Gigabyte 970 gaming rev 1.0 / 1.1 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Gigabyte 970 gaming rev 1.0 / 1.1

Animor

Recommended Posts

אהלן,

קניתי היום 970 gaming מ-KSP, עדיין לא חיברתי אותו, הוא בקופסה.

שמתי לב פתאום שרשום עליו שהוא rev 1.0. נזכרתי שקראתי כאן שיצא גם rev 1.1. מה המשמעות של זה? מה תוקן/שופר ב-1.1?

כדאי להחזיר להם ולבטל את העסקה?

איזה עצבים, ממש התבאסתי מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לקחת את ה- אבל לא נשאר במלאי באילת ואני עוזב ביום ראשון. האסוס נמצא במלאי, אבל עולה 100 ש"ח יותר מה-GB וה-.

מעבר לכך, בדיון שפתחתי על רמות הרעש של הכרטיסים, נאמר לי שגם הכרטיס של GB שקט מאוד ושלא אשמע את המאווררים בפעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביצועים על הנייר כמעט אותו דבר, אבל ל-G1 יש אוברקלוק יותר יציב בגלל שצריכת החשמל המותרת שלו יותר גבוהה.

http://www.overclock.net/t/1516121/gtx-970-comparison-strix-vs-msi-gaming-vs-gigabyte-g1

עריכה: אבל בוא לא נסיט את השרשור הזה מהנושא שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלטתי בסוף לקחת את הכרטיס הביתה. ביטול עסקה היה עולה לי 5% ולא היו שם כרטיסים של rev 1.1.

אני רק יכול לקוות שמה שתוקן/שופר בגרסה הזו אינו משמעותי ולא יפגום בשימוש שלי בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני דברים

1 - חשוב להבין שרויזיות שונות לא בהכרח אומרות שהחדשה עדיפה. יתכן שפשוט מדובר בכרטיס מסך עם שבבי מחברות שונות (הייניקס, , אלפידה). זה משמש לעדכוני ביוס ומעקב

2 - לא חסרים מקרים שבהם רויזיה ראשונה עדיפה מהשניה. GTX 760 בגרסת WF3 הושק לראשונה עם PCB של GTX 670 WF3 המתקדם. לאחר מכן גם הלוח וגם הקירור שונמכו ברויזיה 2.0 למשהו יותר צנוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...