

ROCK - אתה חייב אבל חייב לראות את הוואנדורה שרוקפורד הביאו לשם !!! סוף העולם שמאלה !!!!

אני לא אספר מה הם דחפו לשם (גם כדי לא להרוס את ההפתעה וגם כי אני לא מבין ממטר במונחי מערכות HI FI לרכב...)

אני רק אציין שהקוטר היה עצום והכמות היתה רבה...!!

נ.ב - ''תצוגת ה 4X4 של סובארו,למי שראה, הייתה סופר סופר משוחדת (למרות ההגיון שעומד מאחורי הנעת 4X4 קבועה לעומת אחורית (ב.מ.וו סידרה 5) או קדמית (הונדה אקורד).

התצוגה כללה זינוק בעלייה ופתיחות על משטח חלק...היה נחמד אבל משוחד (נהג הבימר לחץ על הבלם כדי שהאחוריים יסתבסבו במקום, ורק אז לחץ פול גז - וכמובן פירפר במקום כמו כלב בהחלקה על הקרח...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

.ב - ''תצוגת ה 4X4 של סובארו,למי שראה, הייתה סופר סופר משוחדת (למרות ההגיון שעומד מאחורי הנעת 4X4 קבועה לעומת אחורית (ב.מ.וו סידרה 5) או קדמית (הונדה אקורד).

יש את התצוגת 4x4 כל יום?

ומישהו כאן יודע אם התערוכה מתקיימת גם ביום חמישי?(או מספר טלפון שבו ניתן לברר את זה?)

על החוברת של התערוכה רשום שהיא פתוחה עד ה 4/4 שזה יום חמישי,

אבל בשעות הפתיחה יום חמישי לא מופיע, אז זה פתוח או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי !!!!!!!!!!!!!!!!!!

היה פשוט בנזונה ! ומי שאומר ששנה שעברה היה יותר טוב ? נו אני לא ממש יודע בקשר לזה..

קיצר צילמתי איזה 250 !!! בוא אני אראה לכם חלק.. אני יכין המון ויעלה את זה ככתבה אולי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

מי שאומר ששנה שעברה היה יותר טוב ? נו אני לא ממש יודע בקשר לזה..

לא היה אבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם טענו שהם התבגרו, הם לא התבגרו, אבל הם בתהליך טוב, תהליך טוב מאד, אם אני הסתובבתי שש שעות ועדיין היה דבר או שניים שלא ראיתי זה מצב טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסר לי ארגון כללי של כל האירוע, לא היה מין גוף מרכזי שאירגן הכל, אפילו מפה של התערוכה לא היה וזה קצת מבאס, בטח ביחס לתערוכות מבוגרות... ::)

אבל בהחלט לא היה :

honda_front1.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...