שוקל לקנות צורב dvd. אין לי שום ידע בנושא. - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוקל לקנות צורב dvd. אין לי שום ידע בנושא.

diablo4u

Recommended Posts

שלום לכולם. יש לי יום הולדת בקרוב והדודים רוצים לקנות לי איזשהו חלק למחשב החדש. אז החלטנו על צורב .

הסתכלתי על טווח המחירים בksp וראיתי שהמחיר נע בין 400 - 1000 (צורבים פנימיים). ורציתי לשאול מה בדיוק נותן לי צורב dvd? והאם הוא גם קורא dvd?

זאת אומרת האם אני יוכל לקחת סרט שיש לי על המחשב שהוא בפורמט avi (ולא משנה איך השגתי אותו), לצרוב אותו בצורב שקניתי ולראות אותו בdvd שלי?

וכמובן איזה צורב לקנות...

אם מישהו יוכל לענות כאן על חלק מהשאלות אני אשמח מאוד. אני רוצה לדעת מה נותן לי בדיוק צורב . כי אם זה רק אומר שאני אוכל לצרוב על דיסקים ענקיים בשביל לאחסן כל מיני דברים - אי לא רוצה.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי לאט לאט.

צורב די וי די נותן לך את האפשרות לקרוא ולצרוב על מדיות DVD. ראוי לציין שיש מספר סוגים:

DVD-R הפורמט הכי נפוץ כיום והכי חדש.

DVD+R פורמט מעט ישן יותר.

כמובן שיש גם DVD-RW ו DVD+RW שהם רב פעמיים.

כמו כן יש DVD-RAM שבעצם מתפקד כהרד דיסק נייד.

אתה מוזמן לקרוא על הנושא ב www.DVDRHELP.com.

תוכל לקחת סרט AVI ולצרוב אותו על גבי די וי די ואז לראות בנגן רגיל(STANDALONE).

עכשיו יש צורבים לכל אחד מהמדיות שציינתי למעלה.

כלומר -R DVD+R ו -RAM.

כיום גם נפוצים מאוד צורבים שמסוגלים לצרוב על מספר סוגי מדיות(כגון DVD+-R או DUAL FORMAT בשמו העממי, שצורב גם על -R ו DVD+R)

פורמט ה DVD- הוא לא מאוד נפוץ כיום, ולכן מומלץ היום ללכת על DVD+-R.

יש כיום בארץ מספר דגמים DVD+-R במהירות 8 והמצטיינים שביניהם:

NEC ND2500A(כזה הזמנתי, אמור כבר להגיע!!! לעזאזל איתם שישלחו בזמן....)

PIONEER DVR A07-107

שניהם מומלצים וההבדלים ביניהם לא מאוד משמעותיים.

שוב אני מפנה אותך ל DVDRHELP, כי יש מילון מושגים נרחב מאוד, פורומים, וביקורות על מדיות ל DVD ועל צורבי DVD (וגם על דברים רבים נוספים).

מקווה שעזרתי,

RAZORJUNIOR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי לאט לאט.

צורב די וי די נותן לך את האפשרות לקרוא ולצרוב על מדיות DVD. ראוי לציין שיש מספר סוגים:

DVD-R הפורמט הכי נפוץ כיום והכי חדש.

DVD+R פורמט מעט ישן יותר.

כמובן שיש גם DVD-RW ו DVD+RW שהם רב פעמיים.

כמו כן יש DVD-RAM שבעצם מתפקד כהרד דיסק נייד.

אתה מוזמן לקרוא על הנושא ב www.DVDRHELP.com.

תוכל לקחת סרט AVI ולצרוב אותו על גבי די וי די ואז לראות בנגן רגיל(STANDALONE).

עכשיו יש צורבים לכל אחד מהמדיות שציינתי למעלה.

כלומר -R DVD+R ו -RAM.

כיום גם נפוצים מאוד צורבים שמסוגלים לצרוב על מספר סוגי מדיות(כגון DVD+-R או DUAL FORMAT בשמו העממי, שצורב גם על -R ו DVD+R)

פורמט ה DVD- הוא לא מאוד נפוץ כיום, ולכן מומלץ היום ללכת על DVD+-R.

יש כיום בארץ מספר דגמים DVD+-R במהירות 8 והמצטיינים שביניהם:

NEC ND2500A(כזה הזמנתי, אמור כבר להגיע!!! לעזאזל איתם שישלחו בזמן....)

PIONEER DVR A07-107

שניהם מומלצים וההבדלים ביניהם לא מאוד משמעותיים.

שוב אני מפנה אותך ל DVDRHELP, כי יש מילון מושגים נרחב מאוד, פורומים, וביקורות על מדיות ל DVD ועל צורבי DVD (וגם על דברים רבים נוספים).

מקווה שעזרתי,

RAZORJUNIOR

או קיי. נגיד שקניתי צורב dvd. יש לי כמות לא קטנה של סרטים בפורמט avi בגודל 700 מגה (לא משנה איך השגתי אותם). ואני רוצה לראות אותם על נגן הdvd שלי שמחובר לטלוויזיה. איך אני עושה זאת? מה התהליך?

וחשבתי לקנות את צורב הdvd של באתר ksp - עולה כ600 שח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תרכוש צורב David עכשיו... המתן שתקן ה Dual Layer (המאפשר צריבה של כ 10 ג'יגה על מדיה אחת - פתרון גיבוי מושלם לכל הדיעות) יתמסחר ויתחילו להמכר כוננים שתומכים בכך (לא קריאה בלבד - כמו הצורב החדש של פלקסטור) במחירים שפויים.

הערכה שלי, יש להמתין לפחות עד סוף השנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני קונה אז אני הולך על אחד מהדגמים שאמרת לי. יש לך העדפה מסוימת או רק לפי המחיר ללכת?

ובבקשה אם מישהו יכול להסביר לי מה הצורב הזה נותן לי חוץ מהעבודה של יכולת גיבוי ענקית...

אני מדבר על צריבת וצפייה בהם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יותר מדי מלבד מה שציינת... ::)

לדעתי, בשביל זה שווה לחכות, לא כך?... חבל להוציא עכשיו 700-900 ש"ח על צורב David "ממוצע" ומעל ל1200 ש"ח בשביל צורב איכותי כדוגמת הפלקסטור.

אני מאמין שהמחירים יירדו ובהרבה ובנוסף, נקבל יכולת גיבוי מטורפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לצרוב את סרטי ה AVI ל DVD, לאחר קידוד ל MPG. תהליך לא מאוד מסובך שלוקח מספר שעות(המחשב רץ, אתה לא יושב לידו).

אתה יכול להכניס אפילו 6-7 סרטים לדי וי די אחד, ואז תיפגע האיכות, או להכניס 2-3 או אפילו 4, ולשמור על האיכות המצוינת של ה AVI.

ב 600-700 שקל אתה יכול לקנות צורבים ממש לא "ממוצעים" כדוגמת ה NEC. (קרא ביקורות גולשים ב DVDRHELP או אפילו בזאפ, הרבה טוענים שהוא אף הרבה יותר טוב מהפלקסטור).

לעומת זאת יש היגיון בלחכות לתקן ה DUAL LAYER, השאלה היא אם אתה רוצה לקנות עכשיו או לחכות עוד שנה עד שצורבי DUAL LAYER יהיו נפוצים, ובמחירים לא בשמיים(אני מניח שלא תשלם 1200 שקל על גרסת בטא של צורב DUAL LAYER).

למעשה הצורב די וי די לא נותן לך כלום מעבר לדיסק עם קיבולת יותר גבוהה, אך בדרך זו תוכל לשמור על האיכות של סרטי AVI\DVD בצריבתם, וגם לגבות כמובן.

ודרך אגב, גם עם צורב רגיל אתה יכול לצרוב סרטי AVI ל VCD (MPG) ולראות אותם בדי וי די (בהנחה שהוא קורא VCD) רק שהאיכות תהיה נמוכה מאוד(אלא אם כן תפצל למספר גדול של דיסקים).

נ.ב.:

1. הצורב של סוני ידוע כמאוד לא איכותי ובעייתי עוד יותר, לא הייתי קונה אותו במקומך.

2. באתר www.dvdrhelp.com יש מדריך לצריבת AVI וראייתו ב שמחובר לטלויזיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...