מחפש קירור למעבד intel i5 4690k - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש קירור למעבד intel i5 4690k

Aviad Cohen

Recommended Posts

בהמשך לאשכול הקודם בנוגע לשאלה האם קונים קירור למעבד בנוסף לקירור סטוק או במקומו ולאחר שהבנתי ששמים במקומו, אני צריך המלצה לקירור למעבד i5 4690k.

אם זה רלוונטי המחשב ירוץ עם כרטיס מסך r9 280x וככה"נ Z97 כלשהו, מיועד לOC.

תודה מראש על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר+ (לא שאני מבין מה הדחף לעשות OC...), יש גם פורום קירור יעודי באתר, כדאי לך לקרוא שם קצת. D15 הוא מוביל בתחומו אם יש לך את הכסף ומקום.

אין דחף לעשות OC, פשוט קניתי גירסאת מעבד 4690K שכדי לנצל אותו עד הסוף בבוא הזמן אצטרך לעשות OC..

השאלה היא איזה מאוורר אני צריך בשביל זה האם את ההכי טוב דוגמא ה D15 או שאפשר להסתפק במשהו פחות טוב?

עד עכשיו קראתי ביקורות על אלו:

Noctua NH-D15 \ NH-D14

Mugen 4

NH-U14S

COOLERMASTER HYPER 212 EVO

אבל אני לא באמת יודע מה מתאים לי.. במה אוכל להסתפק לדעתך ?

D15 זה יותר מדי בשביל הדרישה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שהדיון הוא לגבי קירור להמהרה, אני מעבירו לפורום קירור.

בקשר לנושא - שים לב שרוב הקירורים הסבירים (ואולי גם קירור הסטוק של אינטל) יאפשרו לך לבצע המהרה כלשהי,אך בשלב מסויים הם לא יוכלו לפזר בזמן את כמות החום שהמעבד מייצר. מכיוון שאתה לא ממהר לעשות המהרה, ולפי מה שמשתמע מדבריך אתה כנראה גם לא תנסה לבצע "המהרה כבדה", אתה יכול לקנות קירור זול יותר כמו ה Freezer i11 (קישור) או ה Freezer 7 PRO Rev.2 (קישור) שמסוגלים לעמוד ב TDP של 150W, ולמרות שרישמית לא ממש מדובר בקירורים המיועדים להמהרה, סביר להניח שהם יתאימו להמהרה קלה עד בינונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שהדיון הוא לגבי קירור להמהרה, אני מעבירו לפורום קירור.

בקשר לנושא - שים לב שרוב הקירורים הסבירים (ואולי גם קירור הסטוק של אינטל) יאפשרו לך לבצע המהרה כלשהי,אך בשלב מסויים הם לא יוכלו לפזר בזמן את כמות החום שהמעבד מייצר. מכיוון שאתה לא ממהר לעשות המהרה, ולפי מה שמשתמע מדבריך אתה כנראה גם לא תנסה לבצע "המהרה כבדה", אתה יכול לקנות קירור זול יותר כמו ה Freezer i11 (קישור) או ה Freezer 7 PRO Rev.2 (קישור) שמסוגלים לעמוד ב TDP של 150W, ולמרות שרישמית לא ממש מדובר בקירורים המיועדים להמהרה, סביר להניח שהם יתאימו להמהרה קלה עד בינונית.

יכול להיות שלא הסברתי את עצמי, אני רוצה שתהיה לי האופציה לבצע , גם כזו בינונית-גבוהה ולכן לא מעוניין להתפשר במאוורר של 80 שח, השאלה היא אם לקנות את הD15 או שניתן להסתפק במשהו מעט פחות טוב דוגמאת הmugen 4 והscythe kotetsu, ובמקרה כזה מהי האופציה הטובה ביותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...